sobota, 20 lipcaPieniądze leżą na ziemi, trzeba się tylko chcieć po nie schylić.
Shadow

eKonto m dla młodych i nagrody za 760zł każda na prawo jazdy, na paliwo i na smartfon.

2 dni temu mBank wprowadził do swojej oferty nowe konto osobiste skierowane do młodszej klienteli eKonto m. Do tej oferty postanowił dorzucić dla każdej młodej osoby nagrody po 760zł każda. Do wyboru jest voucher o wartości 760zł na smartfon do zrealizowania w sklepie internetowym Orange lub gotówka na konto 760zł.

W promocji nie może wziąć udziału najmłodsza klientela. Osoba przystępująca do promocji musi mieć ukończone 18 lat i nie więcej niż 25 lat. Innym ograniczeniem jest też liczba nagród ;). Szansę na nią ma 500 osób, w każdym tygodniu jest ograniczona ilość osób, które mogą skorzystać z promocji.

Happy Hours co środę

Jeśli posiadasz dowolny rachunek eKonto, mKonto lub izzyKonto, w każdą środę od 10 do 31 sierpnia 2016r. od godz. 20.00 możesz przystąpić do promocji na stronie www.bralbym.pl. Przy rejestracji wybierzesz rodzaj nagrody i ustalisz hasło do kolejnych logowań, oczywiście wyrazisz też wymagane zgody.

760 zł nie za darmo

Rejestracja i wybór nagrody na początek.

Aby otrzymać 760zł należy wykonać chociaż 5 transakcji kartą debetową, Blikiem albo przelać pieniądze z rachunku mTransferem i przynajmniej 1 raz zalogować się do aplikacji mobilnej lub internetowo na swoje konto. Czynności te trzeba wykonać w ciągu 30 dni kalendarzowych od momentu rejestracji na stronie promocji.

To nie wszystko. mBank, a właściwie jego konta bankowe należy polecić przynajmniej 3 osobom, które mają ukończone 18 lat i nigdy nie miały konta w mBanku. Osoba zakładająca rachunek bankowy będzie musiała podać numer, który składać się będzie z litery m i 10 ostatnich cyfr rachunku, który podany został przy rejestrowaniu się do promocji.  Będzie też musiała aktywnie korzystać ze swojego rachunku. Podobnie jak osoba polecająca musi wykonać 5 transakcji przez 30 dni.

Jeżeli wybrana nagroda to pieniądze na paliwo albo na prawo jazdy do spełnienia są dodatkowe warunki. W odpowiednim czasie wymagane są zakupy na stacji benzynowej albo uzyskanie Profilu Kandydata na Kierowcę (informacja jak uzyskać taki profil w WORD-zie).

Z regulaminu nie do końca wynika, czy można płacić w Internecie kartą debetową lub Blikiem. Czytamy bowiem: „Transakcja bezgotówkowa to płatność z użyciem np. terminalu płatniczego w sklepie stacjonarnym, na stacji benzynowej czy w restauracji.” Zazwyczaj jest tak, że o ile nie ma wykluczenia (tu płatności internetowych) to są dozwolone. Po różnych jednak doświadczeniach nie jestem tego na 100% pewna, więc lepiej się upewnić w banku.

Voucher na smartfon elektronicznie a pieniądze na konto

Jeśli nagrodą jest voucher na zakup smartfona to zostanie on udostępniony na profilu osoby biorącej udział w promocji w serwisie www.bralbym.pl.

Jeżeli jest to gotówka na konto zostanie ona przelana na konto w ciągu 10 dni kalendarzowych po spełnieniu dodatkowych warunków wymaganych do uzyskania tych nagród. Pieniądze można oczywiście przeznaczyć na inny cel, mBank przedstawia tu tylko propozycje. Niemniej jednak jeśli wybrane zostaną te nagrody trzeba spełnić przypisane im dodatkowe warunki.

źródło informacji strona mBank

Regulamin promocji


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *