sobota, 20 lipcaPieniądze leżą na ziemi, trzeba się tylko chcieć po nie schylić.
Shadow

TAK na dobrą sprawę – akcja społecznościowa BPH

Po raz drugi Bank BPH organizuje akcję społeczną pod hasłem „TAK na dobrą sprawę”. W poprzedniej edycji bank przekazał 100tys.zł trzem organizacjom pozarządowym. W tym roku do rozdania jest 120tys.zł dla 6 organizacji.

Akcja ma na celu wsparcie darowizną finansową wybranych organizacji. Wyboru dokonają internauci głosując na wybraną przez siebie organizację (dozwolone jest oddanie 2 głosów). Pieniądze otrzymane w ramach akcji „TAK na dobrą sprawę” muszą zostać wydane na cele statutowe poszczególnych organizacji.

Swój głos na wybraną organizację można oddać na stronie www.taknadobrasprawe.pl/ do dnia 3 października 2016 roku do godziny 10:00 wykorzystując do tego swój profil Facebook lub Twitter. Po kliknięciu w okienko wybranej organizacji pojawi się krótki filmik ją promujący i czerwony button „Oddaj swój głos”. Po wybraniu tej opcji pojawi się okienko logowania do obydwu portali społecznościowych. Po zalogowaniu się na jeden z nich oddamy swój głos.

Nagrodzone zostaną organizacje w 2 kategoriach: edukacja i wsparcie. W każdej kategorii dotację otrzymają po 3 organizacje z największą liczbą głosów.

I miejsce to 30 000 zł wsparcia.

II miejsce to 20 000 zł wsparcia.

III miejsce to 10 000 zł wsparcia.

 
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *