Pieniądze leżą na ziemi, trzeba się tylko chcieć po nie schylić.

100 zł do Sphinxa plus do 300 zł na konto za rachunek osobisty w BGŻ BNP Paribas.

Pojawiła się promocja drugiego rachunku osobistego w BGŻ BNP Paribas, Konta Maksymalnego. W ostatnich 3 promocjach (bon do IKEA, bon do H&M i przelew na konto) promowane było Konto Optymalne. Tu warunki nieco inne, jak w wymienionych promocjach, ale równie proste do spełnienia.

Do promocji można przystąpić do 22 grudnia 2017 roku. Promocja jest limitowana do 1000 pierwszych rejestracji. Może więc zakończyć się wcześniej.

Promocja w pigułce

Bonus – bon na 100 zł do restauracji Sphinx + 300 zł – premia za korzystanie z konta bankowego i z aplikacji mobilnej.

Warunki do spełnienia – transakcje bezgotówkowe na minimum 300 zł i logowanie do bankowości elektronicznej Pl@net w styczniu 2018r. + aktywne korzystanie z aplikacji mobilnej banku BGŻ BNP Paribas – GOmobile.

strona promocji ⇒

Kto może wziąć udział w promocji?

Czy może to być osoba, która była już kiedyś klientem bank? TAK

Warunek – nie jest lub nie była posiadaczem (lub współposiadaczem) konta w Banku BGŻ BNP Paribas (w tym w BNP Paribas Bank Polska S.A. i Banku BGŻ S.A.) w okresie 36 miesięcy przed datą złożenia wniosku o przystąpienie do Promocji.Co zrobić, aby otrzymać 100 zł do Sphinxa?

konto maksymalne z premią. Promocja Konto do syta.

Proste 2 warunki są do spełnienia. Po otwarciu konta, w styczniu 2018 roku powinniśmy wykonać transakcje bezgotówkowe na kwotę minimum 300 zł i zalogować się na swoje konto w bankowości elektronicznej banku Pl@net.

Oczywiście pierwsze, co należy zrobić, to zarejestrować się w promocji na dedykowanej tej promocji stronie ⇒, wypełnić wniosek o konto i podpisać z bankiem umowę o konto osobiste (w tym przypadku Konto Maksymalne) i kartę wydaną do tego konta. Na podpisanie umowy, którą dostarczy nam kurier, mamy czas do 12 stycznia 2017r.

Kiedy już podpiszemy z bankiem umowę o konto i będziemy z niego korzystać, to musimy pamiętać, żeby w styczniu 2018 roku wykonać 2 czynności:

  • transakcje bezgotówkowe na co najmniej 300 zł;
  • zalogować się bankowości elektronicznej Pl@net (zalogować się na swoje konto przez internet).

Transakcje bezgotówkowe – operacje bezgotówkowe wykonane przez Uczestnika za pomocą Karty (w tym Transakcje AndroidPay oraz Transakcje MasterPass) polegające na dokonaniu płatności za towary lub usługi w punktach handlowo – usługowych, w którym akceptowana jest płatność Kartą, z wyłączeniem transakcji o Kodach MCC wymienionych w załączniku nr 2 do Regulaminu. /źródło regulamin promocji

Jeśli spełnimy te warunki, to:

Do 16 lutego 2018 roku powinniśmy otrzymać wiadomość mailową o przyznaniu nagrody. Informacyjnie dodam, że takie maila czasem trafiają do Spamu, warto więc tam zajrzeć, gdy w głównej skrzynce nie znajdziemy wiadomości.

a …

27 lutego 2018. SMS-em otrzymamy bon elektroniczny na 100 zł, który będziemy mogli wykorzystać w restauracjach Sphinx do 1 lutego 2019 roku. Do tego dnia musimy mieć aktywne konto i kartę debetową.

Inne promocje rachunków w BGŻ BNP Paribas:

Konto Optymalne z bonem do IKEA 

Konto Optymalne z bonem do H&M ⇒

Konto Optymalne z premią w gotówce ⇒

Co zrobić, aby odebrać 300 złotych? 

Tak w skrócie, to wystarczy aktywnie korzystać z aplikacji mobilnej banku – GOmobile. Otrzymamy 1 złotych za jedną płatność mobilną. Oczywiście, promocja nie

byłaby promocją, gdyby nie było w niej ograniczeń.

Po pierwsze, premia będzie wypłacana przez kolejnych 12 miesięcy od dnia przystąpienia do tej promocji.

Po drugie, maksymalnie miesięcznie bank wypłaci 25 złotych, co przez rok daje wspomniane 300 złotych premii.

Po trzecie, kwota transakcji, od której bank wypłaci 1 zł premii nie może być niższa niż 1 złotych.

Po czwarte, jeśli w jednym miesiącu wykonamy więcej niż jedną transakcję na taki sam rachunek, premia będzie wypłacona tylko jedna – 1 złotych.

Po piąte, jeśli wypowiemy umowę rachunku przed datą wypłaty premii, czyli przez 8 dniem danego miesiąca, to premii za miesiąc poprzedni nie otrzymamy.

Po szóste, od transakcji opłaconych Blikiem i od przelewów na lokaty, bonus się nam nie należy.

Podsumowując. Aby od transakcji bank wypłacił bonus 1 złotych ma to być:

  • przelew z aplikacji mobilnej (na lokatę się nie liczy);
  • płatność zbliżeniowa z Android Pay;
  • transakcja kartą zarejestrowaną w e-Portfelu. To usługa, w której można zarejestrować swoje karty płatnicze wydane w BGŻ BNP Paribas i płacić nimi bez podawania danych karty;

Kto jest organizatorem promocji?

To promocja wiązana. Bon na 100 zł uczestnik promocji otrzymuje w promocji Konto do syta (pobierz regulamin promocji ⇒), której organizatorem jest Ad Astra sp. z o.o., zaś 300 zł w gotówce na konto (300 zł to maksymalna kwota) od banku Bank BGŻ BNP Paribas S.A., który z kolei jest organizatorem promocji Mobilna premia (pobierz regulamin promocji Mobilna premia) ⇒, którą już dla Was prześwietlałam.

 

Konto Maksymalne – koszty utrzymania?

Jedno zdanie wyjaśnienia. Jak wspomniałam jest to promocja wiązana i tak naprawdę jesteśmy uczestnikami nie jednej, ale dwóch promocji. W tej, której organizatorem jest bank mamy do wyboru 3 rachunki bankowe: Konto Optymalne, Konto Maksymalne i Konto Premium (przeczytaj o promocji i sprawdź, które konto jest dla Ciebie najlepsze ⇒). W promocji z bonem do Sphinks takiego wyboru już nie mamy. Możemy otworzyć tylko Konto Maksymalne.

Konto Maksymalne, to konto bezwarunkowo darmowe. Karta debetowa pod warunkiem, że nie skończyliśmy jeszcze 26 lat. Jeśli skończyliśmy, też możemy nie płacić za kartę debetową. Wystarczy, że w poprzednim miesiącu będziemy mieli dokonane transakcje kartą na kwotę minimum 300 złotych. Jeśli ten warunek nie zostanie spełniony, karta będzie nas kosztować dosyć sporo, bo, … aż 12 zł. Za darmo natomiast będziemy mieć wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju i za granicą. Nie zapłacimy też za krajowe przelewy internetowe. Wpłacić i wypłacić gotówkę w kasie banku bez prowizji będziemy mogli wypłacić tylko raz w miesiącu. Za każdą kolejną wpłatę w miesiącu zapłacimy 10 zł. W przypadku wypłaty – każda może być darmowa pod warunkiem, że wypłacamy więcej niż 1.000 zł.

Osoby, które korzystają ze zleceń stałych i poleceń zapłaty powinny za to zwrócić uwagę na opłatę za złożenie i zmianę tych usług. Bank pobiera 25 zł za złożenie i modyfikację każdego zlecenia oraz przyjęcie i zmianę polecenia zapłaty. Sama realizacja później i zlecenia stałego, i polecenia zapłaty nic nie kosztuje.

źródło zdjęcia tytułowego strona promocji “Konto do syta”

 

Dokumenty do promocji:

Strona promocji Konto do syta ⇒

Strona promocji Mobilna premia ⇒

* * * * * * * * * * * * * * * * * *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *