Pieniądze leżą na ziemi, trzeba się tylko chcieć po nie schylić.

Idea Bank wyjeżdża na tory. Ruszył projekt Idea Hub Express.

Kolejny, innowacyjny pomysł banku. Po mobilnym wpłatomacie i Idea Hub (stacjonarna darmowa przestrzeń do pracy) przyszedł czas na mobilny coworking Idea Hub Express (przestrzeń do pracy w specjalnym wagonie w pociągu). Wagon Idea Hub Express pojawił się w wybranych pociągach PKP Intercity i będzie kursował na 3 trasach: Warszawa-Poznań-Warszawa, Warszawa-Kraków-Warszawa i Warszawa-Wrocław-Warszawa.

Kto może korzystać z Idea Hub Express?

Z tego specjalnego wagonu może korzystać każdy pasażer, który posiada ważny bilet. Pierwszeństwo jednak mają klienci Idea Banku.

Wagon Idea Hub Express przystosowany jest do pracy biurowej. W jego wnętrzu pasażerowie znajdą oprócz stołu i krzeseł, również sprzęt biurowy – drukarkę, skaner, ładowarki do telefonów i ekran do wyświetlania prezentacji. Jest też ekspres do kawy i świeża prasa.

Jest to również sposób na pozyskanie nowych klientów dla banku, którym będzie oferowana możliwość darmowych przejazdów (do tego celu vouchery są dostępne w stacjonarnych Idea Hub w 4 miastach zlokalizowanych na trasie kursowania Idea Hub Express).

Rozkład jazdy wagonu Idea Hub Express:

  • kwiecień Warszawa-Poznań-Warszawa,
  • maj Warszawa-Kraków-Warszawa
  • czerwiec Warszawa-Wrocław-Warszawa.

Stacją początkową zawsze jest Warszawa. Pociąg ze stolicy wyjeżdża w godzinach porannych, wraca w wieczornych.
Idea Hub coworking stacjonarny

Projekt Idea Hub jest rozwijany od ponad 2 lat. Obecnie istnieje 8 placówek stacjonarnych na terenie kraju dostępnych dla klientów banku i ich gości. Znajdują się one w: Warszawie, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu, Katowicach i Poznaniu. Podobnie jak w mobilnym Idea Hub, tak i w stacjonarnym do dyspozycji dla korzystających jest sprzęt biurowy: drukarka, skaner, słuchawki i dostęp do internetu (po zalogowaniu się danymi do logowania do bankowości internetowej Idea Banku). W wybranych lokalizacjach również niewielkie studio fotograficzne. Oprócz tego dostępne są aktualne wydania dzienników biznesowych.

Dla tych, którzy potrzebują przestrzeni do zorganizowania biznesowego spotkania czeka salka konferencyjna. Z sali konferencyjnej można korzystać maksymalnie przez 3 godziny dziennie i wymagana jest wcześniejsza rejestracja. Korzystanie z miejsc do pracy natomiast rejestracji nie wymaga.

Dostęp do stacjonarnego Idea Hub jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 20.00, a w sobotę od 9.00 do 14.00. W niedzielę i święta centra biznesowe są nieczynne.

informacja Idea Bank

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *