sobota, 20 lipcaPieniądze leżą na ziemi, trzeba się tylko chcieć po nie schylić.
Shadow

Money Mania 11, a w niej do odebrania 750 zł za konto bankowe + 2 lata bez zmiany opłat

Nadszedł ten moment – właśnie wystartowała najnowsza Money Mania 11. Tym razem zyskać można w gotówce na konto do 650 zł plus dodatkowo 100 zł do wydania w internetowym Empiku. Przy okazji można otworzyć konto, na którym przez 2 lata nie zmienią się niektóre (czytaj: najważniejsze) opłaty, m.in. konto i karta debetowa będą darmowe.

Z promocji można skorzystać do 17 września 2017 roku.

Money Mania 11

Money Mania, to akcja promocyjna łącząca w sobie promocję banku (tym razem jest to konto osobiste w mBanku)  z dodatkowym bonusem od organizatora Money Manii, Money.pl. Wystarczy raz założyć konto na stronie Money Mania, a później wystarczy korzystać z korzystnych dla siebie ofert.

Łącznie do zgarnięcia jest nawet 750 zł plus przez 2 lata gwarantowane darmowe konto osobiste i karta debetowa.

Łatwe do odebrania 100 zł na zakupy w empik.com

Zacznijmy od prostych do zgarnięcia 100 zł na zakupy w empik.com. Tu wystarczy po otwarciu konta w mBanku, do końca października wykonać 5 transakcji bezgotówkowych. Może te być płatność za zakupy kartą debetową ale też przelew z nowo otwartego rachunku na dowolny rachunek bankowy w innym banku i płatności internetowe. Nie zostaną natomiast wzięte pod uwagę przelewy na rachunki w mBanku i wypłaty z bankomatów oraz płatności anulowane.

Jak zawsze w akcjach promocyjnych musimy pilnować ostatecznych terminów: przystąpienia do promocji, podpisania umowy i spełnienia warunków promocji (w tym wypadku wspomnianych 5 transakcji). Na profilu facebookowym przypominam o tych terminach.

money mania 11
źródło Money Mania 11

Nawet 650 zł zwrotu za zakupu

Moneyback, ostatnio rzadko pojawiający się w ofercie banków, to druga premia. Od zakupów, za które zapłacimy kartą debetową albo Blikiem bank zwróci nam 4% od zapłaconej kwoty. Zwracać będzie przez 5 miesięcy, za każdy miesiąc do 130 zł. Przez ten okres możemy więc zarobić do 650 zł. Premia po każdym pełnym miesiącu będzie obliczana i przelewana na nasze nowo otwarte konto. Przy czym pierwszym miesiącem, za który otrzymamy zwrot jest miesiąc po miesiącu podpisania umowy. Dla przykładu – do promocji przystąpiliśmy w trakcie sierpnia, to dopiero od transakcji, które wykonamy przez cały wrzesień mBank naliczy i wypłaci premię.

Jednak … aby otrzymywać moneyback, w danym miesiącu kalendarzowym musimy wykonać 3 czynności:

  1. Zapłacić kartą debetową lub Blikiem na łączna kwotę minimum 250 zł, a płatności te nie mogą być anulowane do 15 dnia następnego miesiąca. Od razu przykład. Powiedzmy, że 30 sierpnia kupiliśmy telefon i zapłaciliśmy za niego kartą debetową. Jeśli chcemy, by od tej kwoty bank naliczył nam zwrot, nie możemy go zwrócić do sklepu do 15 września. No, chyba, że sprzedawca zwróci nam pieniądze w gotówce, wtedy na liście transakcji wykonanych kartą nie będzie śladu takiego zwrotu. Przy czym pamiętajmy, że transakcje na 250 zł, to dla nas zwrot jedynie 10 zł (4% z 250 zł). Aby zyskać maksymalny zwrot tych transakcji powinno być na kwotę co najmniej 3.250 zł, ale nawet jeśli nie uda się nam tyle wydawać miesięcznie (nie oszukujmy się, niewielu się uda), to każde dodatkowe 10 zł zwrotu jest dobre.
  2. Zasilić konto jednorazowo kwotą minimum 1.000 zł, przy czym nie może to być przelew z innego naszego konta w mbanku.
  3. Raz zalogować się do aplikacji mobilnej mBanku.

 

money mania 11 darmowe konto z premią
źródło Money Mania 11

2 lata bez zmiany opłat na koncie

To trzeci i chyba najbardziej znaczący bonus. Przez 2 lata nie zmienią się nam niektóre opłaty związane z kontem. I tak przez 24 miesiące po podpisaniu umowy mamy zagwarantowane:

0 zł za prowadzenie rachunku.

0 zł za obsługę karty debetowej. Obecnie jest to koszt 4 zł miesięcznie, z opłaty możemy być zwolnieni pod warunkiem wykonania minimum 5 transakcji bezgotówkowych kartą.

0 zł za krajowe przelewy internetowe.

0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów krajowych mBanku, Euronet, Planet Cash i BZ WBK jeśli kwota wypłaty to co najmniej 100 zł lub 1,30 zł przy niższej kwocie i 7 zł z pozostałych bankomatów w kraju. Jeśli ktoś korzysta z różnych bankomatów może za 5 zł wykupić usługę Wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju i płacić 0 zł za wypłatę od 100 zł i 1,30 zł za wypłatę niższej kwoty. Kto korzysta z Blika, bez względu na kwotę wypłaty, prowizji nie zapłaci.

W kwestii uzupełnienia dla osób, które chciałyby zerknąć na więcej opłat – w tej akcji promocyjnej otwieramy eKonto w wersji Standard.

Jak odebrać nagrody?

To, co po kolei mamy do wykonania przedstawiam w punktach krok po kroku.

Krok 1.

Do 17.09.2017 roku zakładamy konto na stronie dedykowanej tej promocji – Money Mania 11 i potwierdzamy chęć skorzystania z promocji poprzez kliknięcie w link otrzymany mailem.  Na stronie promocyjnej wypełniamy wniosek o konto [klikamy w link Wyślij wniosek] i wyrażamy zgodę na zwolnienia banku z tajemnicy bankowej. Ponieważ bon na 100 zł otrzymujemy od organizatora Money Mania 11, czyli od Money.pl, bank udostępnia mu te dane, które potwierdzą, czy należy nam się nagroda. Inaczej pisząc, czy spełniliśmy warunki promocji – czy rzeczywiście otworzyliśmy konto, czy wykonaliśmy minimum 5 transakcji. Informacyjnie wspomnę tylko, że wysłany wniosek na koncie założonym na stronie promocji będzie widoczny po weryfikacji banku, tj. po 48 godzinach.

Krok 2.

Do 30.09.2017 roku mamy czas na podpisanie umowy. Na podstawie wypełnionego wniosku o konto, bank przygotuje dla nas umowę. Możemy ją podpisać w dwojaki sposób. Przelewem z innego naszego rachunku w innym banku, z tym że nie może to być rachunek wspólny. Można też wybrać opcję kuriera, który umowę powinien dostarczyć w ciągu 2 dni roboczych. Karta debetowa bez względu na to w jaki sposób podpiszemy umowę, dotrze do nas pocztą w ciągu 10 dni.

Krok 3.

Do 30.10.2017 roku wykonujemy minimum 5 transakcji. Mogą to być: płatności kartą debetową, przelewy na konto w innym banku, płatności internetowe – kwota nie ma znaczenia. Wykluczone będą natomiast wypłaty z bankomatu, przelewy na rachunek prowadzony w mBanku i transakcje anulowane.

Jeśli nam się to uda, do końca listopada na adres e-mail otrzymamy bon elektroniczny na 100 zł do wykorzystania na empik.com. Będziemy mieć na to pół roku 180 dni od wysłania bonu.

Jeżeli chcemy otrzymywać też premię w gotówce na konto w postaci moneyback, to …

Krok 4.

Od następnego miesiąca po podpisaniu umowy przez kolejnych 5 miesięcy: przynajmniej 1 raz logujemy się aplikacji mobilnej mBanku, zasilamy konto kwotą min. 1.000 zł i płacimy kartą lub Blikiem na co najmniej 250 zł.

Niezależnie od spełniany warunków i tak przez 24 miesiące będziemy mieć darmowe konto, kartę, przelewy internetowe i wypłaty gotówki z bankomatów.

Z promocji nie mogą skorzystać osoby, które od dnia 1 stycznia 2016 roku do momentu skorzystania z promocji byli klientami mBanku (posiadali jakikolwiek produkt w tym banku).

źródło zdjęć strona promocji Money Mania 11

Mi pozostaje życzyć wszystkich bonusów 🙂

 

Dokumenty do wpisu:

Strona promocji Money Mania 11 ⇒

Tabela opłat i prowizji ⇒

I jeszcze mała kwestia do wyjaśnienia … Nie jest to wpis sponsorowany. Nie otrzymałam za niego wynagrodzenia. Mogę otrzymać wynagrodzenie, ale pod warunkiem, że przy wykorzystaniu linków prowadzących na stronę promocji zostanie otwarte konto i spełniony warunek 5 płatności. Jeśli więc Masz ochotę na tę promocję będę niezmiernie wdzięczna za skorzystanie z linka na tej stronie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *