Pieniądze leżą na ziemi, trzeba się tylko chcieć po nie schylić.

Program poleceń Mam PKO, to 50 zł dla polecającego i 100 zł dla nowego klienta

Kto posiada konto bankowe w Banku PKO BP może polecać innym osobom konta w tym banku i otrzymywać za to prowizję. PKO premiuje obydwie strony transakcji: osobę, która konto poleciła i osobę, która konto otworzyła z polecenia. W programie poleceń PKO BP nie są wymagane skomplikowane warunki do pełnienia. Wystarczy jedna płatność kartą debetową i jedna płatność Blikiem, aby polecający odebrał 50 zł, a nowy klient banku premię dwa razy wyższą – 100 zł.

Program poleceń Mam PKO – edycja VI

Bank PKO BP z programem poleceń Mam PKO ruszył we wrześniu 2015 roku. Obecnie trwa jego VI edycja. Każda osoba, która poleci skutecznie konto w PKO BP otrzyma 50 zł za każde polecenie. Osoba, która otworzy rachunek w PKO BP z polecenia i spełni dodatkowy warunek, o którym piszę niżej otrzyma 100 zł. Poza tym bank nagrodzi osoby, które polecą najwięcej rachunków, dodatkową premią.

Nagrody za największą ilość poleceń:

I miejsce 5 000 zł

II miejsce 3 000 zł

III miejsce 1 000 zł

Wspomnę tylko, że to dużo więcej niż w poprzedniej, V edycji programu. Wtedy za najwięcej poleconych kont można było otrzymać 1 000 zł lub 600 zł lub 300 zł.
 

 

Jak polecać konta bankowe w PKO BP?

Aby móc polecać konta należy najpierw zarejestrować się do programu polecającego na stronie mam.pkobp.pl. Oprócz takich danych jak imię i nazwisko, PESEL i hasło wymagane jest podanie numeru telefonu. Musi to być numer telefonu, który jest numerem kontaktowym podanym do wiadomości banku. Numer telefonu to jednocześnie kod polecenia, który to kod osoba, która będzie otwierać konto z naszego polecenia musi podać. W przeciwnym razie żadna ze stron, ani polecający, ani polecony nie otrzyma bonusu.

Wypełniając formularz rejestracji należy wyrazić zgodę na marketing banku i zaakceptować regulamin programu Mam PKO (oznaczyć obydwa

 

pko program poleceń
źródło Mam PKO

 

Polecać konta bankowe w PKO BP może osoba pełnoletnia, która posiada (jest współposiadaczem) dowolne konto w tym banku (z wyłączeniem Inteligo).

Jak otworzyć konto w programie Mam PKO i otrzymać 100 zł?

Na stronie mam.pkobp.pl należy wybrać konto bankowe, które nas interesuje (do wyboru są 4 konta: PKO Konto za Zero, PKO Konto za Zero dla Rodziny 500 +, PKO Konto dla Młodych i PKO Konto bez Granic) i złożyć wniosek o to konto. Przy składaniu wniosku w polu Kod polecenia należy podać numer telefonu otrzymany od osoby, która poleciła konto w PKO BP. Należy też wyrazić zgodę na przekazywanie przez bank materiałów marketingowych i zaakceptować regulamin programu Mam PKO.

 

Następnie w ciągu 30 dni od otwarcia konta należy wykonać przynajmniej 2 operacje:

1.Zapłacić kartą debetową wydaną do konta na kwotę co najmniej 200 zł.

2.Zapłacić przez aplikację mobilną IKO używając kodu lub czeku Blik na kwotę minimum 10 zł.

Podane kwoty, to suma wykonanych transakcji w ciągu miesiąca od otwarcia konta. Może to więc być po jednej transakcji, a może być po kilka byle łączne kwoty wyniosły 200 zł i 10 zł. Do tych kwot nie będą zaliczane płatności dokonane przez internet.

 

Otworzyć konto z polecenia może ten, kto w ciągu ostatnich 3 lat przed dniem rozpoczęcia danej edycji programu (w tym wypadku przed 01.02.2017r.) nie posiadał żanego z kont, które mozna polecać w tym programie i nie jest rozpatrywany wobec niej wniosek o otwarcie rachunku w PKO BP.

 

źródło informacji i zdjęć strona programu poleceń PKO BP

 

Regulaminy:

Zasady VI edycji programu Mam PKO ⇒

Regulamin ramowy programu Mam PKO ⇒

 

* * * * * * * * * * * * * * * * * * *

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *