Pieniądze leżą na ziemi, trzeba się tylko chcieć po nie schylić.

Getin Bank – Konto Getin Up

Konto Getin Up, to rachunek osobisty nie tylko oferujący darmowe prowadzenie konta, ale też oferujący szereg korzyści dla aktywnego klienta. W zamian za zasilanie konta, płatności kartą i zgody marketingowe można mieć nie tylko darmowe konto i kartę debetową, ale też zwrot za rachunki domowe, wydatki kartą kredytową i raty kredytu. Oszczędzający na rachunku oszczędnościowym mają wyższe oprocentowanie. Kto bywa w Cinema City może mieć też tańsze o 10% bilety.

getin bank getin up
źródło Getin Bank

 

Promocje związane z rachunkiem Konto Getin Up

Pakiet Korzyści Mój Bank. To oferta specjalna umożliwiająca posiadaczowi konta korzystanie z korzyści oferowanych w tym programie. Są to: bezpłatne konto, karta debetowa i bankomaty, bezpłatne powiadomienia SMS Info, zwrot 2% za rachunki domowe, wyższe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym, niższe raty kredytów, zwrot 2% za wydatki kartą kredytową.

Aby korzystać z powyższych profitów należy spełniać pewne warunki w miesiącu, w którym te profity mają być przyznane. Posiadać konto osobiste i konto oszczędnościowe, zapewnić wpływ min. 1 000 zł, mieć rozliczone transakcje kartą na kwotę min. 300 zł oraz wyrazić zgody marketingowe (na mail i telefon). Regulamin oferty ⇒

 

Prowadzenie konta
0 zł prowadzenie Konta Getin Up bez konieczności spełniania dodatkowych warunków

 

Obsługa karty debetowej

0 zł wydanie karty debetowej.

0 zł obsługa karty debetowej pod warunkiem wykonania nią w poprzednim  miesiącu transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 300 zł. Bez spełnionego warunku 6,99 zł.

0 zł wypłata z bankomatów Euronet i Planet Cash w kraju.

0 zł wypłata z pozostałych bankomatów w kraju po spełnieniu 3 warunków (wpływ min. 1 000 zł + płatności bezgotówkowe kartą debetową na kwotę min. 300 zł + zgody marketingowe na mail i telefon). Pobrana opłata zwraca na jest do 15 dnia miesiąca następnego po spełnieniu warunków. Bez spełnionych warunków prowizja wynosi 3,50% min. 5 zł.

4,50% min. 10 zł wypłaty z bankomatów za granicą.

0,60% wpłata we wpłatomacie poza placówką banku.

0,99 zł sprawdzenie salda w bankomacie.

 

Inne opłaty związane z obsługą konta

0 zł przelew przez bankowość internetową i mobilną, 2 zł przez bankowość telefoniczną, 5,99 zł w placówce banku.

10 zł przelew SEPA (w EUR).

0,20% min. 30 zł max 250 zł przelew zagraniczny.

0 zł zlecenie stałe.

0 zł polecenie zapłaty.

0 zł wpłata gotówki w kasie.

0 zł wypłatę gotówki w kasie.

0 zł wyciąg internetowy, 2,99 zł papierowy wysłany pocztą.

19,99 zł przyjęcie, zmiana i odwołanie dyspozycji na wypadek śmierci.

 

Dodatkowe produkty do Konta Getin Up

KONTO OSZCZĘDNOŚCIOWE

Konto oszczędnościowe w ofercie Na dobry początek. Dla klientów, którzy nie posiadali konta w Getin Banku od 1 września 2014 do 31 stycznia 2017r. oprocentowanie 2,20% dla tych, którzy otworzą konto osobiste i konto oszczędnościowe lub 2% dla tych, którzy otworzą tylko konto oszczędnościowe. Wysokość oprocentowania do 100 000 zł przez 4 miesiące od otwarcia. Po okresie promocyjnym oprocentowanie w zależności od zdeponowanej kwoty od 1% do 1,40% + dodatkowe oprocentowanie w ramach oferty specjalnej Pakiet Korzyści Mój Bank.

LOKATY

e-Lokata na nowe środki zakładana na 4 miesiące dla kwot od 500 do 200 000 zł. Oprocentowanie 2,10%. Dla lokaty nie jest wymagane konto osobiste.

Lokata mobilna na 2 miesiące z oprocentowaniem 3% dla kwoty od 500 do 10 000 zł. Klient może założyć 1 lokatę mobilną.

KREDYTY

Kredyt gotówkowy na PIT z okresem kredytowania do 10 lat do kwoty 150 000 zł. Udzielany na podstawie PIT-11, PIT-40 lub PIT-40A bez konieczności przedstawiania zaświadczenia o zarobkach.

Darmowy kredyt dla nowych klientów. Od 500 do 2 000 zł na okres 12 miesięcy. Bez oprocentowania, prowizji i dodatkowych kosztów.

 

Jak otworzyć Konto Getin Up?

Składając wniosek przez Internet na stronie Getin Banku. W ciągu 24 godzin na podany we wniosku numer telefonu, skontaktuje się konsultant z banku, by potwierdzić dane i chęć otwarcia rachunku bankowego. Umowę do podpisania dostarczy kurier.

Dzwoniąc na Infolinię 197 97.

W oddziale Banku.

 

 

złóż wniosek o Konto Getin Up
Dokumenty związane z rachunkiem Getin Up:


Tabela opłat i prowizji ⇒