sobota, 20 lipcaPieniądze leżą na ziemi, trzeba się tylko chcieć po nie schylić.
Shadow

Wyłączenie starej wersji iPKO już niedługo.

Bank PKO BP wprowadza kolejne zmiany w swoim serwisie internetowym iPKO. Już niedługo zostanie wyłączona stara wersja iPKO. Bank na swojej stronie internetowej poinformował o dwóch ważnych datach:  21 i 28 października. Pierwsza zmiana dotyczy usunięcia przycisku Przejdź do iPKO przed zmianą, który dostępny jest po zalogowaniu się  do iPKO. Jeszcze dziś. Od jutra (21.10) bowiem zniknie.

 

ipko logowanie nowa wersja

 

Za tydzień natomiast, 28 października zostanie wyłączony przycisk iPKO przed zmianą dostępny na stronie logowania.

 

ipko logowanie

 

Ze starej i nowej wersji iPKO mogli korzystać klienci, którzy aktywowali tę usługę do 14 stycznia br. Osoby, które po tym dniu aktywowały dostęp do bankowości elektronicznej iPKO mieli dostęp już tylko do nowej wersji.

Bank przygotował przewodnik po usługach bankowości elektronicznej [KLIK]. Znajdziemy w nim informacje o starej i nowej wersji iPKO.

źródło info i skany PKO BP
18 Comments

 • Jacek

  Nowe ipko jest do rzyci. Stare było przejrzyste i czytelne. Ale nowe jest nowe więc jest lepsze, nie…?
  Jak zwykle wymyślają koło na nowo.

 • Marek Piestrak

  Nowe i PKO jest okropne, nieprzejrzysta grafika, zła czytelność , bardzo trudna i skomplikowana nawigacja. Po co robić takie złe zmiany? Chyba tylko po to żeby ktoś na tym zarobił. Włączcie znowu możliwość logowania się do starej wersji!!!

 • nelka

  nowa szata jest do niczego. Brak przejrzystości. brak możliwość powrotu do poprzedniej szaty, makabra.

 • Lidia

  Stara wersja była zrozumiała i łatwa nawet dla starych ludzi. W nowej nie wszystko jest jasne – ogólnie do bani i po co to robić?

 • Stanisław

  Nie mogę wprowadzić numer telefonu niemieckiego poza tym problemem jest problem z aktywacją polskiego numeru telefonu mam powoli dosyć tego banku

 • Jolanta Kulhawik

  nowe IPKO koszmarne.Poprzednia wersja była czytelna i przejrzysta a ta to jakieś nieporozumienie.Kto to zaakceptował?

 • Małgorzata Warchoł.

  Chciałabym bardzo prosić o przywrócenie starej wersji. Nowa jest beznadziejna. Nic więcej nie powiem.

 • tom

  jeżeli stare ipko zniknie to zamykam konto i już więcej z nimi nie współpracuję, kto te zmiany wymyślił

 • Dorota

  Strona mało czytelna, chaotyczna. Wkurza mnie teraz jak mam zrobić przelewy, czy choćby sprawdzić stan konta. Moje dzieci mają subkonta, parę minut mi zajęło zanim się domyśliłam, gdzie to jest. A było tak fajnie. I ta zmiana, to na pewno w trosce o klienta. Musze się zorientować jak to wygląda w innych bankach i ewentualnie przenieść rachunek.

 • Można się przyzwyczaić, ale zgadzam się, poprzednia wersja też mi bardziej odpowiadała. Swoim dzieciom otworzyłam rachunki w BZ WBK Konto<20 (skorzystałam z promocji i dzieci dostały słuchawki w prezencie). Poza tym tu środki są oprocentowane 3% do 3000zł. Niewiele, ale zawsze. Poza tym, przynajmniej wg mnie strona jest przejrzysta.

 • pello

  To prawda po co zmieniać coś co było dobre na coś co jest nieporozumieniem, trudno się rozeznać co gdzie jest, za każdym razem jak wchodzę na konto to już mam nerwa !!!

 • Bohdan Szymański

  Zgadzam się ze wszystkimi, którzy krytykują nowe IPKO, mam 80 lat i wielu znajomych dziwi się że posługuję się bankowością elektroniczną, ale chyba zrezygnuję. Szkoda że nie daliście nam wyboru.

 • iwona

  Zgadzam się z Bohdanem, nie jestem zadowolona z tej niby dobrej zmiany.Poszukam nowego banku z czytelną stroną, poprzednio miałam wyświetlaną od razu stronę odbiorcy i moglam dokonywać stosownych zmian np. nr faktury .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *