poniedziałek, 15 lipcaPieniądze leżą na ziemi, trzeba się tylko chcieć po nie schylić.
Shadow

Alior Bank rozwija i reklamuje serwis zafirmowani.pl

Interaktywna, otwarta dla każdego platforma dla mikro i małych przedsiębiorców zafirmowani.pl jest tworzona przez Alior Bank od 2016 roku. Na stronie dla przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą w Polsce czeka szereg artykułów i materiałów wideo stanowiących dla nich źródło wiedzy. Znajdą na nim materiały z zakresu: prawa, podatków, kadr i HR, marketingu i bezpieczeństwa. A serwis jest stale rozwijany.

Za pośrednictwem portalu zafirmowani.pl użytkownicy mogą zadać pytanie ekspertom i uzyskać pomoc w założeniu i rozwijaniu działalności. Dla każdego dostępna jest też baza dokumentów takich jak: wzór umowy o pracę, o dzieło, projekt umowy pożyczki, zlecenia, spółki cywilnej, sprzedaży i dużo więcej. Część dokumentów dostępna jest dla każdego czytelnika, a część po zarejestrowaniu się w serwisie. Po zarejestrowaniu się można ponadto zamieścić swoją firmową wizytówkę online, skorzystać z bezpłatnej księgowości online (z komputera, tabletu, smartfona), m.in. wystawienie faktury, rozliczenie amortyzacji, monitorowanie płatności i automatyczne generowanie deklaracji podatkowych.
Dodatkowo, można skorzystać też z przygotowanych dla użytkowników zafirmowani.pl specjalnych ofert i zniżek od partnerów zewnętrznych. Na obecną chwilę przedsiębiorcy mogą skorzystać m.in. z bezpłatnego audytu inwestycyjnego, który zweryfikuje czy mają szansę na uzyskanie wsparcia z UE, ze zniżki na ubezpieczenie, kupić taniej kasę fiskalną.

Obecni i przyszli przedsiębiorcy znajdą tu informacje podzielone na działy: Zakładanie działalności, Prowadzenie działalności, Finansowanie działalności, Podatki, Kadry i HR, Marketing i bezpieczeństwo oraz Dotacje Unijne.

 

Przykładowe artykuły:

Składki ZUS a etat i samozatrudnienie.

Czym jest mechanizm odwrotnego obciążenia?

Zakładanie „firmy na żonę” a odpowiedzialność karnoskarbowa.

Jak motywować pracowników?

Biuro na godziny.

Wewnątrzwspólnotowe nabycie towarów.

Jak poprawnie napisać biznesplan do dotacji na rozpoczęcie działalności gospodarczej z urzędu pracy?

Dlaczego warto założyć spółkę?

Branże gwarantujące sukces w biznesie.

Ulgi inwestycyjne dla Przedsiębiorców.

Tanie pomysły na biznes.

źródło Alior Bank i zafirmowani.pl

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

1 Comment

  • Dominik

    Takie małe szczegóły: w zafirmowani nie można wystawić faktury klientowi zagranicznemu, bo nie można dodać PL do nipu. Brak możliwości wystawienia pliku JPK_FA. Poza tym ok. Jednak rekomendacja: unikać – brak podstawowych funkcjonalności, oprócz powyższych brak możliwości wprowadzania ceny brutto do faktury.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *