Pieniądze leżą na ziemi, trzeba się tylko chcieć po nie schylić.

Zyskuj z eKontem nawet 350 zł. Promocja z moneyback.

W środę, 19 kwietnia zakończyła się jedna promocja, a już następnego dnia ruszyła kolejna, też związana z rachunkiem osobistym mBanku. Promocja Zyskuj z eKontem. Podobnie jak w poprzedniej edycji można zyskać 2 bonusy. Pierwszy bonus, moneyback (premia do 300 zł) pozostał. Tym razem jednak zamiast oprocentowania środków zgromadzonych na koncie (był drugim bonusem), można otrzymać jednorazowo 50 zł jeśli konto zostanie otwarte z polecenia innej osoby. Ale po kolei …

Konto w promocji Zyskuj z eKontem można otworzyć do 31 maja 2017 roku.

 

Kto może skorzystać z promocji?

Co do zasady promocja jest skierowana do nowych klientów banku. Jednak zgodnie z regulaminem, przez nowego klienta …

 …  rozumiemy osobę, którą począwszy od 01.01.2016 r. nie była lub nadal nie jest Posiadaczem lub Współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub rachunku oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017. / źródło regulamin promocji

300 zł premii z moneyback

Moneyback, to ogólnie rzecz pisząc, częściowy zwrot pieniędzy od wydanej kwoty.

W tej promocji bank zwracać będzie 2% od płatności dokonanych kartą i/lub Blikiem. W przypadku kart, płacić można kartą debetową wydaną do konta otwartego w promocji jak też kartą kredytową, której rachunkiem do spłaty jest nowo otwarte eKonto.

Moneyback będzie wypłacany przez 6 miesięcy. 300 złotych, to kwota, którą zyskać można w tym okresie. Miesięcznie maksymalnie bank wypłaci 50 złotych. Z drugiej strony nie jest też łatwo zyskać owe 50 zł, bowiem aby zyskać taką kwotę, trzeba wydać nie mniej niż 2 500 złotych w miesiącu. Większy o 1% moneyback jest promocji BGŻ BNP Paribas, z tym że tam niższa jest maksymalna kwota do zwrotu – do 40 zł przez 5 m-cy.

Zyska z eKontem. Rachunek bankowy z moneyback.
źródło strona promocji

Aby premia była wypłacana, bank jednak wymaga od nas aktywności. I tak … w miesiącu, w którym ma być naliczony moneyback należy:

1. Zapłacić kartą i/lub Blikiem na kwotę co najmniej 250 złotych w miesiącu. Do 15 dnia następnego miesiąca . transakcje te nie mogą zostać anulowane (dotyczy to np. zwrotu towaru), bo nie zostaną wliczone do kwoty 250 zł. ta czynność jest jak najbardziej logiczna skoro chcemy zwrotu od transakcji.

2. Zasilić konto jednorazowo kwotą minimum 1 000 złotych. Wpływ ten nie może pochodzić z rachunku w mBanku, którego posiadaczem jest osoba biorąca udział w tej promocji.

3. Przynajmniej jeden raz w miesiącu zalogować się do aplikacji mobilnej mBanku.

Pierwszym miesiącem, za który zostanie naliczony moneyback jest miesiąc następujący  po miesiącu przystąpienia do promocji. Następnie przez kolejne 5 miesięcy. Wypłata premii za każdy miesiąc będzie wypłacana w miesiącu następnym po miesiącu spełnienia warunków.

Przykładowo – 22 kwiecień jest dniem przystąpienia do promocji. Transakcje od których po raz pierwszy zostanie naliczony zwrot (moneyback), to te dokonane przez cały miesiąc maj. Premia za maj zostanie wypłacona w czerwcu. Transakcje dokonane przez miesiąc czerwiec, to premia wypłacona w lipcu, itd.

50 zł za otwarcie konta z polecenia

mBank przy okazji tej akcji promocyjnej, promuje swój program poleceń Polecam Bank. W przypadku tego bonusu, plus jest taki, że łatwo można zarobić 50 złotych, bo wystarczy przy składaniu wniosku o konto w tej promocji podać numer identyfikacyjny osoby, która posiada już konto w mBanku i poleca produkty tego banku. Minus zaś taki, że taką osobę trzeba znać lub znaleźć ;).

Ten bonus zostanie wypłacony jeden raz.

Przejdź na stronę banku ⇒

eKonto Standard czy eKonto Plus?

Klient w tej promocji ma do wyboru 2 rachunki bankowe. Poniżej w tabeli zestawienie najważniejszych opłat dotyczących obydwu rachunków bankowych. Jak widać, kto po zakończeniu promocji chciałby pozostawić sobie to konto, tańszym dla niego rozwiązaniem będzie eKonto Standard. To konto jest bezwarunkowo darmowe, a tylko przez 6 miesięcy trzeba będzie je zasilić tysiącem złotych. Pod warunkiem oczywiście, że chcemy wypłaty moneyback.

/Przypominam, szczególnie dla obecnych klientów o zmianie niektórych prowizji [KLIK]/

operacja eKonto Standard eKonto Plus
prowadzenie konta 0 zł 5 zł
warunek zwalniający z opłaty X w poprzednim miesiącu wpływ minimum 1 000 zł
obsługa karty debetowej 4 zł 4 zł
warunek zwalniający z opłaty minimum 5 transakcji minimum 5 transakcji
przelew internetowy, w tym ZUS i US 0 zł 0 zł
przelew w placówce 8 zł 0 zł
przelew do ZUS i US w placówce 10 zł 10 zł
przelew ekspresowy internet/placówka 5 zł / 10 zł 5 zł / 10 zł
przelew europejski SEPA (EUR) 5 zł 5 zł
wypłata w bankomatach mBanku, Euronet, Planet Cash i BZ WBK 0 zł (wypłata powyżej 100 zł) / 1,30 zł (wypłata poniżej 100 zł) 0 zł (wypłata powyżej 100 zł) / 1,30 zł (wypłata poniżej 100 zł)
wypłata w pozostałych bankomatach w kraju dla klientów korzystających z usługi Wypłaty ze wszystkich bankomatów 0 zł (wypłata powyżej 100 zł) / 1,30 zł (wypłata poniżej 100 zł) X
wypłata w pozostałych bankomatach w kraju dla klientów niekorzystających z usługi Wypłaty ze wszystkich bankomatów 7 zł 0 zł (wypłata powyżej 100 zł) / 1,30 zł (wypłata poniżej 100 zł)
usługa Wypłaty ze wszystkich bankomatów 5 zł X
wypłata w bankomatach za granicą 10 zł 0 zł
polecenie zapłaty (utworzenie, aktualizacja, realizacja, odwołanie) 0 zł 0 zł
polecenie zapłaty (miesięczna opłata za korzystanie z polecenie zapłaty) 2 zł 0 zł
zlecenie stałe 0 zł 0 zł
transakcje BLIK 0 zł 0 zł
wpłata/wypłata gotówki w placówce 9 zł 0 zł
sprawdzenie salda w bankomacie 5 zł 5 zł

opracowanie własne
źródło zdjęcia tytułowego martmockups i mBank strona promocji

Przejdź na stronę banku ⇒

* * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *