Pieniądze leżą na ziemi, trzeba się tylko chcieć po nie schylić.

Bonus dla klienta firmowego od mBanku – od 100 zł do 250 zł.

mBank aktualnie i równocześnie prowadzone dwie akcje promocyjne rachunku firmowego mBiznes Standard kieruje do wybranych branż. Jedna jest dla sprzedawców, druga dla salonów fryzjerskich i kosmetycznych. Warunki w obu promocjach są takie same, nagrody również. Można zyskać 100 zł lub 150 zł lub 250 zł. To, ile klient firmowy zyska zależy od tego jakie warunki spełni. Poza tym, podobnie jak w poprzednich promocjach konta firmowego mBanku, przez 2 lata klient będzie zwolniony z kilku opłat.

Obydwie promocje trwają do 31 maja 2017 roku.

Z Promocji nie mogą skorzystać przedsiębiorcy, którzy na dzień 31.03.2017 posiadali aktywny rachunek firmowy w mBanku, dla danego numeru NIP. 

W regulaminach promocji (linki na dole wpisu) wyszczególnione są kody PKD, które uprawniają do skorzystania z profitów w tych promocjach.

Jesteś sprzedawcą? Otwórz konto firmowe i zyskaj 250 złotych ⇒

100 zł za przelew do ZUS

Pierwsza premia jest najprostsza do zyskania. Wystarczy w ciągu 30 dni od dnia zawarcia umowy rachunku dokonać przelewu do ZUS na kwotę minimum 250 złotych. Przykładowo wykonując przelew z tytułu ubezpieczenia zdrowotnego, spełniamy ten warunek. 100 zł wpłynie na konto do 30 dnia następnego miesiąca po miesiącu, w którym przelew zostanie dokonany. Dla przykładu umowa o konto firmowe mBanku została podpisana 5 kwietnia, przelew do ZUS został dokonany 10 kwietnia, premia 100 zł wpłynie na konto do 30 maja.

150 zł za terminal płatniczy

Na drugą premię może liczyć osoba, która jeszcze nie posiada terminala, albo potrzebuje kolejnego. Warunkiem otrzymania premii 150 zł jest bowiem zakup terminala płatniczego POS (terminal tradycyjny od firmy Planet pay) lub mPOS (terminal mobilny od firmy SumUP). Oprócz zakupienia terminala należy w ciągu 60 dni licząc od dnia zawarcia umowy przyjąć za pośrednictwem tego terminala na rachunek otwarty w promocji wpłaty na łączną kwotę nie niższą niż 300 zł. Podobnie jak przy bonusie stuzłotowym, 150 zł wpłynie na konto do 30 dnia następnego miesiąca po spełnieniu warunków – zakupie terminala i przyjęciu wpłat.

Obydwa bonusy są od siebie niezależne. Zyskać więc można 100 zł jeśli zostanie tylko wykonany przelew do ZUS albo 150 zł jeżeli zostanie zakupiony terminal i przyjęte za jego pośrednictwem wpłaty na rachunek mBiznes Standard. Przy spełnieniu wszystkich warunków łączna premia wyniesie 250 zł. Jest też czwarty wariant – brak spełnionego jakiegokolwiek warunku oznacza brak jakiejkolwiek premii.
Darmowe konto mBiznes Standard przez 2 lata

Niezależnie od bonusów, przedsiębiorca, który otworzy konto firmowe mBanku w jednej z tych dwóch promocji, przez 2 lata będzie zwolniony z niektórych opłat. Nie zapłaci za:

Prowadzenie rachunku. Prowadzenie konta firmowego otwartego poza promocją kosztuje 9 zł lub 0 zł jeśli zostanie z niego wykonany przynajmniej jeden przelew do ZUS.

Pierwszą kartę debetową wydaną do rachunku. W standardowej ofercie 5 zł. Zwolnienie z opłaty wymaga rozliczenia dokonanych kartą debetową transakcji bezgotówkowych na co najmniej 500 zł.

Internetowe przelewy krajowe złotowe Elixir. W standardowej ofercie 1,50 zł.

Wypłatę gotówki z bankomatów sieci Planet Cash, Euronet i BZ WBK. W standardowej ofercie 1,30 zł za wypłatę kwoty niższej niż 100 zł i 0 zł za wypłatę kwoty wyższej niż 100 zł.

Wpłatę gotówki we wpłatomatach mBanku i sieci Euronet.

źródło zdjęcia tytułowego Smartmockups i mBank (strona promocji)

 

Dokumenty związane z promocjami:

Regulamin promocji dla salonów fryzjerskich i kosmetycznych ⇒

Regulamin promocji dla handlu detalicznego ⇒

Tabela opłat i prowizji ⇒

 

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *