poniedziałek, 24 czerwcaPieniądze leżą na ziemi, trzeba się tylko chcieć po nie schylić.
Shadow

Jeszcze przez kilka dni mBank proponuje premię płatną przez 6 miesięcy

Krótkie dziś przypomnienie o promocji mBanku i jego konta osobistego. Promocja Konto podwójnie zarabiające, tak zwie się owa promocja, a przystąpić do niej można do końca tego miesiąca. Pozostało więc niewiele dni na decyzję. Na co może liczyć osoba, która zdecyduje się wziąć w niej udział? 

Tylko dla nowych klientów?

Niekoniecznie. Promocja jest dla nowych klientów, ale bank przez nowego klienta rozumie

klienta będącego osobą fizyczną, który po dniu 1 stycznia 2015 roku nie był stroną umowy z Bankiem na mocy której Bank prowadził na jego rzecz indywidualny lub wspólny rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy lub w dniu złożenia wniosku o prowadzenie rachunku nie jest stroną umowy z Bankiem, na mocy której Bank prowadzi na jego rzecz indywidualny lub wspólny rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy.

Jeżeli więc ktoś spełnia ten warunek i chce z oferty mBanku skorzystać, do 31 października 2016 roku musi zawrzeć umowę o rachunek bankowy. Do wyboru są wersje eKonta – z taryfą Standard i z taryfą Plus.

300 zł za płacenie kartą debetową i Blikiem

300zł premii maksymalnie bank wypłaci nam na otwarte w tej promocji konto. Dodatkowo kwota ta wypłacana będzie przez 6 kolejnych miesięcy, po 50zł w każdym miesiącu. Nie jest to jednak kwota pewna. Otrzymamy bowiem zwrot części wydanej kwoty kartą debetową lub Blikiem, a dokładnie 2% od tej kwoty. Aby otrzymać maksymalną kwotę premii w każdym miesiącu musimy więc zapłacić kartą lub Blikiem 2.500zł (2% od 2.500zł = 50zł). Niemało więc. To nie wszystko. Premia zostanie wypłacona pod warunkiem, że:

W danym miesiącu dokonamy transakcje kartą debetową lub Blikiem na kwotę co najmniej 250zł.

Do dnia 15 następnego miesiąca nie anulujemy tych transakcji. Prościej rzecz ujmując, nie możemy zwrócić rzeczy za którą zapłaciliśmy kartą lub Blikiem, bo od tej transakcji nie zostanie wypłacona premia. 16 dnia następnego miesiąca można już zwrócić 😉

Zapewnimy wpływ na konto w kwocie minimum 1.000zł. Nie może on pochodzić z innego rachunku należącego do nas.

Przynajmniej raz w miesiącu zalogujemy się do aplikacji mobilnej mBanku.
Nagroda dodatkowa – odsetki

Na tę nagrodę mogą liczyć Ci, którzy będą trzymać pieniądze na koncie. Bank oferuje 3% odsetek dla średniego salda mieszczącego się w kwocie do 3.000zł przez 7 kolejnych miesięcy kalendarzowych poczynając od miesiąca, w którym zawrzemy umowę. W pierwszym miesiącu premia będzie proporcjonalna do ilości dni pozostałych od zawarcia umowy do końca miesiąca.

Konto standardowe czy plus?

eKonto Standard to darmowe konto bez konieczności spełniania dodatkowych warunków. Karta debetowa natomiast będzie darmowa, jeżeli wykonamy nią co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych (transakcje muszą zostać rozliczone). W przeciwnym razie zapłacimy 4zł za obsługę karty. Przy wersji standardowej konta nie zapłacimy też za przelewy internetowe, również do ZUS i US, za polecenie zapłaty i zlecenie stałe. Wypłaty z bankomatów bez prowizji będą w bankomatach mBanku, Euronet, Planet Cash i BZ WBK, z pozostałych krajowych 3% min 5zł max 9zł (za miesięczną opłatą 5zł można mieć za darmo wypłaty ze wszystkich bankomatów krajowych).

eKonto w wersji Plus aby było darmowe wymaga wpływu 1.000zł. Bez wpływu kosztuje 5zł miesięcznie. Koszty obsługi karty debetowej są takie same jak przy standardowej wersji konta – albo 4zł, albo 5 transakcji kartą. Tak samo jest z przelewami internetowymi, zleceniami stałymi i poleceniami zapłaty – nie jest pobierana od nich prowizja. Tu jednak darmowe są wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą. Bezpłatna jest też wypłata gotówki w kasie banku (w wersji standard to 9zł). 

Przy obydwu kontach jeśli będziemy chcieli sprawdzić saldo w bankomacie, nasze konto uszczupli się o 5zł.

Podsumowując

W promocji możemy przez 6 kolejnych miesięcy otrzymać na konto od 5zł (2% od 250zł, minimalnej kwoty transakcji) do 50zł, ale pod warunkiem, że zapewnimy wpływ na konto, zalogujemy się chociaż raz do aplikacji mobilnej, wykonamy transakcje na co najmniej 250zł i nie anulujemy ich do połowy następnego miesiąca. Dodatkowo, jeśli posiadamy środki na koncie zyskujemy 3% odsetek. A które konto wybrać? Jeśli pieniądze będą wpływały na konto warto zastanowić się nad wersją Plus. Tu we wszystkich bankomatach i w kraju, i za granicą wypłacimy gotówkę za darmo, również w kasie za darmo wpłacimy i wypłacimy gotówkę. Darmowe konto (wersja Standard) jest dla osób, które nie mają wielkich potrzeb. Wystarczy im obsługa internetowa, ewentualnie wiedzą, że wypłacać będą tylko w wybranych bankomatach.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *