sobota, 20 lipcaPieniądze leżą na ziemi, trzeba się tylko chcieć po nie schylić.
Shadow

400 zł do wydania na Allegro + darmowa karta kredytowa Simplicity w Citibanku.

Citibank nie ustaje w promowaniu swoich kart kredytowych. Tym razem karta kredytowa z bonem do Allegro, gdzie będziemy mogli zrobić o 400 zł tańsze zakupy. Oprócz Allegro obecnie w innych promocjach banku mamy do wyboru jeszcze sklep Morele.net, dla słuchaczy muzyki roczny abonament na Storytel, albo nagrodę rzeczową – smartfon.

Promocja trwa do 31 stycznia 2018 roku.  

Promocja w pigułce

Bonus – 400 zł w postaci vouchera (bonu zakupowego) na Allegro.

Warunki do spełnienia – jedno logowanie do bankowości elektronicznej + transakcje na łączną kwotą min. 1.000 zł.

strona promocji ⇒

Kto może wziąć udział w promocji? 

Czy może to być osoba, która była już kiedyś klientem banku? TAK

Warunek – z promocji może skorzystać osoba, która od 1 stycznia 2015 roku nie była lub nie jest obecnie posiadaczem głównej karty kredytowej Citibanku.

Minimalne wymagania do otrzymania karty kredytowej w Citibanku:
osoba fizyczna – wiek 21 lat, dochód 1.200 zł netto, zatrudnienie w obecnej firmie 3 m-ce.

działalność gospodarcza – wiek 21 lat, działalność gospodarcza 2 lata.

Jaki jest bonus w promocji? 

Voucher na kwotę 400 zł do zrealizowania na Allegro.pl

Voucher, inaczej bon podarunkowy otrzymamy w postaci elektronicznego kodu po spełnieniu warunków promocji, o których mowa niżej. Będzie on przesłany przez bank w bankowości elektronicznej w wiadomości wewnętrznej na nasze konto karty kredytowej (widoczny po zalogowaniu w zakładce Wiadomości).

Ważność vouchera, to 4 miesiące. Aby go zrealizować otrzymany kod wpisujemy w koszyku zakupowym na Allegro.pl przy dokonywaniu płatności w miejscu oznaczonym Masz kod lub kartę podarunkową?.

Inne promocje karty kredytowe Citibanku:
Karta kredytowa Citibank ze smartfonem ⇒
Karta kredytowa Citibank z rocznym abonamentem na Storytel ⇒
Karta kredytowa Citibank z voucherem na 400 zł do Morele.net ⇒
Karta kredytowa Citibank z bonami na 400 zł do Frisco.pl
Karta kredytowa Citibank z bonem na 400 zł do OleOle.pl ⇒

Co należy zrobić, aby odebrać bonus? 

Krok po kroku … wydaje się to wszystko skomplikowane, ale tylko tak wygląda ;), a kto nie lubi czytać – poniżej streszczająca tabela 🙂

.1. Pierwsza czynność, to wypełnienie formularza kontaktowego na stronie tej promocji [KLIK]. W formularzu podajemy imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail i Pesel. Na numer telefonu podany w formularzu zadzwoni konsultant z banku, by potwierdzić czy chcemy skorzystać z tej oferty i zada kilka pytań, aby zbadać naszą zdolność kredytową. W trakcie tej rozmowy, o ile się zgodzimy, zostanie za pośrednictwem konsultanta wypełniony wniosek o kartę kredytową i na jego podstawie zostanie zawarta umowa z bankiem (umowę do podpisania może dostarczyć kurier). Ponieważ karta kredytowa jest niczym innym jak kredytem, niezbędne będzie potwierdzenie naszych dochodów. Dokument dochodowy przesłać będzie można online. O tym, w jaki sposób poinformuje nas konsultant. Listę dokumentów, jakie bank wymaga w zależności od rodzaju dochodu znajdziemy w załączniku do regulaminu promocji (do pobrania na końcu wpisu).

.2. Po zawarciu umowy, najpóźniej do końca drugiego miesiąca kalendarzowego po jej zawarciu (np. umowa zawarta w sierpniu = warunki spełnione do końca października) należy wykonać 2 czynności:

.a. Jeden raz zalogować się na w bankowości internetowej bądź przez aplikację mobilną na konto swojej karty kredytowej. Logować się oczywiście można częściej, ale bank wymaga tylko jednego logowania.

.b. Dokonać transakcji bezgotówkowych (zapłacić kartą) na łączną kwotę co najmniej 1.000 złotych. Jeśli ktoś posiada kartę dodatkową, to płatności nią dokonane też będą wliczane, jak i nośnikiem zbliżeniowym również. Do kwoty tych transakcji bank nie zaliczy natomiast przelewów z rachunku karty kredytowej i wypłat z bankomatów (to transakcje gotówkowe ;)). Również nie będą uwzględniane transakcje zwrócone (np. gdy towar opłacony kartą kredytową zostanie zwrócony do sklepu, a pieniądze zwrócone na kartę kredytową) oraz transakcje, które nie zostaną do tego czasu zaksięgowane w systemie banku (w zależności od transakcji od momentu zapłaty kartą do momentu zaksięgowania/rozliczenia tej kwoty przez bank może minąć nawet kilka dni).

Tabela streszczająca 😉

1. Wypełnienie formularza na stronie dedykowanej tej promocji [KLIK] i telefoniczna rozmowa z konsultantem (na jej podstawie przygotowywana jest umowa).
2. Jedno logowanie do bankowości internetowej lub przez aplikację mobilną + transakcje kartą na łączną kwotę minimum 1.000 zł. Mamy na to czas do końca drugiego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy – np. umowa zawarta w sierpniu = warunki spełnione do końca października.
 3. Voucher na kwotę 400 zł w postaci kodu elektronicznego przesłany w wiadomości wewnętrznej (widoczna po zalogowaniu z zakładce Wiadomości) najpóźniej do końca następnego miesiąca po spełnieniu warunków – np. warunki spełnione we wrześniu = voucher otrzymamy do końca października.

Kto jest organizatorem promocji?

Bank Handlowy w Warszawie S.A.
Nazwa promocji Zostań posiadaczem karty kredytowej Citibank i zdobądź voucher do allegro.pl – edycja III.

Czy od nagrody zapłacimy podatek dochodowy?

Zgodnie z Ustawą z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych (art. 21 ust. 1 pkt 68 ustawy) podatku nie zapłacimy – jednorazowa wartość tej nagrody nie przekracza kwoty 760 zł.

  

Jaki jest koszt obsługi karty kredytowej?

W promocji możemy zamówić dowolną kartę kredytową z oferty Citibanku. Polecam jednak kartę kredytową Simplicity. Jest to karta, za której obsługę bank nie pobiera opłaty bez względu na to czy jej używamy czy nie. Dodatkowo jeżeli zadłużenie na karcie spłacać będziemy terminowo nie zapłacimy ani za obsługę karty, ani odsetek od pożyczonych pieniędzy. Dla przypomnienia – nie polecam wypłacać gotówki z bankomatu kartą kredytową, bo po pierwsze jest za to wysoka prowizja (min. 10 zł), a po drugie nie obowiązuje tu okres bezodsetkowy (bank będzie naliczał odsetki od tej wypłaty bez względu na to, czy spłacimy ją we wskazanym na wyciągu terminie). Do wypłat z bankomatów najkorzystniej używać karty debetowej. 😉

Podstawowe opłaty dla karty kredytowej Simplicity, to:

0 zł za obsługę karty.

8% min. 10 zł za wypłatę gotówki z bankomatów.

8% min. 10 zł za przelew z rachunku karty.

10 zł za spłatę zadłużenia w bankomacie, 20 zł w Oddziale.

6 zł za dostęp do obsługi telefonicznej CitiPhone. Ta usługa nie jest obowiązkowa ale jest ona automatycznie podłączana do karty i najlepiej z niej od razu zrezygnować. Dla zwykłego użytkownika karty nie jest ona potrzebna.

źródło zdjęcia tytułowego strona promocji Citibank i smartmockups

Przejdź na stronę promocji

 

Dokumenty związane z wpisem:

Regulamin promocji Zostań posiadaczem karty kredytowej … ⇒

Tabela opłat i prowizji ⇒

* * * * * * * * * * * * * * * * * *
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *