Pieniądze leżą na ziemi, trzeba się tylko chcieć po nie schylić.

Worek karmy dla psiaków – nowa akcja BOŚ Banku.

Bank Ochrony Środowiska przekaże 1 worek karmy od każdego klienta, który skorzysta z pożyczki gotówkowej w ramach promocji Korzystna pożyczka SCHROnisko oprocentowana. Koszt zakupu karmy BOŚ Bank pokryje z własnych środków. Bank przekaże worek karmy dla schroniska, które wskaże klient przy składaniu wniosku o pożyczkę gotówkową.

Pożyczka SCHROnisko oprocentowana

Dostępna jest pożyczka gotówkowa online za pośrednictwem strony internetowej banku, telefonicznie lub osobiście w dowolnej placówce banku. W ramach promocji można pożyczyć od banku od 1.000zł do 25.000zł na maksymalnie 3 lata. Oprocentowanie pożyczki jest stałe i wynosi 2,99zł. Opłata przygotowawcza płatna jednorazowo 8,99%.

Z pożyczki mogą skorzystać osoby, które posiadają konto bankowe w BOŚ Banku (mogą je też otworzyć przy zawieraniu umowy pożyczki) wraz z kartą debetową, zadeklarują przelewanie na ten rachunek kwoty w wysokości co najmniej równej raty pożyczki i prowizji za obsłuigę rachunku i wyrażą zgody marketingowe.

Worek karmy dla Schroniska Click To Tweet

Zostało wytypowanych 25 schronisk na terenie całego kraju. Lista schronisk została uzgodniona z Towarzystwem Opieki nad Zwierzętami. Akcja przekazywania karmy potrwa do 15 stycznia 2017r.

Brakuje mi jednej, dość ważnej informacji – Ile kilogramów karmy jest w jednym worku. 

* * * * * * * * * * * * *

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *