poniedziałek, 15 lipcaPieniądze leżą na ziemi, trzeba się tylko chcieć po nie schylić.
Shadow

300 zł na zakupy do Biedronki za kartę kredytową Citibanku.

Po raz drugi jest szansa na zyskanie 300 złotych za skorzystanie z oferty kart kredytowych Citibanku. Wśród nich jest jedna karta, za obsługę bank nie pobiera prowizji. To karta Simplicity, o której nieco więcej jest na końcu.

Z promocji skorzystać można do 5 lutego 2018 roku.

Promocja w pigułce 

Bonus – 300 zł na zakupy do Biedronki.

Warunki do spełnienia – jedno logowanie do bankowości elektronicznej + po 5 transakcji w dwóch kolejnych miesiącach + zgody marketingowe.

 ⇒

Kto może wziąć udział w promocji? 

Czy może to być osoba, która była już kiedyś klientem banku? TAK

Warunek – z promocji może skorzystać osoba, która od 1 stycznia 2015 roku nie była lub nie jest obecnie posiadaczem głównej karty kredytowej Citibanku. Nie jest też w żaden sposób powiązana z bankiem i ma status nierezydenta.

Karta kredytowa Citibank – minimalne wymagania do jej otrzymania:
osoba fizyczna – wiek 21 lat, dochód 1.200 zł netto, zatrudnienie w obecnej firmie 3 m-ce.

działalność gospodarcza – wiek 21 lat, działalność gospodarcza 2 lata.

Jaki jest bonus w promocji? 

Voucher na kwotę 300 zł do zrealizowania w sieci sklepów Biedronka.

Na realizację vouchera będziemy mieli czas do 31 grudnia 2018 roku.

Voucher jest wielokrotnego użytku, co oznacza, że nie musimy od razu wydawać 300 zł, jeśli nie mamy takiej potrzeby. Możemy nim płacić do momentu, aż wykorzystamy na nim wszystkie środki. Nie później jednak niż do końca jego wartości, czyli do końca 2018 roku.

Kod rabatowy otrzymamy w postaci elektronicznego kodu (13 cyfr) po spełnieniu warunków, o których piszę poniżej. Wpisujemy go w koszyku zakupowym przy składaniu zamówienia.

 
Inne promocje karty kredytowej Citibanku:
Karta kredytowa Citibank z voucherem na 400 zł do Douglas ⇒
Karta kredytowa Citibank z bonem na 400 zł do OleOle.pl ⇒

Co należy zrobić, aby odebrać nagrodę? 

Proste, możliwe jak najbardziej do spełnienia warunki.

Krok 1.

Wypełniamy formularz na specjalnej stronie dedykowanej tej promocji . Podajemy swoje imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail i PESEL. Na podany w nim numer telefonu zadzwoni Doradca z banku, aby potwierdzić nasze dane i pomoże telefonicznie złożyć wniosek o kartę kredytową. Poinformuje też jaki (najczęściej wystarczy wyciąg z konta bankowego) i w jaki sposób dostarczyć dokument potwierdzający nasz dochód. Umowę do podpisania dostarczy nam następnie kurier. Przy okazji musimy też wyrazić zgodę na otrzymywanie ofert handlowych z banku. Tego punktu nie lubię, ale to standard różnych promocji, nie tylko bankowych.

Krok 2.

Po zawarciu umowy będziemy mieli do wykonania 2 rodzaje czynności:

  1. Do końca drugiego miesiąca kalendarzowego po jej zawarciu zalogować się przynajmniej jeden raz do bankowości internetowej bądź przez bankowość mobilną (np. umowa zawarta w styczniu = logowanie do końca marca).
  2. W pierwszym i drugi miesiącu po zawarciu umowy wykonać po 5 transakcji bezgotówkowych*. Kwota nie ma tu znaczenia. Płatności można dokonywać nie tylko kartą główną, ale też dodatkową i nośnikiem zbliżeniowym.  Przy czym do kwoty tej nie będą wliczane przelewów z rachunku karty kredytowej i wypłaty z bankomatów (to transakcje gotówkowe ;). Nie zostaną też uwzględnione transakcje zwrócone (np. gdy towar opłacony kartą kredytową zwrócimy do sklepu, a pieniądze sprzedawca  zwróci na kartę kredytową).

*Transakcja bezgotówkowa – płatność za nabywane towary i usługi dokonana w punktach handlowych lub usługowych, jak również płatność dokonana bez fizycznego użycia Karty, w szczególności zamówienia składane pisemnie, telefonicznie, lub przez internet elektronicznie lub w Citibank Online przelewem wypełnionym automatycznie. /Regulamin kart kredytowych

Tabela streszczająca 😉

1. Wypełnienie formularza na stronie promocji [] i telefoniczna rozmowa z konsultantem. Konsultant pomaga nam wypełnić wniosek o kartę kredytową, a umowę do podpisania dostarczy nam kurier.
2. Jedno logowanie do bankowości internetowej lub przez aplikację mobilną + po 5 transakcji bezgotówkowych przez 2 kolejne miesiące.
 3. Bon podarunkowy na kwotę 300 zł w postaci kodu elektronicznego przesłany do skrzynki wewnętrznej (wiadomość widoczna po zalogowaniu się z zakładce Wiadomości) najpóźniej do końca następnego miesiąca po spełnieniu warunków.

Kto jest organizatorem promocji? 

Bank Handlowy w Warszawie S.A.
Nazwa promocji Zostań posiadaczem karty kredytowej Citibank i zdobądź kod rabatowy …

Czy od nagrody zapłacimy podatek dochodowy? 

Zgodnie z Ustawą z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych (art. 21 ust. 1 pkt 68 ustawy) podatku nie zapłacimy – jednorazowa wartość tej nagrody nie przekracza kwoty 760 zł.

  

Jaki jest koszt obsługi karty kredytowej?

Bank nie narzuca nam rodzaju karty, z której mielibyśmy skorzystać. Ma on jednak w swojej ofercie kartę kredytową, za którą przy rozsądnym z niej korzystaniu nie zapłacimy ani złotówki za jej obsługę. Karta ta nazywa się Simplicity. Muszę jednak wspomnieć, że bank nieco zmodyfikował tabele opłat. Będzie ona obowiązywać od 1 marca br. Jeśli chodzi o kartę Simplicity – nadal będzie darmowa. Jeśli jednak zdecydujemy się na kartę dodatkową, to od 1 marca br. bank naliczy za nią 4 zł miesięcznie. Bank wprowadził też nową opłatę, która obowiązywać będzie przy wszystkich kartach kredytowych, Otóż, jeśli na rachunku karty kredytowej pojawi się nadpłata równa lub wyższa niż 200 zł zostanie naliczona nam opłata 20 zł. Pełny wykaz zmian do pobrania poniżej.

Podstawowe opłaty dla karty kredytowej Simplicity, to:

0 zł za obsługę karty (od 1 marca br. za kartę dodatkową zapłacimy 4 zł).

8% min. 10 zł za wypłatę gotówki z bankomatów.

8% min. 10 zł za przelew z rachunku karty.

10 zł za spłatę zadłużenia w bankomacie, 20 zł w Oddziale.

6 zł za dostęp do obsługi telefonicznej CitiPhone. Ta usługa nie jest obowiązkowa ale jest ona automatycznie podłączana do karty i najlepiej z niej od razu zrezygnować. Dla zwykłego użytkownika karty nie jest ona potrzebna.

źródło zdjęcia tytułowego

Dokumenty związane z wpisem:

Regulamin promocji Zostań posiadaczem karty kredytowej … ⇒

Tabela opłat i prowizji obowiązuje do 28 lutego 2018r.

Wykaz zmian obowiązujących od 1 marca 2018r. ⇒

* * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

 

I jeszcze mała kwestia do wyjaśnienia … Nie jest to wpis sponsorowany. Nie otrzymam za niego wynagrodzenia. Mogę je otrzymać, ale pod warunkiem, że przy wykorzystaniu linków prowadzących na stronę promocji zostanie otwarte konto i spełniony warunek 5 płatności. Jeśli więc Masz ochotę na tę promocję będzie mi bardzo miło jeśli skorzystać z linka na tej stronie. 
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *