poniedziałek, 15 lipcaPieniądze leżą na ziemi, trzeba się tylko chcieć po nie schylić.
Shadow

Limitowana promocja z voucherem na 100 zł i premią 300 zł od mBanku.

Łatwe do zdobycia 100 zł na zakupy w sklepie Rossmann albo na bilety do kina Helios w ograniczonej ofercie promocyjnej. Za otwarcie konta (prowadzonego za darmo) i dokonanie 5 dowolnych transakcji (kwota transakcji nie ma znaczenia) otrzymamy wspomniany bonus o wartości 100 złotych. Nagrodę każdy sam sobie wybiera. Promocja jest ograniczona do pierwszych 1000 osób, którzy spełnią warunki tej akcji promocyjnej.

Kto otworzy konto w tej promocji może też zyskać dodatkowo nawet 300 zł w gotówce jeśli będzie korzystać z karty debetowej. Taka premia obowiązuje w promocji banku Zyskuj z eKontem. Bank zwraca w niej część wydatków dokonanych kartą debetową i Blikiem. Więcej o tej promocji …

 

Uczestnikami Akcji nie mogą być klienci Banku posiadający konto osobiste prowadzone w złotych polskich w Banku w okresie od 1 stycznia 2016 roku włącznie do momentu otwarcia rachunku w ramach Akcji. /źródło Regulamin promocji

 

Same korzyści – Bilety na Bank – krok po kroku

Ponieważ promocja zorganizowana jest przez firmę zewnętrzną, jak zawsze w tego typu akcjach promocyjnych obowiązują pewne zasady, których, aby otrzymać nagrodę, należy przestrzegać. Tak więc …

Do 31 maja 2017 roku lub do wyczerpania puli 1000 nagród należy:

założyć swój profil (zarejestrować się) na stronie akcji samekorzysci.zpremia.pl (podajemy adres e-mail, imię i nazwisko, a także akceptujemy regulamin promocji). Oprócz checkboxa do akceptacji regulaminu, na formularzu są inne dwa checkboxy dla wyrażenia zgody na marketing Organizatora. Jeśli ktoś lubi otrzymywać na swoją skrzynkę maile o tematyce handlowej, może je zaznaczyć. Regulamin nic nie mówi o konieczności ich zaznaczania. Po wpisaniu danych zostaniemy przeniesieni na stronę …

Same korzyści z premią. promocja eKonta mBanku.
źródło strona promocji Same korzysci z premią.pl

Po kliknięciu w przycisk Przejdź do strony banku będzie można złożyć wniosek o konto osobiste wraz z kartą debetową.

W tej promocji otwieramy eKonto Standard w mBanku [więcej o koncie …].

Przy wypełnianiu wniosku należy wyrazić zgodę na zwolnienie Banku z tajemnicy bankowej. [Ta zgoda jest zawsze wymagana jeśli organizatorem promocji i fundatorem nagrody nie jest Bank. Chodzi w niej o to, że bank informuje Organizatora, czy osoba biorąca udział w promocji spełniła jej warunki. Na podstawie tych danych wydawana jest nagroda.]

Umowę z bankiem można podpisać na 3 sposoby: za pośrednictwem kuriera, w placówce mBanku albo w mKiosku (punkty mBanku w centrach handlowych).

W kolejnym miesiącu po podpisaniu umowy należy wykonać przynajmniej 5 transakcji na dowolną kwotę. Jeśli umowa zostanie podpisana w maju – transakcje muszą zostać wykonane w czerwcu. Przy czym wymaganą transakcją może, ale nie musi być płatność kartą. Może to być też przelew na konto w innym banku lub płatność internetowa zaksięgowana na koncie otwartym w promocji. Nie będzie natomiast brany pod uwagę przelew na rachunek w mBanku i wypłata gotówki z bankomatu oraz płatności anulowane. Osoby, które zechcą zyskać nie tylko bonus 100 zł, ale też 300 zł z moneyback [we wspomnianej na początku promocji Zyskuj z eKontem … ] uczulam na jedną rzecz. Jeśli chcą zyskać premię z moneyback powinni zasilić konto kwotą minimum jednego tysiąca złotych, zapłacić kartą lub Blikiem na kwotę minimum 250 zł i przynajmniej jeden raz zalogować się do aplikacji mobilnej mBanku.

Do 15 czerwca 2017 roku należy wybrać jedną z dwóch dostępnych nagród.

Do 20 lipca 2017 roku Organizator mailem poinformuje o przyznaniu nagród, które wyda do 4 sierpnia br. Osoby, które wybiorą voucher do sklepu Rossmann muszą w okresie od 20 do 27 lipca podać adres do wysyłki.


100 zł do wykorzystania w Heliosie lub w Rossmannie

Klient ma do wyboru:

. 2 podwójne zaproszenia do kina Helios o wartości 100 zł na seanse 2D lub 3D. Opłata okularowa 3 zł pozostaje po stronie uczestnika. Voucher nie obowiązuje na Projekty Specjalne i Seanse Zastrzeżone. Ta nagroda zostanie wysłana w formie elektronicznej na adres e-mail podany przy rejestracji na stronie promocji Same korzyści z premią. Termin ważności zaproszeń – pół roku od dnia wysłania nagrody na mail.

. Karta podarunkowa do drogerii Rossmann o wartości 100 zł ważna w sklepach na terenie Polski przez rok. Ta nagroda zostanie przesłana na adres korespondencyjny. Należy go podać na po zalogowaniu się na stronie promocji w okresie od 20 do 27 lipca 2017 roku.

Jeden klient może wybrać jedną nagrodę. Ta uwaga skierowana jest głównie do osób, które kilkukrotnie zarejestrują się w Aplikacji na stronie promocji samekorzysci.zpremia.pl wykorzystując w tym celu różne adresy e-mail.

 

Promocja Same korzyści z premią w pigułce

data czynność
do 31 maja należy założyć profil na stronie promocji Same korzyści z premią i otworzyć konto z kartą debetową
kolejny m-c po
otwarciu konta
należy dokonać kartą debetową minimum 5 transakcji na dowolną kwotę
do 15 czerwca należy dokonać wyboru nagrody
do 20 lipca informacja od organizatora o przyznaniu nagrody (na mail)
od 20 do 27 lipca jeśli nagroda jest karta podarunkowa do sklepu Rossmann uczestnik podaje adres do wysyłki
do 4 sierpnia przekazanie nagród przez organizatora

 

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

2 Comments

  • Problem rzeczywiście jest, błąd zgłosiłam. Można jednak posłużyć się do wysłania wiadomości formularzem kontaktowym na stronie promocji. Na dole strony jest obok Regulaminu promocji i Regulaminu świadczenia usług, zakładka „Kontakt”.
    Informacja z ostatniej chwili – poprawny adres e-mail, to samekorzysci@zpremia.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *