sobota, 20 lipcaPieniądze leżą na ziemi, trzeba się tylko chcieć po nie schylić.
Shadow

Od dziś łatwiej zapłacisz kartą BZ WBK za zakupy w Internecie

Od jutra bank PKO BP wprowadza zmiany w logowaniu do bankowości internetowej, a od dziś BZ WBK udostępnił usługę Cyfrowy portfel BZ WBK MasterPass, z której korzystać zapewne będą osoby, które za zakupy w Internecie płacą przy pomocy karty płatniczej. Dzięki wprowadzonemu udogodnieniu nie trzeba będzie za każdym razem wpisywać danych z karty przy płaceniu za zakupy internetowe.

Aby zachęcić do korzystania z tej usługi bank zorganizował przy okazji promocję, w której można otrzymać 20 zł premii, o czym piszę niżej. Najpierw kilka słów o samej usłudze.

Cyfrowy portfel BZ WBK MasterPass™

to miejsce, w którym przechowywane są dane karty debetowej lub kredytowej. Tej, którą będziemy płacić za zakupy w sklepach internetowych. Wystarczy raz zarejestrować taką kartę do cyfrowego portfela na stronie https://masterpass.bzwbk.pl podając dane karty i dane jej posiadacza oraz definiując dane do logowania. Dane te nie są przekazywane do sklepu, w którym robimy zakupy.
Po zarejestrowaniu karty do Cyfrowego portfela BZ WBK MasterPass płacąc za zakupy internetowe wystarczy wybrać jako formą płatności MasterPass (jeśli sklep oferuje tę metodę płatności). Nieco inaczej przebiega płatność w aplikacji mobilnej. Tu po wybraniu MasterPass, podajemy numer telefonu komórkowego podany przy rejestracji i kod mPIN, który został nadany przy dodawaniu karty do cyfrowego portfela.

Limity ustawione przez nas dla karty dla płatności na odległość – ilościowe i wartościowe – obowiązują również w cyfrowym portfelu. Jeżeli kwota transakcji będzie wyższa niż 50zł lub będzie to płatność w innej walucie, transakcję dodatkowo potwierdzamy kodem SMS.

Elektroniczny portfel MasterPass funkcjonuje już w Raifaissen Polbank. 

20 zł dla 2500 osób

Pierwsze 2500 osób, które w okresie promocji (do 30 października 2016r.) dokonają minimum jedną płatność MasterPass (cyfrowy portfel) na kwotę co najmniej 30zł otrzymają nagrodę w wysokości 20zł. Kwotą tą zostanie uznany rachunek powiązany z kartą zarejestrowaną do cyfrowego portfela. Jeśli to będzie  karta debetowa to rachunek osobisty lub firmowy a jeżeli karta kredytowa – rachunek karty kredytowej.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *