poniedziałek, 24 czerwcaPieniądze leżą na ziemi, trzeba się tylko chcieć po nie schylić.
Shadow

Do 300 zł premii w limitowanej edycji promocji iKonta BGŻ BNP Paribas.

Łatwe do odebrania 100 zł i dodatkowo nieco trudniej (ale nie niemożliwe) „wypracowane” nawet 200 zł w promocji iKonto z Bonusem. Bohaterem tej promocji jest konto osobiste z oferty BGŻ BNP Paribas, a sama promocja, to połączenie wspomnianej promocji iKonto z Bonusem z bonusem 100 zł i promocji samego banku iKonto z kartą, w której zyskać można do 200 zł.

Obydwie nagrody wypłacane są w gotówce na konto.

iKonto z Bonusem

ikonto z bonusem w BGŻ BNP Paribas
źródło strona promocji

Ta akcja promocyjna jest zorganizowana przez firmę zewnętrzną Ad Astra Sp. z o.o. i nie jest to pierwsza przez nią zorganizowana promocja bankowa. Tu klient zyskać może jednorazowo na konto 100 zł. Aby stać się posiadaczem wspomnianej kwoty musi:

. Do 21 maja 2017 roku złożyć wniosek o otwarcie iKonta na stronie promocji ikontozbonusem.pl ⇒

. Do 5 czerwca 2017 roku podpisać umowę o konto za pośrednictwem kuriera.

. W każdym z dwóch kolejnych miesięcy (w czerwcu i w lipcu 2017) roku zapewnić wpływ minimum 1 000 zł i wykonać transakcje bezgotówkowe kartą debetową na kwotę co najmniej 300 zł.

Jeśli zostaną spełnione powyższe warunki, dla uczestnika promocji będą ważne jeszcze 4 daty:

. do 7 sierpnia 2017 roku organizator prześle mailem link z unikalnym kodem do zalogowania się na stronie promocji.

. do 16 sierpnia 2017 roku osoby, które spełnią warunki otrzymają informację mailową informującą o przyznaniu premii 100 zł.

. do 25 sierpnia 2017 roku kto spełnił warunki i otrzymał potwierdzenie o przyznaniu nagrody musi zalogować się na stronie promocji wykorzystując wcześniej mu przesłany link z kodem do logowania i podaje numer rachunku bankowego otwartego w tej promocji.

. do 31 sierpnia 2017 roku nagroda 100 zł zostanie wypłacona przelewem na podane konto.

Wpływy – każdy wpływ na Konto Osobiste iKonto, z wyłączeniem: innych rachunków tego samego Uczestnika prowadzonych w Banku, rachunków kredytowych służących do obsługi kredytów lub pożyczek udzielonych przez Bank Uczestnikowi, rachunków prowadzonych na rzecz Uczestnika w systemie bankowości elektronicznej BGŻOptima oraz wpłat gotówkowych;

Transakcje bezgotówkowe – operacje bezgotówkowe wykonane przez Uczestnika w okresie trwania Promocji za pomocą Karty, polegające na dokonaniu płatności za towary lub usługi w punktach handlowo – usługowych, w którym akceptowana jest płatność Kartą. /źródło Regulamin promocji

Aby móc wziąć udział w tej akcji promocyjnej nie można było być posiadaczem lub współposiadaczem rachunku osobistego w banku BGŻ BNP Paribas (również przed połączeniem banków BGŻ SA i BNP Paribas w BGŻ BNP Paribas) w okresie od 12 maja 2014 roku do 11 maja 2017 roku.

Czas trwania promocji przewidziany jest do 21 maja 2017 roku lub do osiągnięcia liczny 1000 rejestracji w Promocji.

Przejdź na stronę promocji ⇒

iKonto z kartą

Druga, wspomniane we wstępie promocja zorganizowana jest przez sam bank BGŻ BNP Paribas. Ta promocja trwa dłużej o ponad tydzień, do 31 maja 2017 roku. Ponieważ była już ona opisywana na bankowo.info [KLIK do opisu promocji ⇒], tu wspomnę o najważniejsze informacje.

W tej akcji promocyjnej premia jest „wypracowywana” przez samego posiadacza iKonta. Premią jest bowiem moneyback, czyli częściowy zwrot od płatności dokonanych kartą debetową. Bank zwróci 3% od transakcji bezgotówkowych. Nie więcej jednak niż 40 zł w miesiącu i tylko przez 5 kolejnych miesięcy. Łącznie można więc zarobić do 200 zł.

iKonto – ile kosztuje?

iKonto, to internetowy odpowiednik Konta Praktycznego i na to konto należy patrzeć w tabeli opłat. Aby nie płacić za konto i za kartę debetową należy w każdym miesiącu spełniać warunki, jakie wymagane są przy promocji iKonto z Bonusem. Należy zapewnić wpływ minimum 1 000 zł i zapłacić kartą debetową na kwotę co najmniej 300 zł. Przy braku wpływu konto kosztować będzie 10 zł, a bez transakcji kartą zapłacimy za nią 7 zł za miesiąc. Przy czym posiadacze konta do ukończenia 26 roku zwolnieni są z obydwu tych opłat bez spełniania warunków.

Więcej informacji o iKonto i więcej opłat [KLIK]

źródło zdjęcia tytułowego strona promocji i smartmockups

 

 

Dokumenty i linki związane z promocjami:

Strona promocji ⇒

Regulamin promocji iKonto z Bonusem ⇒

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *