sobota, 20 lipcaPieniądze leżą na ziemi, trzeba się tylko chcieć po nie schylić.
Shadow

Dokończ zdanie „Chciałbym mieć 5-letnią gwarancję na …” i wygraj samochód.

Za otwarcie rachunku osobistego w Alior Banku, a dokładniej rzecz ujmując Konta Wyższej Jakości, można stać się posiadaczem samochodu samochodu osobowego albo korzystać za darmo przez 5 lat z pakietu premium w serwisie spotify.com (serwis muzyki cyfrowej). Konkurs Alior Banku trwa do 9 grudnia 2016r.

Darmowy rachunek bankowy przez 5 lat

Konto Wyższej Jakości przez 5 lat będzie zupełnie darmowe pod warunkiem zapewnienia wpływu na to konto w kwocie nie mniejszej niż 2.500zł (jednorazowo) lub na tym koncie zostaną rozliczone transakcje bezgotówkowe dokonane kartą debetową na co najmniej 700zł. Jeśli w danym miesiącu żadnego z tych warunków nie uda nam się spełnić, bank pobierze prowizję 12zł za prowadzenia konta.

Przejdź do Wniosku o Konto Wyższej Jakości ⇒
Samochód za zadanie konkursowe

Warunki konkursowe są bardzo proste do zrealizowania. Wystarczy, że osoba, która w okresie od 9 listopada do 9 grudnia 2016r. otworzy Konto Wyższej Jakości, do 31 grudnia 2016r. spełni 2 warunki:

  1. Wykona transakcje bezgotówkowe kartą debetową na łączną kwotę minimum 200zł (transakcje muszą zostać na koncie rozliczone do tego dnia). Do kwoty tej nie będą zaliczane te płatności kartą, przy okazji których będzie jednoczesna wypłata gotówki (usługa „Płać kartą i wypłacaj”, czyli cash back) oraz płatności w punktach związanych z niektórymi branżami, m.in. kasyna, zakłady bukmacherskie, instytucje finansowe. Wszystkie branże wymienione są na stronie 2 regulaminu promocji.
  2. Na stronie konkursowej masztojakwaliorbanku.pl wypełni formularz, w którym rozwiąże zadanie konkursowe polegające na dokończeniu zdania „Chciałbym mieć 5-letnią gwarancję na …”

Dodam tylko, że w konkursie mogą wziąć udział osoby, które

„… przed 8 listopada 2016 r. nie posiadali w Banku żadnego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego (jako właściciel lub współwłaściciel) albo posiadali taki rachunek, lecz został zamknięty przed dniem 1 stycznia 2016 r.” /źródło regulamin/

Główną nagrodą w konkursie jest samochód  Renault Captur o wartości 65.000zł.

Dla 120 osób przygotowanych jest też po 5 Kodów (każdy o wartości 240zł, łącznie 1.200zł) do wykorzystania na usługi spotify.com. Obecnie pakiet płatny na tej platformie kosztuje 19,99zł miesięcznie. Wygrana w konkursie oznacza, że z pakietu płatnego będzie można korzystać przez 5 lat za darmo. O ile oczywiście nie zmienią się ceny.

 

* * * * * * * * * * *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *