poniedziałek, 15 lipcaPieniądze leżą na ziemi, trzeba się tylko chcieć po nie schylić.
Shadow

1 500 zł na wakacje w konkursie Alior Banku

Gdybym miała szczerze wyrazić swoje zdanie, to wolę promocje bankowe, a nie konkursy. Z prostej przyczyny. W promocji ode mnie zależy czy wykonam to, co bank sobie życzy, aby móc otrzymać obiecany bonus.

W konkursie nawet gdy wykażę się pomysłowością i kreatywnością, to albo łut szczęścia w losowaniu jest mi niezbędny, albo ktoś inny zdecyduje czy mi się nagroda należy. Alior Bank w swoim nowym konkursie ma do rozdania 50 nagród, każda po 1 500 zł. O wyborze szczęśliwców zdecyduje jury.

Konkurs trwa do 14 sierpnia 2017 roku.

Konkurs w pigułce

Bonus – 50 nagród, każda po 1.500 zł.

Warunki do spełnienia – wymiana walut na minimalną kwotę 1.000 zł.

3 kroki do szansy na 1 500 zł

Krok 1

Rejestrujemy się w Kantorze Internetowym Alior Banku. Tu uwaga! Przy wypełnianiu formularza rejestracji trzeba koniecznie wpisać kod promocyjny WAKACJE2017.

Krok 2

Dokonujemy wymiany walut na łączną kwotę minimum 1.000zł.

Krok 3

Wypełniamy formularz konkursowy na stronie www.aliorbank.pl/LP/konkurs, w którym odpowiadamy na pytanie „Którą kartę debetową Kantoru Walutowego zabrał(a)byś w podróż i dlaczego?

Nagrody w konkursie

Jury konkursu spośród nadesłanych odpowiedzi wybierze 50 autorów, którzy wykazali się kreatywnością i pomysłowością przy udzielaniu odpowiedzi na pytanie konkursowe.

O przyznaniu nagrody Laureaci zostaną powiadomieni mailem do 21 sierpnia 2017r. Zmartwić muszę, być może, tych którzy liczyli na półtora tysiąca w gotówce. Nagrodą jest bowiem bon wakacyjny na kwotę 1.500 zł do wykorzystania w Biurze Podróży Itaka. Bony można wykorzystać w ciągu 2 lat od daty ich wystawienia.

Jeśli zakup będzie niższy niż kwota bonu, różnica nie będzie zwrócona, czyli właściwie przepada. Jeśli natomiast kwota zakupu będzie wyższa niż kwota bonu (1.500 zł), różnicę należy dopłacić 😉

Bony stanowią formę płatniczą w odniesieniu do wszystkich usług (wczasy i wycieczki
samolotowe oraz autokarowe), organizowanych przez Nowa Itaka sp z o.o., bez wyjątku dla
usług objętych promocją, specjalną ofertą lub jakimikolwiek innymi akcjami specjalnymi.

Bony można realizować w Salonach Własnych, Salonach Firmowych, Sklepie Internetowym
www.itaka.pl oraz całej sieci sprzedaży agencyjnej B.P. ITAKA.

/ źródło Regulamin konkursu

Dla kogo jest konkurs?

Jak zawsze czy to w konkursach, czy w promocjach są pewne wyłączenia. Co oczywiste wziąć w konkursie nie mogą pracownicy, współpracownicy i osoby z nimi powiązane banku, podmiotów zależnych od banku i placówek partnerskich.

Nie mogą też osoby, które były kiedykolwiek klientami Alior Banku. Wyjątkiem są Ci, którym od daty zawarcia pierwszej ich umowy z Alior Bankiem nie minęło jeszcze 30 dni.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *