sobota, 20 lipcaPieniądze leżą na ziemi, trzeba się tylko chcieć po nie schylić.
Shadow

Money Mania 12 edycja, a w niej 150 zł na zakupy do Allegro.

150 zł na zakupy na Allegro. Tyle zyskać można w najnowszej, już 12 odsłonie akcji promocyjnej Money Mania. Produktem, z którego skorzystamy jest rachunek bankowy w Banku Millenium. Same warunki promocji są bardzo proste do spełnienia. Może więc warto skorzystać?

ZMIANY! ZMIANY! ZMIANY!

Z promocji można skorzystać do 31 października 2017 roku 6 listopada 2017 roku.

Money Mania 12 edycja

Money Mania, to akcja promocyjna łącząca w sobie promocję banku (tym razem jest to konto osobiste w Banku Millenium)  z dodatkowym bonusem od organizatora Money Manii, Money.pl. Wystarczy raz założyć konto na stronie Money Mania, a później wystarczy korzystać z korzystnych dla siebie ofert.

 

Łatwe do odebrania 150 zł na zakupy na Allegro

Zacznijmy od prostej do odebrania premii 150 zł na zakupy na portalu aukcyjnym Allegro.pl. Wystarczy po otwarciu konta w Banku Millenium, w listopadzie i w grudniu (w każdym z tych dwóch miesięcy) zasilić konto kwotą co najmniej 1.000 zł i przynajmniej jeden raz zapłacić kartą debetową wydaną do konta lub Blikiem. Zapłacić można w sklepie stacjonarnym i w Internecie.

Możesz też zyskać 400 zł na zakupy na Allegro. W tym celu wypróbuj darmową kartę kredytową Citibanku ⇒

 

money mania 12 bank millenium
źródło: money mania 12

Trzymamy się terminów

Nadrzędną zasadą jest, że w akcjach promocyjnych musimy pilnować ostatecznych terminów: przystąpienia do promocji, podpisania umowy i spełnienia warunków promocji (w tym wypadku zasilenia konta i jednej transakcji w październiku i w listopadzie). Na profilu facebookowym przypominam o tych terminach.

Terminy te przedstawiam na infografice obok, a poniżej po kilka słów wyjaśnienia do każdej z tych dat dla osób zainteresowanych promocją.

31 października 6 listopada, to ostatni dzień nie tylko na złożenie wniosku o konto, ale też na założenie swojego profilu na stronie Money Mania. Kto już posiada tam swój profil (konto), wystarczy, że się zaloguje. Aby założyć profil na Money Mania, wystarczy podać swój adres e-mail, imię i nazwisko, i kliknąć w link otrzymany w mailu, który przeniesie nas na stronę promocji gdzie będzie można złożyć wniosek o konto w Banku Millenium. Tu 2 ważne informacje. Pierwsza to taka, że należy wyrazić zgodę na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej. Dla wyjaśnienia krótko – organizatorem promocji i fundatorem nagród jest firma zewnętrzna (Money.pl) i musimy zgodzić się na to, aby bank poinformował organizatora czy spełniliśmy warunki promocji, by ten miał podstawę do wydania dla nas nagrody. Po drugie, powinniśmy zgodzić na otrzymywanie informacji handlowych od banku. Zgoda ta musi być aktywna w czasie trwania promocji, ale po otrzymaniu nagrody zawsze można taką zgodę wycofać. Możemy oczywiście nie wyrazić tych zgód, jednak ich brak wyklucza nas z możliwości otrzymania nagrody.

6 listopad 10 listopad, to ostatni dzień na podpisanie umowy z bankiem o konto i kartę debetową. Do wyboru są 2 opcje. Umowę podpisać można:

  • za pośrednictwem kuriera. Proces wygląda następująco – Dokumenty podpisane przez bank dostarcza kurier, przy nim podpisujemy dokumenty i jeden egzemplarz umowy oddajemy kurierowi. Umowa zostanie przekazana z powrotem do banku, gdzie pracownik zweryfikuje te dokumenty. Jeśli wszystko będzie w porządku, wtedy konto zostanie aktywowane.
  • osobiście w oddziale banku. Wszystkie dokumenty podpisujemy na miejscu i konto zostanie od razu aktywowane przez pracownika banku.

Listopad i grudzień, w każdym z tych dwóch miesięcy konto musi zostać zasilone kwotą co najmniej 1.000 zł i przynajmniej jeden raz musimy zapłacić kartą debetową albo Blikiem.  Przy czym kwota transakcji nie ma znaczenia, można np. zapłacić za jedną bułkę ;). Transakcja taka nie może być w okresie trwania promocji anulowana (np. zwrot towaru opłaconego kartą lub Blikiem). Ostatnia informacja, to tak na wypadek, gdyby ktoś trzymał się zasady promocyjnej i tylko raz zapłacił karta albo Blikiem. Zazwyczaj jednak tych transakcji jest więcej, więc nawet jeśli jedna z kilku transakcji będzie anulowana nic się nie stanie.

22 styczeń 2018 roku, to dzień, w którym organizator wyśle do nas mail o przyznaniu nagrody, pod warunkiem oczywiście, że wcześniej spełnimy jej warunki. Tak informacja ukaże się też naszym oczom po zalogowaniu się na stronie Money Mania. W tej samej wiadomości pojawi się też unikalny kod BON-u, czyli naszej nagrody – 150 zł do wykorzystania w serwisie Allegro. W panelu Money Mania po zalogowaniu widoczny będzie w zakładce Moje dane.
Bon można wykorzystać w ciągu 180 dni od daty wydania bonu.

Kto nie ma szans na bon?

Z promocji nie mogą skorzystać osoby, które już są klientami Banku Millenium i które od dnia 1 kwietnia 2015 roku posiadały jakikolwiek rachunek w tym banku (lub były jego współposiadaczem lub pełnomocnikiem, przedstawicielem ustawowym opiekunem lub kuratorem posiadacza takiego rachunku). Poza tym, kto weźmie udział w tej akcji, nie będzie mógł brać udziału w innych promocjach organizowanych przez bank związanych z Kontem 360 ˚ lub Kontem 360 ˚ Student w czasie trwania tej edycji Money Mania.

 

Konto 360 – główny bohater promocji

Konto 360, to sztandarowe konto osobiste w Banku Millenium. Występuje ono w 3 wariantach (Konto 360, Konto 360 Student i Konto 360 Junior), ale w tej promocji otworzyć można dwa pierwsze.

Konto 360 nie jest kontem zupełnie darmowym. Darmowe może być po spełnieniu  2 prostych warunków. Tych samych, które są wymagane w promocji Money Mania, czyli zasilenia konta kwotą minimum 1.000 zł i jednej płatności kartą wydaną do konta lub Blikiem. Po spełnieniu tych 2 warunków darmowe będzie prowadzenie konta, obsługa karty debetowej i wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju i zagranicą.

Konto 360 Student, to konto dla osób w wieku 18-26 lat. Posiadacz tego konta wystarczy, że raz zapłaci kartą debetową albo Blikiem i nie będzie płacił za konto, kartę i wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju i za granicą. Nie musi, jak posiadacz Konta 360 zapewniać dodatkowo wpływ na konto.

Jeśli chodzi o przelewy, to przy obydwu rachunkach są one darmowe, jeśli zlecimy je przez internet bądź przez aplikację mobilną. Telefoniczne zlecenie przelewu, to koszt 2 zł, a w placówce banku 7,99 zł.

Dodatkowe produkty do konta

Lokata mobilna. Kto korzysta z aplikacji mobilnej może założyć 3-miesięczną lokatę z oprocentowaniem 2,50%. Wyjątkowość tej lokaty jest taka, że w porównaniu do innych banków po zakończeniu jednej lokaty, można założyć kolejną. Wpłacić na nią można od 500 zł do 10.000 zł.

Limit w koncie. Jeśli ktoś potrzebuje zasilić dodatkowo swój budżet, to Bank Millenium proponuje dodatkowe środki na koncie poprzez zwiększenia salda konta. Jest to forma kredytu, więc pojawiają się też odsetki. Dobrą wiadomością jest fakt, że jeśli korzystać będziemy z tych środków przez 7 dni w miesiącu (dowolne dni w miesiącu), to nie zapłacimy w ogóle odsetek. Dla tych z Was, którzy nie korzystali jeszcze z takiej formy kredytu podpowiem tylko, że jest to kredyt samo spłacający się. Każda wpłata na konto (np. dowolny przelew, wpłata gotówkowa) powoduje zmniejszenie kwoty kredytu.

 

 

 

 

 

źródło zdjęć strona promocji Money Mania 12

Mi pozostaje życzyć wszystkich bonusów 🙂

 

Dokumenty do wpisu:

Strona promocji Money Mania 12 ⇒

Tabela opłat i prowizji konto ⇒

Tabela opłat i prowizji karta ⇒

I jeszcze mała kwestia do wyjaśnienia … Nie jest to wpis sponsorowany. Nie otrzymałam za niego wynagrodzenia. Mogę otrzymać wynagrodzenie, ale pod warunkiem, że przy wykorzystaniu linków prowadzących na stronę promocji zostanie otwarte konto i spełniony warunek 5 płatności. Jeśli więc Masz ochotę na tę promocję będę niezmiernie wdzięczna za skorzystanie z linka na tej stronie.

 

1 Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *