Pieniądze leżą na ziemi, trzeba się tylko chcieć po nie schylić.

Do odebrania 100 zł za otwarcie konta w ING Banku Śląski.

ING Bank Śląski nadal promuje swoje konta osobiste. Nadal premia za otwarcie konta to przelew na 100 zł na nasze konto. Warunki, jakie mamy do spełnienia, aby otrzymać bonus są bardzo proste. Do wyboru bank daje nam dwa rachunki: jedno bez opłaty za jego obsługę albo drugie z darmowymi wpłatami i wypłatami gotówki w kasie banku.

Do promocji można przystąpić do 30 listopada 2017 roku. 

Promocja w pigułce

Bonus – 100 zł w gotówce na konto oszczędnościowe.

Warunki do spełnienia – wykonanie transakcji bezgotówkowych (płatności kartą lub Blikiem) do 31 marca 2018r. na łączną kwotę minimum 1.000 zł/m-c.

strona promocji ⇒

Kto może wziąć udział w promocji?

Czy może to być osoba, która była już kiedyś klientem bank? TAK

Warunek – od dnia 1 kwietnia 2016 roku do dnia 18 października 2018 roku, osoba ta nie mogła posiadać (lub być współposiadaczem) żadnego z wymienionych rachunków bankowych: Konto z Lwem Direct, Konto z Lwem Komfort, Konto z Lwem Premium, Konto z Lwem Klasyczne lub Konto z Lwem Student.

Można natomiast mieć już otwarte w ING Banku Śląskim konto oszczędnościowe – Otwarte Konto Oszczędnościowe.

 


Co zrobić, aby odebrać premię?

Aby otrzymać 100 zł na konto (wolne od podatku) mamy do spełnienia prosty warunek – korzystając z karty debetowej lub Blika (płatność przez aplikację mobilną) powinniśmy zapłacić za zakupy łącznie co najmniej 1.000 zł. Mamy na to czas do 31 marca 2018r., przy czym transakcje te muszą zostać zaksięgowane przez bank do 15 kwietnia’18.

Wcześniej jednak musimy konto otworzyć, a można to zrobić na 2 sposoby w zależności od tego, czy już posiadamy konto oszczędnościowe w ING Banku Śląskim, czy też nie. I tak:

Kto nie posiada Otwartego Konta Oszczędnościowego składa wniosek na stronie banku [KLIK] o konto osobiste wraz z kartą do tego konta i rachunkiem oszczędnościowym (Otwarte Konto Oszczędnościowe oprocentowane 2% przez pierwsze 4 miesiące).

Kto już posiada Otwarte Konto Oszczędnościowe i ma dostęp do bankowości internetowej ING Banku Śląskiego, z panelu swojego konta otwiera konto osobiste z kartą debetową. Dodatkowo wypełnia formularz przystąpienia do promocji na stronie www.ingbank.pl/formularz.

Na otwarcie konta mamy czas do 30 listopada 2017 roku. Premia za otwarcie konta i spełnienie warunku płatności zostanie przekazana przez bank na konto oszczędnościowe. I tu ważna informacja! Do dnia wypłaty premii, czyli do dni 30 kwietnia 2018r. należy mieć aktywne wszystkie 3 produkty: konto osobiste, kartę debetową i konto oszczędnościowe.

Do wymaganej minimalnej kwoty nie będą brane pod uwagę transakcje wycofane, anulowane i wypłaty gotówki.

Kto jest organizatorem promocji?

ING Bank Śląski S.A.

Nazwa promocji 100 zł za otwarcie konta. Pobierz regulamin promocji  ⇒

 

Jaki jest koszt utrzymania Konta z Lwem?

W promocji można otworzyć jeden z dwóch rachunków: Konto z Lwem Direct i Konto z Lwem Komfort. Które konto dla kogo się sprawdzi?

Konto z Lwem Direct jest idealne dla klientów internetowych. To konto, to:

0 zł za prowadzenie rachunku.

0 zł za obsługę karty debetowej pod warunkiem rozliczenia w danym okresie transakcyjnym (od 29 dnia danego m-ca do 28 dnia m-ca następnego) transakcji bezgotówkowych dokonanych kartą (płatności za zakupy) na kwotę ni niższą niż 300 złotych (200 zł osoby 18-26 lat). Bez spełnionego warunku opłata wynosi 7 zł.

0 zł za wypłatę gotówki (kartą i Blikiem) w bankomatach krajowych ING Banku Śląskiego i w bankomatach Planet Cash, z pozostałych bankomatów pierwsza wypłata w okresie rozliczeniowym 0 zł, kolejne po 2,50 zł.

3% za wypłaty w bankomatach za granicą.

9 zł za wypłatę gotówki w kasie banku.

9 zł za wpłatę gotówki w kasie banku.

0 zł za internetowy i telefoniczny przelew krajowy Elixir, 9 zł w placówce banku.

5 zł za internetowy przelew europejski SEPA. i 40 zł za internetowy przelew zagraniczny.

0 zł za zlecenie stałe – utworzenie, modyfikacja, odwołanie i realizacja.

0 zł za sprawdzenie salda w bankomacie ING i Planet Cash, 1,50 zł w pozostałych.

Konto z Lwem Komfort kosztuje miesięcznie 12 zł. Tylko nowi klienci, którzy nie mieli nigdy wcześniej konta w ING Banku Śląskim przez 3 miesiące z kawałkiem (miesiąc zawarcia umowy + 3 kolejne m-ce) zapłacą połowę tej kwoty. Karta debetowa, podobnie jak przy koncie Direct wymaga transakcji karta na minimum 300 zł (lub 200 dla młodszych klientów). Wpłaty zaś i wypłaty gotówki w kasie oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju nic nie kosztują, dlatego też konto to sprawdzi się dla tych, którzy korzystają z tych opcji.

Wypada jeszcze wspomnieć o koszcie utrzymania rachunku oszczędnościowego. Za jego prowadzenie bank nie pobiera prowizji. Również za pierwszą w miesiącu wpłatę i wypłatę. Za każdą kolejną w miesiącu zapłacimy po 9 złotych prowizji.

źródło zdjęcia tytułowego strona promocji “100 zł za otwarcie konta”

 

Dokumenty do promocji:

Regulamin promocji 100 zł za otwarcie konta

Regulamin promocji Bonus na start (konto oszczędnościowe) ⇒

Tabela opłat i prowizji ⇒

 

* * * * * * * * * * * * * * * * * *

One Comment

  • Agata

    Mega promocja, co prawda ta stówka krąży już od jakiegoś czasu, ale nie miałam okazji się za nią zabrać, a warunki robią się co raz przystępniejsze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *