sobota, 20 lipcaPieniądze leżą na ziemi, trzeba się tylko chcieć po nie schylić.
Shadow

400 zł na zakupy do drogerii Douglas w prezencie od Citibanku.

Darmowe zakupy w drogerii Douglas? Jest szansa na odebranie 400 zł na zakupy. To promocja dla zainteresowanych kartą kredytową, dodam darmową kartą kredytową (przy rozsądnym jej użytkowaniu). Warunki bardzo proste do spełnienia – jedno logowanie internetowe na konto karty i po 5 płatności kartą przez 2 miesiące.

Promocja trwa do 31 stycznia 2018 roku.   

Jeśli nie bardzo się orientujesz w promocjach bankowych, kilka słów ode mnie o promocjach kart kredytowych. Obecnie nie znajdziesz lepszych promocji, w których oprócz dobrej (czytaj: darmowej) karty kredytowej otrzymasz coś jeszcze, niż promocje karty kredytowej Simplicity z oferty Citibanku. Tak wiem, ten bank kojarzy się z wysokimi prowizjami, więc widząc nazwę banku nie zerkasz pewnie na jego ofertę. To błąd, bo ten bank właśnie oferuje nie dość, że kartę kredytową, za którą nic nie zapłacisz (pod warunkiem oczywiście, że rozsądnie będziesz z niej korzystać), to jeszcze możesz odebrać bonus. Tych do wyboru jest kilka. Najciekawsze moim zdaniem są te, które oferują bony (vouchery) o wartości 400 zł, które wykorzystać można w popularnych miejscach, jak: Allegro, Morele.net, OleOle, Biedronka czy Douglas tu opisywany).

Inne promocje karty kredytowej Citibanku:

Karta kredytowa Citibank z bonem na 400 zł do Biedronki
Karta kredytowa Citibank ze smartfonem LG K4 dual sim (wartość 499 zł) 

Karta kredytowa Citibank z rocznym abonamentem na Storytel
 ⇒

Karta kredytowa Citibank z bonem na 400 zł do Allegro ⇒
Karta kredytowa Citibank z voucherem na 400 zł do Morele.net
Karta kredytowa Citibank z bonem na 400 zł do OleOle.pl ⇒

Promocja w pigułce 

Bonus – Bon o wartości 400 zł do zrealizowania w sieci sklepów Douglas.

Warunki do spełnienia – jedno logowanie do bankowości elektronicznej + po 5 transakcji kartą w każdym z kolejnych 2 miesięcy.

strona promocji ⇒

Kto może wziąć udział w promocji? 

Czy może to być osoba, która była już kiedyś klientem banku? TAK

Warunek – z promocji, jak i z innych promocji karty kredytowej Citibanku nie może skorzystać osoba, która od 1 stycznia 2015 roku była lub jest obecnie posiadaczem głównej karty kredytowej tego banku.

Karta kredytowa z voucherem do Douglas

Nagrodą jest voucher o wartości 400 zł do wykorzystania perfumeriach Douglas do końca listopada 2018 roku. Płacić voucherem można zarówno w sklepie stacjonarnym jak i internetowym. Bon jest jednokrotnego użytku, co oznacza, że możemy nim zapłacić tylko raz. Przy czym:

  • Jeśli zakupy będą na niższą kwotę, nie zostanie nam wydana reszta, a jeśli na wyższą niż 400 zł resztę oczywiście musimy dopłacić – informacja głównie dla kupujących stacjonarnie;
  • Voucherem nie będziemy mogli opłacić kosztów ani pokryć innych dodatkowych opłat (zdarza się, że do niektórych opcji płatności doliczana jest dodatkowa opłata). Do kwoty 400 zł wliczone będą tylko ceny kupowanych towarów – informacja dla kupujących online.
  • Jeżeli zwrócimy towar, za który zapłaciliśmy voucherem, pieniędzy nie otrzymamy w gotówce, ale w postaci vouchera (karty upominkowej).

Może to okazja na zakup perfum, na które zazwyczaj jest nam szkoda pieniędzy? 😉

Voucher w postaci elektronicznej otrzymamy w korespondencji wewnętrznej banku do końca następnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków (np. warunki spełnione w grudniu = bon otrzymamy do końca stycznia). Wystarczy zalogować się na swoje konto w bankowości elektronicznej Citibanku i zajrzeć do skrzynki z wiadomościami.

Karta kredytowa Citibank – minimalne wymagania do jej otrzymania:
osoba fizyczna – wiek 21 lat, dochód 1.200 zł netto, zatrudnienie w obecnej firmie 3 m-ce.

działalność gospodarcza – wiek 21 lat, działalność gospodarcza 2 lata.

 

Co należy zrobić, żeby odebrać bonus? 

To jedne z prostszych warunków do spełnienia jakie bywają w promocjach bankowych. Poniżej gotowy przepis na odebrania 400 zł na zakupy w drogeriach Douglas.

Krok 1.

Wypełniamy formularz kontaktowy na stronie promocji [KLIK]. Na podany we wniosku numer telefonu zadzwoni konsultant z banku, żeby potwierdzić to, że chcemy skorzystać z oferty. W trakcie tej rozmowy, o ile się zdecydujemy, zostanie za pośrednictwem konsultanta wypełniony wniosek o kartę kredytową i na jego podstawie zostanie później zawarta umowa z bankiem o kartę kredytową. Doradca poinformuje nas też w jaki sposób (można online) będziemy mogli dostarczyć dokument potwierdzający nasz dochód. Często wystarczy wyciąg bankowy z wpływami dochodów (pełna lista dokumentów znajduje się w załączniku do regulaminu promocji). Przy składaniu wniosku powinniśmy też wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu marketingu i na otrzymywanie informacji handlowych, czyli typowych reklam z banku. To konieczność, jeśli chcemy odebrać nagrodę. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby po otrzymaniu vouchera cofnąć te zgody.

Krok 2.

Po zawarciu umowy, kiedy będziemy mogli z karty korzystać powinniśmy:

.a. Najpóźniej do końca drugiego miesiąca następującego po m-cu po zawarciu umowy (umowa zawarta w październiku = warunki spełnione do końca grudnia) jeden raz zalogować się na w bankowości internetowej bądź poprzez aplikację mobilną na konto swojej karty kredytowej.

.b. Przez 2 kolejne m-ce, ale nie później niż do końca drugiego miesiąca następującego po m-cu po zawarciu umowy (umowa zawarta w październiku = warunki spełnione do końca grudnia) wykonać przynajmniej po 5 transakcji bezgotówkowych (zapłacić kartą). Kwota transakcji nie ma tu znaczenia. Citibank w ostatnich swoich promocjach jest mniej wymagający, bo aktualne są tez promocje z kartą kredytową w roli głównej, w której nie 5 transakcji jest wymagane, ale transakcje na 1.000zł. A jeśli mamy zapłacić kartą 5 razy i kwota nie ma znaczenia, to podając skrajny przykład, aby warunek promocji spełnić można kupić 5 bułek i za każdą z osobna zapłacić kartą ;).  Jeżeli ktoś posiada kartę dodatkową, to płatności nią dokonane też zostaną wliczone do tej kwoty, podobnie nośnikiem zbliżeniowym. Do kwoty tej nie zostaną natomiast wliczone przelewy z rachunku karty kredytowej, wypłaty z bankomatów (transakcja gotówkowa), transakcje zwrócone (np. gdy rzecz, za którą zapłaciliśmy kartą kredytową zwrócimy do sklepu, a pieniądze sprzedawca zwróci na kartę kredytową) oraz transakcje, które nie zostaną do tego czasu zaksięgowane w systemie banku. Poza tym, muszą zostać zaksięgowane w systemie banku w miesiącu, w którym zostały dokonane. Warto więc nie czekać do końca miesiąca na wykonanie tych transakcji. Tak dla informacji – w zależności od transakcji, od momentu zapłaty kartą do momentu zaksięgowania/rozliczenia tej kwoty przez bank może minąć nawet kilka dni.

 

Jaki jest koszt obsługi karty kredytowej?

Citibank w swojej ofercie posiada kilka kart kredytowych. Najtańszą w obsłudze (przy rozsądnym użytkowaniu darmową) jest karta kredytowa Simplicity. Bank za jej obsługę nie pobiera żadnej prowizji. A ponieważ przy karcie kredytowej spłata całego zadłużenia w wyznaczonym terminie nie powoduje naliczenia odsetek przez bank, to korzystając z niej mądrze można pożyczyć pieniądze bez żadnych kosztów. Mądrze, oznacza też nie wypłacanie tą kartą gotówki z bankomatu – z dwóch powodów: prowizja za wypłatę jest wysoka i przy wypłacie z bankomatu nie obowiązuje okres bezodsetkowy.

Poniżej najważniejsze opłaty dla karty kredytowej Simplicity, a jeszcze niżej tabela opłat do pobrania:

0 zł za obsługę karty.

8% min. 10 zł za wypłatę gotówki z bankomatów.

8% min. 10 zł za przelew z rachunku karty.

10 zł za spłatę zadłużenia w bankomacie, 20 zł w Oddziale.

6 zł za dostęp do obsługi telefonicznej CitiPhone. Ta usługa nie jest obowiązkowa ale jest ona automatycznie podłączana do karty i najlepiej z niej od razu zrezygnować. Dla zwykłego użytkownika karty nie jest ona potrzebna.

Jeśli ktoś zdecyduje się na kartę kredytową Citibank World MasterCard, to ważna i dobra informacja. Osoby biorące udział w tej promocji przez rok mogą być zwolnieni z opłaty za kartę (standardowa opłata to 216 zł rocznie, 18 zł miesięcznie) pod warunkiem, że wartość zaksięgowanych na rachunku karty transakcji wyniesie co najmniej 500 zł. Jeśli chodzi o inne opłaty związane z obsługą tej karty, to w większości są one takie same jak w przypadku karty Simplicity. Poniżej znajduje się tabela opłat do pobrania.

Przejdź na stronę promocji

źródło zdjęcie tytułowe strona promocji 

 

Dokumenty związane z wpisem:

Regulamin promocji Zostań posiadaczem karty kredytowej … ⇒

Tabela opłat i prowizji ⇒

* * * * * * * * * * * * * * * * * *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *