Pieniądze leżą na ziemi, trzeba się tylko chcieć po nie schylić.

Voucher do Answear.com (300 zł lub 500 zł) za darmową kartę kredytową.

Kolejna odsłona promocji karty kredytowej Simplicity Citibanku. Tym razem nagrodą jest voucher do answear.com. Klient ma, podobnie jak w promocji z voucherem do Empiku do wyboru dwie opcje: voucher na 300 zł lub voucher na 500 zł. To, ile będzie mógł odebrać zależy od spełnionych przez niego warunków.

Promocja obowiązuje do 31 lipca 2017 roku. 

Kto może wziąć udział w promocji karty kredytowej?

Tak jak w kilku ostatnich promocjach karty kredytowej Citibanku nie skorzystają z promocji osoby, które posiadały główną kartę kredytową w tym banku od 1 stycznia 2015 roku.

Kartę kredytową w Citibank-u może otrzymać osoba, która:

jeśli jest osobą fizyczną – ma co najmniej 21 lat, dochód netto w minimalnej wysokości 1 200 zł i jest zatrudniona w obecnej firmie przynajmniej 3 miesiące;

jeśli prowadzi działalność gospodarczą – ma minimum 25 lat, a działalność gospodarczą prowadzi od co najmniej 2 lat.

Pierwszym krokiem jaki należy wykonać chcąc wziąć udział w tej promocji jest wypełnienie formularza na stronie promocji. Podać należy: imię i nazwisko, Pesel, adres e-mail i numer telefonu. Na podany numer telefonu zadzwoni konsultant z Citibanku. W trakcie tej rozmowy telefonicznej będzie można złożyć wniosek o kartę kredytową Citibanku.

Przejdź na stronę promocji ⇒

Jak zdobyć voucher na 300 zł?

Opcja z “tańszym” voucherem jest prostsza. Do wykonania są 2 proste czynności.

Po zawarciu umowy o kartę kredytową, a najpóźniej do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy należy:

1. zalogować się przynajmniej 1 raz do swojej bankowości internetowej lub poprzez aplikację mobilną oraz

2. dokonać transakcji bezgotówkowych (płatności kartą) na kwotę co najmniej 500 zł.

Jeśli umowa zostanie zawarta w maju (data ta znajduje się na umowie), to warunek logowania i płatności musimy wykonać do końca lipca.

Do kwoty  500 zł nie zostaną wliczone przelewy z rachunku karty oraz transakcje zwrócone (np. zwrot  towaru opłaconego kartą kredytową gdy pieniądze zwracane są na kartę). Aby płatność została wliczona do wymaganej kwoty musi zostać w wymaganym czasie zaksięgowana przez bank.


Jak zdobyć voucher na 500 zł?

Na voucher na kwotę 500 zł trzeba dać od siebie trochę więcej.

Pierwszy warunek jest taki sam jak przy premii 300 zł. Do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy przynajmniej 1 raz należy zalogować się do swojej bankowości internetowej bądź przez aplikację mobilną.

Przy drugim warunku są 3 opcje do wyboru, które należy spełnić szybciej niż logowanie do bankowości elektronicznej. Jest na to czas do końca pierwszego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy (umowa zawarta w maju – warunek spełniony do końca czerwca). Każda z nich kończy się rozłożeniem na raty zadłużenia, a to związane jest z dodatkowym kosztem. Możemy:

Opcja1. Dokonać transakcji kartą na kwotę minimum  500 zł i spłatę tej kwoty rozłożyć na raty lub

Opcja2. Zawrzeć porozumienie o dodatkowy limit do umowy karty na co najmniej 1 000 zł w formie przelewu, którego spłata zostanie rozłożona na rat lub

Opcja3. Zlecić przelew w ramach limitu karty kredytowej na kwotę minimum 500 zł (nie może to być przelew na opłacenie rachunków) i spłatę tej kwoty rozłożyć na raty.

Plan spłat ratalnych Komfort. Z tej usługi będziemy korzystać jeśli zdecydujemy się na premię 500 zł. Przy tej opcji trzeba będzie ponieść pewne koszty. Bank bowiem pobiera prowizję za rozłożenie spłaty na raty (ustalana indywidualnie, maksymalnie jest to 20% kwoty transakcji), za obsługę spłat ratalnych (30 zł miesięcznie) i za obsługę dodatkowego limitu (20 zł miesięcznie). Pierwsza opłata pobierana jest raz, dwie pozostałe co miesiąc doliczane do kwoty miesięcznej raty. Wysoka jest też prowizja za przelew z rachunku karty kredytowej – 6%, ale nie mniej niż 10 zł.

Mniej, bo mniej, ale chyba warto zastanowić się nad opcją “tańszego” vouchera. Kto wyda kartą wymagane 500 zł i spłaci je w całości w terminie nie poniesie żadnych dodatkowych kosztów i będzie mieć gwarantowane 300 zł na zakupy. [Jak korzystać z karty kredytowej …]

 

Inne promocje kart kredytowych Citibanku:

300 zł lub 500 zł na zakupy do Empiku (ważna do 31 maja 2017r.) ⇒

400 zł na zakupy do Mall.pl (ważna do 31 maja 2017r.) ⇒

400 zł na zakupy do Douglas (ważna do 30 czerwca 2017r.) ⇒

400 zł na zakupy do Morele.net (ważna do 30 czerwca 2017r.) ⇒

300 zł lub 500 zł na zakupy do Allegro.pl (ważna do 30 czerwca 2017r.) ⇒

Jak odebrać voucher do Answear.com?

Bank, o ile spełnimy warunki prześle elektroniczny voucher najpóźniej do końca trzeciego miesiąca następującego po miesiącu, w którym została zawarta umowę o kartę kredytową. [Przykład. Umowa zawarta w maju, voucher przesłany do końca sierpnia.]. Jeśli ktoś wybierze opcję vouchera na 500 zł, do dnia przekazania nagrody przez bank musi mieć aktywną płatną usługę spłaty na raty Komfort.

Voucher można wykorzystać do końca 2017 roku.

Kilka słów o answear.com

To multibrandowy sklep oferujący kolekcję odzieży, obuwia i dodatków ponad 200 znanych na świecie marek. Wśród nich są takie, jak: Diesel, Guess Jeans, Tommy Hilfiger, Valentino, DKNY, Levi’s, Lee, Wrangler, Mango, Vero Moda, Adidas, Nike, New Balance.

Zapłać kartą na 500 zł i odbierz 300 zł na zakupy ⇒

Darmowa karta kredytowa

Karta kredytowa Simplicity, której można stać się posiadaczem biorąc udział w tej promocji, to za darmo obsługiwana karta kredytowa. Kto więc z niej będzie korzystać rozsądnie (będzie nią tylko płacić za zakupy i całość zadłużenia spłacać w terminie) nie będzie ponosić żadnych kosztów. Wtedy powinien wybrać opcję vouchera na 300 zł. 🙂

Oczywiście, jeśli zdecyduje się na wypłatę gotówki z bankomatu, przelanie pieniędzy z rachunku karty czy rozłożenia spłaty zadłużenia na raty poniesie w związku z tym dodatkowe koszty.

! Do karty domyślnie dołączona jest usługa Citi Phone, która kosztuje miesięcznie 6 zł. Posiadam kartę w Citibanku od wielu lat i nigdy nie miałam potrzeby korzystania z tej usługi.

źródło zdjęcia tytułowego  i smartmockup i Citibank (strona promocji)

 

Dokumenty związane z promocją:

Regulamin promocji Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i zdobądź voucher do sklepu empik.com – edycja II ⇒

Tabela opłat i prowizji ⇒

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *