poniedziałek, 15 lipcaPieniądze leżą na ziemi, trzeba się tylko chcieć po nie schylić.
Shadow

Konto Godne Polecenia albo karta kredytowa BZ WBK za 290 zł premii.

Dwie promocje wiązane – dla klientów Banku Zachodniego i dla tych, którzy chcą zostać klientami tego banku. Jedna promocja wymaga wyrobienia karty kredytowej, a druga otwarcia Konta Godnego Polecenia. Przy obydwu promocjach należy korzystać z oferty telewizji nc+.

Konto Godne Polecenia i 290 zł premii

Z tej promocji może skorzystać osoba, która nie posiadała konta w BZ WBK, a właściwie nie posiadała go w ciągu półtora roku przed przystąpieniem do promocji. Regulamin mówi bowiem: „Uczestnikiem jest pełnoletnia osoba fizyczna posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, która w ciągu ostatnich 180 dni przed momentem przystąpienia do Promocji nie posiadała konta osobistego prowadzonego w złotych w Banku”.

Dodatkowo, osoba ta do końca tego roku musi otworzyć Konto Godne Polecenia wraz z kartą debetową Mastercard Omni i dostępem do bankowości elektronicznej oraz wyrazić zgody marketingowe.

Premie są dwie, w tym jedna wypłacana w ratach.

240 zł premii będzie wypłacane przez 12 kolejnych miesięcy, po 20zł w każdym miesiącu, w którym zostaną spełnione warunki. Aby za dany miesiąc otrzymać 20zł należy zapłacić za telewizję nc+ przelewem lub poleceniem zapłaty lub zleceniem stałym z otwartego w tej promocji konta. Za miesiąc, w którym nie zostanie wykonana płatność z nc+, premia nie zostanie wypłacona.

Druga premia to 50zł wypłacone raz przez cały okres promocji. Zostanie ono wypłacone za zapłatę za telewizję nc+ poleceniem zapłaty. Wystarczy jedna taka płatność. Polecenie zapłaty ma jednak to do siebie, że jest to płatność służąca do regulowania powtarzających się płatności i jest inicjowana przez odbiorcę, w tym przypadku przez ITI Neovision (właściciela nc+), któremu wcześniej trzeba udzielić na to zgody. Oczywiście, taką zgodę w każdym momencie można cofnąć.

Polecenie zapłaty przy Koncie Godnym Polecenia jest za darmo. 

Karta kredytowa i 290 zł premii

Druga promocja jest dla osób, które już są klientami banku BZ WBK, ale którzy w ciągu 90 dni przed skorzystaniem z promocji nie byli posiadaczami karty kredytowej. Karta kredytowa bowiem jest tym produktem, z którego należy w tej promocji skorzystać. Bank w tym przypadku nie narzuca, jaką kartę klient ma wybrać. Nie wymaga też posiadania konkretnego konta osobistego, którego posiadaczem jest osoba przystępująca do promocji. Warunek jest jeden – posiadane konto ma być prowadzone w złotówkach.

Wysokość i zasady przyznawania premii są takie same jak przy promocji z Kontem Godnym Polecenia. 

Tak więc osoba, która w danym miesiącu zapłaci za telewizję nc+ ze swojego konta przelewem lub zleceniem stałym albo poleceniem zapłaty otrzyma 20zł. Można tak przez 12 miesięcy. Kto przynajmniej raz zapłaci poleceniem zapłaty otrzyma dodatkowo 50zł. Łącznie można zarobić tak jak przy promocji z kontem bankowym, 290zł.

Dla posiadaczy Konto Aktywni 50+ może być istotna informacja, że polecenie zapłaty w tym wypadku kosztuje 50 groszy.

Obydwie promocje są dostępne na stronie bzwbk.pl/ncplus.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *