wtorek, 25 czerwcaPieniądze leżą na ziemi, trzeba się tylko chcieć po nie schylić.
Shadow

Idea Bank znów obniża premię za aktywność na rachunku firmowym.

Jeszcze rok temu było 900 zł premiiPóźniej premia została obniżona do 741 zł. Obecnie jest to 600 zł.  O czym mowa? O promocji  rachunku firmowego w Idea Banku, Konto Firma To Ja. To promocja, w której premia przyznawana jest za z góry ustalone aktywności na koncie. Nowe warunki promocji i premia w wysokości 600 zł obowiązuje osoby, które otworzą rachunek od dziś, 31 sierpnia 2016r.

Rachunek firmowy Idea Bank -u

skierowany jest dla osób fizycznych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą.

Konto Firma To ja to 0 zł za:

prowadzenie konta,
obsługę karty debetowej pod warunkiem wykonania transakcji na kwotę min. 400zł lub wpłat we wpłatomacie min.1000zł,
przelewy internetowe standardowe,
po 2 przelewy natychmiastowe i europejskie (SEPA) w miesiącu,
wypłaty z bankomatów krajowych,
zlecenie stałe i polecenie zapłaty,
sprawdzenie salda w bankomacie i zmianę PIN-u.

Przejdź do oferty Konta Firma To Ja ⇒

 

Konto jest prowadzone bezpłatnie bez żadnych narzuconych warunków do spełnienia.

Karta debetowa może być za darmo obsługiwana, o ile zostaną nią dokonane płatności bezgotówkowe na co najmniej 400 zł lub dokonane wpłaty gotówki we wpłatomacie w minimalnej kwocie 1000 zł. Bez spełnionych warunków 4,99 zł miesięcznie.

Przelewy internetowe standardowe też są bezpłatne, również do ZUS i US. Przelewy natychmiastowe i przelewy europejskie po 2 w miesiącu są darmowe, kolejne w miesiącu odpowiednio 3,50 zł i 3,99 zł.

Bezpłatne są też zlecenia stałe i polecenia zapłaty. Przy czym w przypadku utworzenia i zmiany zlecenia stałego przez telefon lub w oddziale zapłacimy 4,99 zł.

Jeśli chodzi o wpłaty i wypłaty gotówki w kasie, to wpłaty są bezpłatne, zaś od wypłaty pobierana jest prowizja 0,30% min. 5 zł od wpłaty. Za miesięczny pakiet all inclusive za 9 zł od wypłat gotówki nie będzie pobierana prowizja.

Wypłata z bankomatów krajowych jest bez prowizji, zaś za granicą prowizja wynosi 2% minimum 10 zł. Bezpłatnie sprawdzimy też saldo w bankomacie i dokonamy zmiany PIN-u.

Dodatkowo do rachunku Idea Bank oferuje bezpłatny Program do faktur, Wirtualny Sejf do przechowywania dokumentów, aplikację za zamawiania Mobilnego Wpłatomatu (obecnie dostępny w 13 miastach).

Dla osób potrzebujących wsparcia finansowego bank oferuje szeroką gamę kredytów, m.in: kredyt dla nowych klientów Fair, kredyt na start, limit kredytowy w rachunku, kredyt inwestycyjny, kredyty współfinansowane ze środków UE, kredyt obrotowy, leasing.

  • Prowadzisz spółkę? Sprawdź Konto Idealna Firma →

 

30 zł za przelew do ZUS

W zależności od naszej aktywności na koncie Firma To Ja, możemy otrzymać:

30 zł za wykonanie pierwszego w miesiącu przelewu do ZUS lub US.

20 zł za każdą wpłatę gotówkową na konto we wpłatomacie na kwotę minimum 1000 zł.

20 zł za każdą poprawnie wystawioną i opłaconą fakturę na kwotę co najmniej 100 zł.

od 10 zł do 40 zł za utrzymywanie średniego salda na rachunku.

Żeby nie było tak dobrze, określona jest maksymalna wysokość premii, jaką bank jest nam skłonny wypłacić. Jest to 50 zł w każdym z 12 kolejnych miesięcy.

Z promocji może skorzystać zarówno nowy jak i obecny posiadacz tego rachunku. Warunki do spełnienia przez obecnego posiadacza konta opisane są w §2 Regulaminu promocji

  • Przejdź do promocji rachunku firmowego Konto Firma To Ja
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *