Pieniądze leżą na ziemi, trzeba się tylko chcieć po nie schylić.

3 dni na zasilenie konta w mBanku. W zamian 110 zł w gotówce na konto.

Bardzo przejrzysta promocja. Bardzo prosty warunek do spełnienia. Jeden warunek, aby otrzymać w gotówce na konto premię w wysokości 110 zł. Za to “szybki” warunek, bo na spełnienie jego mamy 3 dni od podpisania umowy z bankiem, mBankiem.

Do promocji można przystąpić do 30 listopada 2017 roku.  

Promocje w pigułce

Bonus – 110 zł w gotówce na konto.

Warunek do spełnienia: zasilenie konta kwotą 500 zł w ciągu 3 dni od podpisania umowy z bankiem.

strona promocji ⇒

Kto może wziąć udział w promocji?

Czy może to być osoba, która była już kiedyś klientem bank? TAK

Warunek – od dnia 1 stycznia 2016 roku osoba ta nie mogła/nie może posiadać (lub być współposiadaczem) w mBanku rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego (ROR-u) i rachunku oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017 (dawny Multibank).

110 zł za zasilenie konta

premia za zasilenie konta
oprac. www.bankowo.info

Łatwa do zgarnięcia premia. mBank zapłaci 110 złotych za zasilenie nowo otwartego konta kwotą minimum 500 zł. To wysoka premia jak na tak prosty do spełnienia warunek. Jest jednak jeden haczyk. Trzeba się jednak śpieszyć. Mamy na to 3 dni kalendarzowe od podpisania umowy z bankiem. Dni liczymy od następnego dnia od podpisania umowy. Jeśli więc umowę podpiszemy 6 listopada, to na zasilenie konta mamy czas do 9 listopada.

Warunek ten jest niby łatwy, ale trochę podstępny. Zgodnie z regulaminem mamy 3 dni liczone od dnia następnego od podpisania umowy na zasilenie konta. To wcale niedużo jeśli przyjmiemy, że umowę podpisujemy w obecności kuriera. Musi on jeszcze z powrotem dostarczyć tę umowę do banku. Dopiero wtedy bank rachunek aktywuje i możemy z niego korzystać. Wprawdzie od konsultanta mBanku otrzymałam informację, że wspomniane 3 dni kalendarzowe liczymy od daty aktywacji. Stara szkoła uczy jednak, że lepiej ufać temu, co jest napisane w regulaminie, a w nim ani razu jest jest nawet wymienione wyrażenie “aktywacja rachunku”.

Żeby mieć pewność, że będziemy w stanie spełnić warunek zasilenia konta w ciągu 3 dni, to lepiej udać się do placówki mBanku (można też wybrać mKiosk i mFinanse, niestety nie każdy jednak ma taką możliwość), aby na miejscu podpisać umowę. Konto wtedy zostanie od razu aktywowane i będziemy mogli od razu z niego korzystać.

Premia zostanie przekazana na nasze nowo otwarte konto do końca grudnia 2017 roku.

 

Przypominam o drugiej promocji mBanku, w której zarobić można nawet 650 złotych w gotówce na konto i gwarancją niezmienności niektórych opłat przez 2 lata

 

 

Kto jest organizatorem promocji?

mBank S.A.

Nazwa promocji 110 zł za szybkie zasilenie rachunkuregulamin promocji do pobrania ⇒Jaki jest koszt utrzymania eKonta Standard?

Banki w promocjach najczęściej ograniczają wybór rachunku, jaki możemy otworzyć. Tak jest i tym razem. Jedynym rachunkiem bankowym, które można otworzyć jest eKonto w wersji Standard.

eKonto Standard jest idealne dla klientów internetowych. To konto, to:

0 zł za prowadzenie rachunku.

0 zł za obsługę karty debetowej pod warunkiem wykonania nią 5 transakcji w miesiącu. Standardowa opłata, to 4 zł.

0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów krajowych mBanku, Euronet, Planet Cash i BZ WBK przy kwocie wypłaty min. 100 zł lub 1,30 zł przy niższej kwocie i 7 zł z pozostałych bankomatów w kraju. Jeśli ktoś korzysta z różnych bankomatów może za 5 zł wykupić usługę Wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju i płacić 0 zł za wypłatę od 100 zł i 1,30 zł za wypłatę niższej kwoty.

10 zł za wypłaty w bankomatach za granicą.

9 zł za wypłatę gotówki w kasie banku.

9 zł za wpłatę gotówki w kasie banku.

0 zł za internetowy przelew krajowy, 2 zł w placówce.

5 zł za internetowy przelew europejski SEPA. i 0,35% min. 20 zł max 200 zł zł za przelew zagraniczny.

0 zł za zlecenie stałe.

5 zł za sprawdzenie salda w bankomacie.

Przejdź na stronę promocji 

źródło zdjęcia tytułowego strona promocji 110 za szybkie zasilenie rachunku

 

 

Dokumenty do promocji:

Regulamin promocji 110 zł za szybkie zasilenie rachunku 

Tabela opłat i prowizji ⇒

 

* * * * * * * * * * * * * * * * * *

2 Comments

  • Paulina

    Skorzystałam z tej promocji i kilka dni temu otrzymałam nagrodę 110 zł. Teraz mam pytanie, czy np. już teraz mogę zamknąć to konto? Niby nagrodę już otrzymałam, ale czytam, że promocja trwa do 31.12.2017r. i zastanawiam się, czy ta data zobowiązuje nie do utrzymanie aktywnego konta do tego czasu?

  • W regulaminie promocji nie ma nic o tym, do kiedy konto ma być otwarte. Jeśli nagroda wpłynęła na konto, można je zamknąć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *