poniedziałek, 15 lipcaPieniądze leżą na ziemi, trzeba się tylko chcieć po nie schylić.
Shadow

Masz 30 dni na znalezienie lepszej oferty.

Zbliżają się święta i jak co roku pojawia się coraz więcej promocyjnych pożyczek bankowych. Bank Millenium ofertę pożyczki gotówkowej kieruje do swoich klientów i gwarantuje im najniższe oprocentowanie. Jeśli w ciągu 30 dni od zawarcia umowy pożyczki znajdą lepszą ofertę, bank obniży im oprocentowanie i zwróci różnicę już zapłaconych odsetek. Oferta promocyjna przewidziana jest do 3 marca 2017 roku.

Przez rok bez pożyczki

Z promocji pożyczki gotówkowej Pożyczka 3, 2, 1 … start! skorzystać mogą klienci Banku Millenium, którzy w okresie 12 miesięcy przed złożeniem wniosku nie posiadały w tym banku innej pożyczki.  Oferta pożyczki jest dostępna po zalogowaniu się na swoje konto klienta w Millenet, telefonicznie i w oddziale. Od 1 stycznia 2017r. będzie dostępna też przez aplikację mobilną. Pożyczka oferowana jest na okres 12 miesięcy.

Bezpieczna Pożyczka

Bank dla pożyczających oferuje promocyjne warunki: oprocentowanie nominalne 3% i jednorazowa prowizja za udzielenie pożyczki 2%, ale też stawia warunek. Klient musi zawrzeć umowę ubezpieczenia Bezpieczna Pożyczka i dokonać cesji praw z umowy z tytułu zgonu na Millenium. Ubezpieczenie oferuje ochronę klienta m.in.: jeśli utraci on stałe źródło dochodów, czasowej i całkowitej niezdolności do pracy, poważnego zachorowania lub śmierci.  Ubezpieczenie obsługiwane jest przez TU Europa SA i TU na Życie Europa SA.
30 dni na znalezienie lepszej oferty

Bank wprawdzie gwarantuje, że jeśli klient, który w ciągu miesiąca od podpisania umowy znajdzie ofertę pożyczki w innym banku oferującym mu lepsze warunki, obniży mu oprocentowanie do poziomu przedstawionej oferty innego banku i zwróci różnicę odsetek, które do tego momentu zostaną zapłacone przez klienta. Jednak, aby skorzystać z tej możliwości, należy najpierw znaleźć lepszą ofertę dla takiej samej kwoty pożyczki i okresu kredytowania. Później w oddziale banku trzeba przedłożyć dokumenty świadczące o tej lepszej ofercie. Może to być już zawarta umowa kredytowa z tym bankiem lub formularz informacyjny zgodny ze wzorem określonym w Ustawie o kredycie konsumenckim (Europejski Formularz Informacyjny).

 

* * * * * * * * * * * * *


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *