poniedziałek, 24 czerwcaPieniądze leżą na ziemi, trzeba się tylko chcieć po nie schylić.
Shadow

Czym jest Bankowo.info?

Witam Cię serdecznie w moich skromnych progach, Drogi Bankobiorco :)

Jeśli czytasz te słowa, mam nadzieję, że podobnie jak ja poszukujesz różnych okazji, aby na czymś zaoszczędzić, coś taniej kupić czy zwyczajnie skorzystać z dobrego taniego produktu.

Produkty bankowe są dosyć specyficznymi produktami i na pierwszy rzut oka większość z nas nie kojarzy ich z czymś, co mogłoby przynieść nam dodatkowe pieniądze albo rabaty w różnych sklepach. Jednak tak jest.

Na blogu opisuję promocje produktów bankowych. Najczęściej są to: rachunki bankowe, karty kredytowe i lokaty. Zdarzają się, choć rzadko, inne produkty.

! Gdy opisuję każdą promocję staram się robić to jak najlepiej. Jeśli któraś z nich kryje w sobie jakiś haczyk na pierwszy rzut oka niewidoczny, piszę o tym. Dla mnie czytelnik jest w tym momencie ważniejszy, niż zarobek. Odwrotny mechanizm, to krótka piłka. Wolę Bankobiorcę, który do mnie wróci, aby skorzystać z następnej promocji niż Bankobiorcę jednorazowego. Tak staram się działać w drugą stronę – chętnie powracam do sprawdzonych osób i firm.

Co obecnie znajdziesz na blogu Bankowo.info?

Promocje bankowe. To przede wszystkim. Jednak tylko te, które moim zdaniem są warte polecenia (bez haczyków lub z ich prostym obejściem) i takie, do których bonusy wynoszą co najmniej 100 złotych, a jeśli jest to bonus inny niż gotówka, to równowartość tej kwoty. Śledzę oczywiście na bieżąco inne promocje – przynoszące mniejsze bonusy. Te udostępniam na profilu BankowoInfo na Facebook. Polub profil i bądź na bieżąco.

Opisy rachunków bankowych. Jestem w trakcie rozbudowy. Obecnie zapraszam na zestawienie rachunków osobistych i ranking rachunków firmowych. Chcę przygotować zestawienie wszystkich, a przynajmniej większości rachunków bankowych z oferty poszczególnych banków.

Poradniki. Tematyka powiązana oczywiście z tematyką bloga, czyli finansami. [KLIK]

Słownik pojęć finansowych. Nie zawsze wiemy czym co jest i co oznacza dany skrót. Tworzę więc zestawienie takich pojęć. [KLIK]

 

Możesz też zerknąć na pasaż finansowy, być może tam znajdziesz coś dla siebie.

A jeśli Chcesz do mnie napisać, bo Masz pytania albo jakieś propozycje współpracy, zapraszam do kontaktu:

info(at)bankowo.info

(at) = @

Pozostaje mi życzyć Ci wysokich zysków z promocji bankowych 🙂