sobota, 20 lipcaPieniądze leżą na ziemi, trzeba się tylko chcieć po nie schylić.
Shadow

350 zł do odebrania w promocji Konta 360 Banku Millenium.

Kolejna okazja do zgarnięcia premii. Tym razem można zyskać 350 zł, a przy okazji sprawdzić Bank Millenium i jego Konto 360. Warunki promocji są proste do spełnienia. Są takie same jak te, dzięki którym możemy mieć darmowe konto, kartę debetową i wypłaty z bankomatów.

Z promocji można skorzystać do 31 sierpnia 2017 roku. 

Promocja w pigułce 

Bonus – 50 zł w gotówce na konto + 100 zł na karcie podarunkowej + do 200 zł w gotówce za polecenia

Warunki do spełnienia:

premia 50+100 złwrzesień i październik – wpływ min. 1.000 zł + jedna transakcja kartą debetową lub Blikiem.

premia do 200 zł – przekazanie kodu polecającego i nadzieja, że osoba polecona spełni warunki ;).

strona promocji ⇒

Kto może wziąć udział w promocji? 

Czy może to być osoba, która była już kiedyś klientem banku? TAK

Warunek – z promocji może skorzystać osoba, która przed dniem rozpoczęcia promocji, czyli przed 9 sierpnia 2017 roku nie złożyła w banku wniosku o dowolny produkt oferowany przez Banku Millenium oraz która od dnia 1 kwietnia 2015 roku nie posiadała żadnego produktu w tym banku.

Jaki jest bonus w promocji? 

Łącznie do zgarnięcia jest 350 złotych, z tym że część tej kwoty jest w gotówce, a część w formie bonu podarunkowego. Przy czym premia w gotówce jest jeszcze rozbita ze względu na warunki do spełnienia. Ale po kolei …

Jednorazowa premia 50 zł + bon podarunkowy na 100 zł

Obydwie nagrody zyskamy spełniając te same 2 warunki we wrześniu i w październiku:

.1. Na konto powinno wpłynąć po minimum 1.000 zł.

.2. W każdym z tych dwóch miesięcy powinniśmy przynajmniej jeden raz zapłacić kartą debetową albo Blikiem. Przy czym nie może to być transakcja zwrócona (np. gdy towar, za który zapłaciliśmy kartą zwracamy do sklepu, a sklep pieniądze zwraca na kartę).

Są to takie same warunki, które posiadacz Konta 360 (to konto jest otwierane w tej promocji) musi spełnić, aby nie płacić opłaty za konto, kartę debetową i wypłaty z bankomatów.

I jeszcze jedna ważna kwestia. 50 zł zostanie przelane na nasze nowo otwarte konto, a bon podarunkowy zostanie przesłany tradycyjną pocztą. Bon będziemy mogli zrealizować w w dowolnej drogerii Rossmann w Polsce. Ważny będzie przez 12 miesięcy, płacić nim można wielokrotnie aż do wykorzystania całego limitu ;).

Do 200 zł za polecanie banku

Ta premia nazwana w regulaminie premią dodatkową, to wynagrodzenie od banku za polecanie jego rachunków bankowych. Bank Millenium zapłaci po 50 zł za każdą osobę, której polecimy jego konto, która to konto otworzy i spełni warunki opisane powyżej (wpływ min. 1.000 zł + min. jedna płatność kartą debetową). Maksymalnie możemy otrzymać za te polecenia 200 zł (od 4 osób).

 

Co należy zrobić, aby odebrać bonus? 

Zacznijmy od wyjaśnienia czym jest „Aplikacja” (słowo to przewija się tu wielokrotnie). Zgodnie z regulaminem „Aplikacja – dedykowana aplikacja Organizatora dostępna w Serwisie, umożliwiająca rejestrację uczestnictwa w Promocji”. Inaczej pisząc, to internetowa strona dedykowana tej promocji i tylko otwarcie konta przez tę stronę gwarantuje otrzymanie wszystkich nagród.

[Kto nie lubi czytać opisów poniżej jest tabela.]

.1. Krok pierwszy, to założenie swojego profilu w Aplikacji [KLIK]. Aby się zarejestrować podajemy imię, nazwisko i adres e-mail. Jeśli chodzi o zgody, to na tym etapie wystarczy zaznaczyć pierwszy kwadrat (akceptację regulaminu).

.2. Po zarejestrowaniu się w Aplikacji, możemy z tej strony www przejść do banku (przycisk”Przejdź do strony banku”) i wypełnić wniosek o konto i kartę debetową. Przy wypełnianiu wniosku musimy wyrazić 2 zgody. Pierwsza to zgoda na przetwarzanie naszych danych osobowych w celach marketingowych banku (otrzymywanie reklam ;)). Druga, to zgoda na ujawnienie organizatorowi przez bank tajemnicy bankowej. W tej promocji Bank Millenium nie jest organizatorem, ale partnerem promocji. W skrócie chodzi o to, że bank przekaże organizatorowi informacje o tym, czy spełniliśmy warunki promocji.

Na obydwie te czynności mamy czas do 31 sierpnia 2017 roku.

Umowę do podpisania przygotowaną na podstawie wypełnionego wniosku dostarczy nam kurier. Możemy tez podpisać ją osobiście w banku. Jeśli wybierzemy opcję kuriera, to wraz z umową dostarczy on nam też kartę debetową, a jeśli w placówce banku, karta zostanie dosłana później pocztą.

Na podpisanie umowy mamy czas do 4 września 2017 roku.

.3. Po otwarciu konta, we wrześniu i w październiku 2017 roku mamy do spełnienia 2 warunki: zasilić konto kwotą nie niższą niż 1.000 zł i przynajmniej jeden raz zapłacić kartą debetową lub Blikiem.

.4. A jeżeli chcemy spróbować swoich sił w polecaniu rachunków, to w Aplikacji znajdziemy opcję „Wygeneruj kod polecający„. Zostanie wygenerowana wiadomość wraz  kodem, którą możemy skopiować (lub utworzyć swoją) i wysłać do osoby, której chcielibyśmy polecić konto w Banku Millenium. Można też oczywiście przekazać tej osobie sam kod pamiętając, by przekazać jej co ma z nim zrobić. Polecać można, a właściwie kod polecający może być podany w Aplikacji, podobnie jak złożenie wniosku, do 31 sierpnia 2017 roku.

.5. Ponieważ jest to promocja organizowana przez firmę zewnętrzną (bank jest partnerem tej promocji), to obowiązują też dodatkowe wymagania. Musimy w wyznaczonym terminie podać organizatorowi nasze dane (imię, nazwisko, adres korespondencyjny oraz numer rachunku bankowego otwartego w tej promocji. I tak …

Do 20 listopada otrzymamy na adres e-mail podany przy rejestracji informację o przyznaniu nagrody (takie wiadomości czasem lądują w folderze spam, więc warto też tam zerknąć). Do 30 listopada mamy czas na podanie tych danych. To obowiązkowa czynność, brak tych danych jest równoznaczne z brakiem bonusów.

Uwaga! Przez 7 dni po zakończeniu promocji (15.12.2017r.) konto nie może zostać zamknięte. Po tym czasie możemy z kontem zrobić co chcemy.

do 31 sierpnia  zakładamy profil w Aplikacji i składamy wniosek o Konto Optymalne – [KLIK], a jeśli mamy komu przekazujemy kod polecający
do 4 września  podpisujemy umowę z bankiem
wrzesień i październik  pilnujemy, by konto zostało zasilone kwotą min. 1.000 zł + przynajmniej 1 raz płacimy kartą
do 20 listopada  otrzymujemy mailem informację o przyznaniu nagrody (w mailu znajdzie się link z kodem do logowania)
do 30 listopada  podajemy w Aplikacji imię, nazwisko, adres zamieszkania i numer konta otwartego w tej promocji
do 15 grudnia  powinno wpłynąć nam na konto 50 zł + premia za polecenia. Bon podarunkowy do Rossmann otrzymamy zwykłą pocztą

Kto jest organizatorem promocji?  

Agora S.A. – Organizator i fundator nagród, Bank Millenium – Partner promocji.

Nazwa promocji Konto 360 Banku Millenium pełne korzyści oraz Polecaj konto i zarabiaj.

Jaki jest koszt obsługi Konta 360?

Jeśli na konto wpływać będzie minimum 1.000 zł miesięcznie i przynajmniej raz w miesiącu zapłacimy kartą wydaną do konta albo Blikiem (kwota nie ma znaczenia), to zarówno konto, kartę debetową jak i wypłaty ze wszystkich bankomatów będziemy mieć za darmo. To nie wszystko – poniżej podstawowe opłaty.

Po spełnieniu 2 warunków w miesiącu poprzednim – łączny wpływ min. 1.000 zł + min. 1 transakcja kartą debetową lub Blikiem (dla Konto 360) lub min. 1 transakcji kartą debetową lub Blikiem (dla Konto 360 Student):

0 zł za konto (bez spełnionych warunków 8 zł). Posiadacz Konto 360 Student (18-26 lat) ma za darmo bez spełniania warunków.

0 zł za obsługę karty debetowej (bez spełnionych warunków 7 zł Konto 360 lub 4 zł Konto 360 Student).

0 zł za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w kraju i za granicą. Bez spełnionych warunków 0 zł bankomaty Banku Millenium, 1 zł BZ WBK i Planet Cash, 5 zł w pozostałych w kraju i 2,5% min. 9 zł za granicą.

Pozostałe opłaty niezależnie od spełnienia warunków.

0 zł za przelew internetowy, 2 zł telefoniczny i 7,99 zł w placówce.

0 zł za wypłatę gotówki w kasie banku.

0 zł za wpłatę gotówki w kasie banku.

0 zł za zlecenie stałe (realizacja, zdefiniowanie i modyfikacja).

Poza brakiem najważniejszych opłat, kto dysponuję wolną gotówką może przy okazji rachunku otworzyć 3-miesięczna lokatę przez aplikację mobilną. Wpłacić na nią można od 500 zł do 10.000 zł i mieć oprocentowane środki 2,25% lub 2,50% w skali roku.

źródło zdjęcia tytułowego Bank Millenium

Przejdź na stronę promocji

 

 

Dokumenty związane z wpisem: +

Regulamin promocji Konto 360 Banku MIllenium … ⇒

Tabela opłat i prowizji ⇒

* * * * * * * * * * * * * * * * * *


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *