Pieniądze leżą na ziemi, trzeba się tylko chcieć po nie schylić.

200 zł za otwarcie konta firmowego i przelew do ZUS. W ING Banku Śląskim.

Dla osób prowadzących firmę ING Bank Śląski przygotował promocyjną ofertę konta firmowego Konto Direct dla Firmy, w której do zdobycia jest bonus 200 złotych. Wystarczy po otwarciu konta firmowego wykonać przelew do ZUS.

Kto może skorzystać z promocji?

Uczestnikiem promocji, zgodnie z regulaminem może być osoba prowadząca jednoosobową działalność gospodarczą, która od 1 grudnia 2015r. do 12 lutego 2017r. nie posiadała rachunku bankowego w ING spośród: Konto z Lwem Direct, Zysk, Zysk+ oraz Direct dla Firmy.

Przejdź na stronę banku ⇒

Jak otrzymać bonus 200 złotych?

Do wykonania są 2 kroki:

1.Do 15 kwietnia 2017 roku należy złożyć wniosek przez internet i zawrzeć umowę o rachunek firmowy Konto Direct dla firmy wraz z kartą debetową. Trzeba pamiętać o wyrażeniu zgody na marketing banku, to jeden z warunków promocji. Wniosek o konto składany jest online, a dokumenty do podpisania dostarczy kurier.

2.Do 15 czerwca 2017 roku w systemie bankowości internetowej (po zalogowaniu się na swoje konto firmowe) zapisać się do promocji i zaakceptować jej regulamin, a także wykonać przelew składki ZUS z otwartego konta firmowego.

Premia w wysokości 200 złotych zostanie wypłacona do końca czerwca br. na Konto Direct dla firm otwarte w tej promocji. Konto więc do tego dnia musi być aktywne. Przypominam, że w przypadku działalności otrzymana premia stanowi przychód firmy, który należy uwzględnić do opodatkowania.
Konto Direct dla Firmy

Rachunek ten będzie odpowiedni dla tych, którzy obsługują rachunek głównie online. W takim  przypadku można mieć za darmo krajowe przelewy internetowe. Te zlecone w Oddziale, jak też wpłata i wypłata gotówki w kasie banku do tanich nie należy – przelew w Oddziale kosztuje 10 zł, a wpłata i wypłata w kasie 0,50%, ale nie mniej niż 10 zł.

W zamian za wykonanie jednej z 3 operacji (przelew do ZUS lub przelew do US lub łączny wpływ na konto minimum 2 000 zł), konto jest prowadzone za darmo i za darmo wykonywane są krajowe przelewy internetowe. Jeśli żaden z warunków nie zostanie spełniony bank pobierze 9 zł za prowadzenie rachunki i 90 groszy za każdy przelew internetowy.

Karta debetowa też może być obsługiwana za darmo, o ile wykonane i rozliczone transakcje kartą w ciągu miesiąca kalendarzowego będą nie niższe niż 300 zł. W przeciwnym razie opłata za kartę debetową wyniesie 7 zł.

Bez konieczności spełniania dodatkowych warunków bez opłat są przelewy internetowe do ZUS i US, wpłaty we wpłatomatach ING i wypłaty z bankomatów ING i sieci Planet Cash. Z pozostałych bankomatów za darmo jest pierwsza wypłata w miesiącu, każda następna kosztuje 2,50 zł.

Tabela opłat i prowizji ⇒

źródło zdjęcia ING Bank Śląski

 

Czy uważasz, że promocja ta jest warta polecenia? Być może znasz kogoś, kto mógłby z niej skorzystać?

* * * * * * * * * * * * * * * * * *
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *