sobota, 20 lipcaPieniądze leżą na ziemi, trzeba się tylko chcieć po nie schylić.
Shadow

Szybkie 20 zł nagrody dla płacących BLIK-iem po raz pierwszy na Allegro.

Szybka i łatwa promocja dla osób, które korzystają (lub zaczną korzystać) z Allegro i jeszcze nigdy nie płaciły za dokonane tam zakupy Blikiem. Przy okazji wspominam też o promocji na Pakamera.pl, gdzie też można odebrać 20 zł, ale na nieco innych warunkach niż na Allegro.

Promocja trwa do 30 listopada br. lub do wyczerpania puli 84.000 kuponów.

Promocja w pigułce

Bonus – kupon na 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy na Allegro.

Warunki do spełnienia – należy dokonać zakupu na Allegro na kwotę co najmniej 50 zł i zapłacić za nie Blikiem.
Co zrobić, aby otrzymać kupon na 20 zł?

Wiele nie trzeba.

Po pierwsze, należy posiadać konto w serwisie Allegro (może to być konto prywatne, nie firmowe) lub je założyć.

Po drugie, należy dokonać zakupów na kwotę minimum 50 złotych. Przy czym do kwoty tej nie zalicza się koszt dostawy, a jedynie sam zakupiony towar.

Po trzecie, za te zakupy należy zapłacić za pomocą Blik-a. Tu ważna uwaga! Musi to być nasza pierwsza płatność Blik-iem na Allegro od momentu rozpoczęcia korzystania z tego serwisu.

Po czwarte, należy zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych. Przynajmniej do czasu otrzymania kuponu promocyjnego, później można zawsze te zgody wycofać. Nie wiem jak Ty, ale ja nie lubię mieć zapełnionej skrzynki ofertami handlowymi. 😉 Zgodę można udzielić wchodząc po zalogowaniu się na swoje konto Moje konto/Ustawienia/Powiadomienia i zaznaczyć Informacje handlowe od Allegro Sp. z o.o.

Liczba kuponów do rozdania jest ograniczona. Przygotowanych jest 84.000 kuponów, przy czym na jedno konto na Allegro przypada jeden kupon na 20 zł.

Blik i Allegro 

Jak wykorzystać kupon?

Po dokonaniu zakupów i zapłaty kod promocyjny na 20 złotych powinien zostać wygenerowany najpóźniej 48 godzin po dokonaniu zapłaty. Będzie on widoczny w ustawieniach naszego konta na Allegro. Dodatkowo na maila otrzymamy informację o wygenerowaniu kodu promocyjnego.

Niestety, nie mamy zbyt dużo czasu na wykorzystanie kuponu. W ciągu 14 dni powinniśmy dokonać kolejnego zakupu na Allegro i również ten zakup opłacić Blikiem. Tu również kwota zakupów (liczymy same towary, bez dostawy) nie może być niższa niż 50 zł.

Organizatorem jest Polski Standard Płatności, zaś Partnerem promocji Allegro Sp. z o.o.  Nazwa promocji – Radość od pierwszego BLIKA.20 zł na zakupy w Pakamera

Również w sklepie internetowym Pakamera.pl można zyskać na zakupach 20 zł. Tu jednak panują nieco inne warunki promocji.

Po pierwsze, nie ma ograniczenia, ile razy można było płacić Blikiem wcześniej. Każdy kupujący może zapłacić.

Po drugie, wyższa jest kwota zakupów, które uprawniają do odbioru nagrody. Jest to 200 zł. To na minus.

Po trzecie, nie otrzymujemy kupony do wykorzystania, ale otrzymujemy rabat 20 zł i to od razu. O 20 zł obniża się kwota za zapłaty. To na plus.

Po czwarte, nie ma ograniczenia, co do ilości nagród dla jednego kupującego. Za każdym razem, gdy dokonamy zakupu na 200 zł otrzymamy rabat 20 zł. To na plus.

Pakamera na rabaty przeznaczyła 50.000 zł, czyli do rozdania jest 2.500 rabatów, każdy po 20 zł.

 

* * * * * * * * * * * * * * * * * *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *