poniedziałek, 15 lipcaPieniądze leżą na ziemi, trzeba się tylko chcieć po nie schylić.
Shadow

Bonus dla najlepszych uczniów ze średnią min. 4,75 na świadectwie od Toyota Banku.

Już po raz szósty Toyota Bank organizuje akcję promocyjną dla uczniów, którzy na świadectwie spodziewają się mieć średnią nie niższą niż 4,75. Przygotowane są dwa bonusy: 100 lub 200% dodatkowych odsetek od środków zgromadzonych na koncie młodzieżowym Click oraz e-karta upominkowa na 100 zł (do wyboru Apple Store lub Google Play).

 

Bonus dla najlepszych, czyli dla kogo?

Oczywiście dla tego ucznia, który będzie mieć na świadectwie średnią nie niższą niż 4,75. A poza tym?

Promocja Toyota Banku skierowana jest do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, którzy są w wieku od 13 do 24 lat. Niezbędne jest posiadanie konta młodzieżowego Click z kartą debetową lub jego założenie w trakcie trwania promocji.

Aby otrzymać bonusy należy wysłać kopię świadectwa na stronie akcji Bonus dla najlepszych ⇒ do dnia 7 lipca 2017 roku.
Dodatkowe odsetki

Pierwszy bonus jest dla uczniów oszczędzających. 100 lub 200% dodatkowych odsetek zostanie naliczonych od środków zgromadzonych na koncie Click od 1 kwietnia do 30 czerwca 2017 roku. Maksymalnie uczeń może zyskać do 100 zł lub do 200 zł w zależności od swojej średniej.

do 100 zł otrzyma uczeń ze średnią od 4,75 do 4,99.

do 200 zł otrzyma uczeń ze średnią od 5,00 w zwyż.

Obecne oprocentowanie na tym koncie wynosi 2,50% do 8 000 zł. Dla środków powyżej tej kwoty 0,50%.

 

100 zł w formie e-karty upominkowej

Oprócz dodatkowych odsetek bank przygotował elektroniczną kartę upominkową na kwotę 100 zł do wykorzystania w Apple Store albo Google Play. Tu, oprócz wymaganej minimalnej średniej na świadectwie 4,75 uczeń musi w każdym z 3 kolejnych miesięcy (kwiecień, maj i czerwiec) dokonać transakcji bezgotówkowych (zapłacić kartą debetową) na kwotę co najmniej 200 zł miesięcznie. Przy czym nie mogą to być płatności na kwotę niższą niż 20 złotych. Na ten bonus mogą więc liczyć Ci uczniowie, którzy aktywnie korzystają ze środków na koncie przy pomocy karty debetowej.

Akcja Bonus dla najlepszych jest na pewno ciekawą propozycją dla bardzo dobrych uczniów, ale tylko dla tych, którzy miesięcznie dysponują kwotą wyższą niż przeciętne kieszonkowe, które wynosi nieco ponad 50 złotych. Dla zainteresowanych dodam, że samo konto Click prowadzone jest za darmo, ale za kartę debetową pobierana jest opłata 1 zł miesięcznie.

 

 

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *