poniedziałek, 15 lipcaPieniądze leżą na ziemi, trzeba się tylko chcieć po nie schylić.
Shadow

Premia za otwarcie konta w ING Banku Śląskim, od 100 zł do 140 zł.

Od 100 zł do 140 zł, to premia za otwarcie konta w ING Banku Śląskim i spełnienie prostych warunków. Tym razem bank nieznacznie różne stawia warunki przed osobami, które są w wieku 18-25 lat i osobami, które ukończyły 26 lat.

Do promocji można przystąpić do 31 stycznia 2018 roku. 

Promocja w pigułce

Bonus – od 100 zł do 140 zł w gotówce na konto oszczędnościowe.

Warunki do spełnienia – wykonanie transakcji bezgotówkowych (płatności kartą lub Blikiem) do 31 marca 2018r.

 ⇒

Kto może wziąć udział w promocji?

Czy może to być osoba, która była już kiedyś klientem bank? TAK

Warunek – półtora roku przed rozpoczęciem promocji, a dokładnie od 01.06.2016r. do 30.11.2017 roku, osoba ta nie mogła posiadać (lub być współposiadaczem) żadnego z wymienionych rachunków bankowych: Konto z Lwem Direct, Konto z Lwem Komfort, Konto z Lwem Premium, Konto z Lwem Klasyczne lub Konto z Lwem Student.

Można natomiast mieć już otwarte w ING Banku Śląskim konto oszczędnościowe – Otwarte Konto Oszczędnościowe.

 


Co zrobić, aby odebrać premię?

 

Jak wspomniałam we wstępie, warunki są proste. Wystarczy otworzyć konto w ING Banku Śląskim, wyrazić zgody marketingowe i płacić kartą debetową wydaną do konta. Ale po kolei …

Do 31 stycznia 2018 roku … 

… przez internetową stronę otwieramy konto osobiste (do wyboru mamy 2 konta, o różnicach piszą niżej) wraz z kartą debetową i kontem oszczędnościowym. Jeżeli posiadamy już konto oszczędnościowe, to otwieramy konto osobiste z kartą debetową i dodatkowo wypełniamy formularz przystąpienia do promocji na stronie ingbank.pl/140form (gdy mamy więcej niż 26 lat) lub ingbank.pl/140form-18 (gdy jesteśmy w wieku 18-25 lat). Musimy też wyrazić zgody marketingowe i do dnia wypłaty nagrody nie możemy ich wycofać. Później nie ma przeciwwskazań ku temu 🙂

Jeżeli jesteśmy w wieku 18-25 lat, to:

do 31 marca 2018 roku przynajmniej 8 płacimy za zakupy kartą debetową wydaną do konta albo Blikiem, przy czym płatności te muszą zostać rozliczone przez bank do 20 kwietnia 2018r.

Jeżeli ukończyliśmy 26 lat, to:

do 31 maja 2018r. płacimy za zakupy kartą wydaną do konta albo Blikiem na łączna kwotę co najmniej 1.000 zł, przy czym transakcje te muszą zostać przez bank rozliczone do 20 czerwca 2018r.

Powyższe warunki wystarczy spełnić, aby otrzymać premię w wysokości 100 zł. Zostanie ona przekazana na konto oszczędnościowe.

Zyskać można jeszcze do 40 zł. I tak:

20 zł dodatkowej premii otrzymamy, jeśli przynajmniej 3 transakcje, to będą transakcje dokonane Blikiem w internecie.

+

20 zł dodatkowej premii otrzymamy, jeśli na nowo otwarte konto osobiste wpłynie wynagrodzenie od pracodawcy. Przy czym na konto posiadacza, który ukończył 26 rok życia musi wpłynąć co najmniej 1.000 zł. Młodsi posiadacze nie maja ustalonej minimalnej kwoty.

 

Jaki jest koszt utrzymania Konta z Lwem?

W promocji można otworzyć jeden z dwóch rachunków: Konto z Lwem Direct i Konto z Lwem Komfort. Które konto dla kogo się sprawdzi?

Konto z Lwem Direct jest idealne dla klientów internetowych. To konto, to:

0 zł za prowadzenie rachunku.

0 zł za obsługę karty debetowej pod warunkiem rozliczenia w danym okresie transakcyjnym (od 29 dnia danego m-ca do 28 dnia m-ca następnego) transakcji bezgotówkowych dokonanych kartą (płatności za zakupy) na kwotę ni niższą niż 300 złotych (200 zł osoby 18-26 lat). Bez spełnionego warunku opłata wynosi 7 zł.

0 zł za wypłatę gotówki (kartą i Blikiem) w bankomatach krajowych ING Banku Śląskiego i w bankomatach Planet Cash, z pozostałych bankomatów pierwsza wypłata w okresie rozliczeniowym 0 zł, kolejne po 2,50 zł.

3% za wypłaty w bankomatach za granicą.

9 zł za wypłatę gotówki w kasie banku.

9 zł za wpłatę gotówki w kasie banku.

0 zł za internetowy i telefoniczny przelew krajowy Elixir, 9 zł w placówce banku.

5 zł za internetowy przelew europejski SEPA. i 40 zł za internetowy przelew zagraniczny.

0 zł za zlecenie stałe – utworzenie, modyfikacja, odwołanie i realizacja.

0 zł za sprawdzenie salda w bankomacie ING i Planet Cash, 1,50 zł w pozostałych.

Konto z Lwem Komfort kosztuje miesięcznie 12 zł. Tylko nowi klienci, którzy nie mieli nigdy wcześniej konta w ING Banku Śląskim przez 3 miesiące z kawałkiem (miesiąc zawarcia umowy + 3 kolejne m-ce) zapłacą połowę tej kwoty. Karta debetowa, podobnie jak przy koncie Direct wymaga transakcji karta na minimum 300 zł (lub 200 dla młodszych klientów). Wpłaty zaś i wypłaty gotówki w kasie oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju nic nie kosztują, dlatego też konto to sprawdzi się dla tych, którzy korzystają z tych opcji.

Wypada jeszcze wspomnieć o koszcie utrzymania rachunku oszczędnościowego. Za jego prowadzenie bank nie pobiera prowizji. Również za pierwszą w miesiącu wpłatę i wypłatę. Za każdą kolejną w miesiącu zapłacimy po 9 złotych prowizji.

 

Dokumenty do promocji:

Regulamin promocji Do 140 zł za otwarcie konta … 18-25 lat

Regulamin promocji Do 140 zł za otwarcie konta … 26 lat ⇒

Regulamin promocji Bonus na start (konto oszczędnościowe) ⇒

Tabela opłat i prowizji ⇒

I jeszcze mała kwestia do wyjaśnienia … We wpisie znajduje się link afiliacyjny. Oznacza to, że jeśli przy jego użyciu i spełnieniu warunków otworzysz opisane konto, ja otrzymam wynagrodzenie. Dopiero wtedy, nie wcześniej. Z góry bardzo Ci za to dziękuję. Dodam tylko, że są to pieniądze zarobione legalnie, od których odprowadzam podatki. 

* * * * * * * * * * * * * * * * * *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *