Pieniądze leżą na ziemi, trzeba się tylko chcieć po nie schylić.

Konto dla dziecka na dzień dziecka z bonem 50 zł do Empik

Dzień Dziecka tuż, tuż. Jeden z banków przygotował promocję rachunku bankowego dla młodszej klienteli (do 18 roku życia) z bonem na 50 zł do wykorzystania w Empiku. Czas trwania promocji przewidziany jest do 9 czerwca 2017 roku.

Promowane są 2 konta bankowe PKO Banku Polskiego. PKO Konto Dziecka przeznaczone dla dzieci, które nie ukończyły 13 lat i PKO Konto Pierwsze dla nieco starszych, od 13 do 18 roku życia. Drugie konto należy otworzyć wraz z kartą debetową.

Z promocji nie mogą skorzystać Ci młodzi klienci, którzy w PKO Banku Polskim posiadali już ROR-u, w tym Inteligo.

Jako, że konta przeznaczone są dla osób niepełnoletnich ich otwarcie musi odbyć się wraz z rodzicem. W przypadku konta dla dziecka w wieku mniejszym niż 13 lat, umowę z bankiem zawiera rodzic. Jeśli dziecko ma więcej niż 13 lat umowę podpisuje samodzielnie, ale rodzic dodatkową ją potwierdza.

Bonus za spełnienie 2 warunków

Bank stawia 2 nieskomplikowane warunki do spełnienia. A że jest to klientela młoda, warunki nie mogą być zbyt wygórowane. I tak …

. dla PKO Konto Dziecka (do 13 roku życia) wymagane jest zasilenie konta kwotą minimum 50 złotych i wyrażenie zgody marketingowej.

. dla PKO Konto Pierwsze (13-18 lat) wymagane jest dokonanie jednej płatności kartą debetową lub Blikiem (transakcja musi zostać rozliczona na rachunku) i wyrażenie zgody marketingowej. W przypadku anulowania dokonanej transakcji (np. zwrot towaru) lub złożenia reklamacji jej dotyczącej do 9 czerwca 2017 roku, transakcja ta nie zostanie uwzględniona w promocji jako spełnienie warunku.

50 złotych na zakupy

Nagrodą za otwarcie rachunku bankowego i wykonanie dwóch czynności jest bon na kwotę 50 złotych, który można wykorzystać w sklepie internetowym Empik do dnia 25 maja 2018 roku. Bon można wykorzystać w całości w trakcie jednych zakupów lub posługiwać się nim kilkukrotnie aż do wyczerpania limitu 50 złotych. Bon wydawany jest w postaci kodu elektronicznego i wysłany zostanie na pocztę rodzica w serwisie internetowym iPKO.

Liczba nagród w promocji jest ograniczona do 4 800 sztuk. Bony będą wydawane na zasadzie “kto pierwszy spełni warunki promocji”. Nie później jednak niż do 23 czerwca 2017 roku. Jeśli pula nagród zostanie wyczerpana wcześniej, informacja o tym ukaże się na stronie internetowej banku www.pkobp.pl.

 

 

 

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *