Pieniądze leżą na ziemi, trzeba się tylko chcieć po nie schylić.

200 zł na zakupy do Tesco za kartę kredytową w T-Mobile Usługi Bankowe.

Kto skorzysta z oferty karty kredytowej w T-Mobile Usługi Bankowe otrzyma kartę podarunkową zasiloną kwotą 200 zł, którą wydać może na zakupy w Tesco. Promocja potrwa do 30 kwietnia 2017 roku. Do tego dnia można złożyć wniosek o kartę kredytową.

200 zł na zakupy (nie)tylko dla nowych klientów

Nie będzie mógł z promocji skorzystać ten, kto posiadał kartę kredytową w T-Mobile Usługi Bankowe w okresie 90 dni przed złożeniem wniosku o kartę w tej promocji. Zgodnie z regulaminem promocji ograniczenie dotyczy również posiadaczy kart kredytowych Alior Banku. Być może nie każdy wie, że Alior Bank Spółka Akcyjna obsługuje produkty bankowe w T-Mobile Usługi Bankowe. Według zapisów regulaminu promocji, nie można być “stroną umowy o Kartę z Bankiem”, a Bankiem i jednocześnie Organizatorem tej promocji jest właśnie Alior Bank Spółka Akcyjna.

Przejdź do wniosku o kartę kredytową ⇒

Karta podarunkowa za transakcje na kwotę 500 zł

Aby otrzymać 200 zł na zakupy do Tesco w następnym  miesiącu licząc od daty zawarcia umowy o kartę kredytową powinniśmy wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę co najmniej 500 zł. Do kwoty tej nie wliczają się przelewy z karty kredytowej, transakcje gotówkowe (wypłata gotówki z bankomatu) oraz transakcje dokonane w punktach oznaczonych kodem MCC wymienionych poniżej:

7995 – określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne.

8999 – określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), Regulamin promocji Kart kredytowych.

4111 – określający m.in. usługi transportowe.

6012 – określający instytucje finansowe.

6211 – określający brokerów ubezpieczeniowych.

6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych.

4829 – określający internetowe przekazy pieniężne.

4900 – określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne.

 

Karta podarunkowa na kwotę 200 zł zostanie wysłana pocztą do końca miesiąca kalendarzowego po miesiącu, w którym spełnimy warunek płatności kartą na 500 zł. Czyli, jeśli umowa o kartę zostanie podpisana w marcu,  zł wydamy w kwietniu, to karta podarunkowa zostanie wysłana do końca maja 2017  roku.

 

Koszty obsługi karty kredytowej w T-Mobile Usługi Bankowe

Za samo wydanie karty nie zapłacimy nic. Za wznowienia na kolejny rok natomiast, w zależności od wysokości dokonanych transakcji kartą w ciągu ostatnich 12 miesięcy. I tak … jeżeli będą to transakcje na łączną kwotę powyżej 15 000 zł opłata za wznowienie nie zostanie pobrana, za transakcje powyżej 7 500 zł – 35 zł prowizji, a za transakcje poniżej 7 500 zł – 70, zł prowizji.

Bank pobiera też prowizję za obsługę karty kredytowej – 8 zł miesięcznie. Wystarczy jednak dokonać 4 transakcji bezgotówkowych kartą, a opłata nie zostanie pobrana.

W T-Mobile Usługi Bankowe od wczoraj obowiązuje inna promocja – zwalniająca z opłaty miesięcznej za kartę kredytową do końca tego roku i za wznowienie na drugi rok użytkowania karty. Promocje jednak się nie łączą, można skorzystać z jednej albo z drugiej.

 

Dokumenty do opisywanej promocji:

Regulamin promocji 200 zł na zakupy z Kartą Kredytową T-Mobile Usługi Bankowe ⇒

Tabela opłat (karta kredytowa strona 8-9) ⇒

 

Info ode mnie (autora wpisu)

Opisując każdą promocję opieram się na dokumentach odnoszących się do danej promocji. Niemniej jednak jestem człowiekiem, który popełnia błędy. Dlatego jeśli zauważysz nieścisłość lub błąd Daj proszę znać w komentarzu lub napisz na adres alicja@bankowo.info. 

Nie jest to wpis sponsorowany. Nikt mi za niego nie zapłacił. Niemniej jednak jeśli zdecydujesz się skorzystać z tej oferty i założysz konto korzystając z linku na tej stronie (z góry Ci za to pięknie dziękuję :)) i spełnisz warunki tej promocji, ja otrzymam wynagrodzenie. Ciebie to nic kosztować nie będzie.

Jeśli znasz kogoś, kto mógłby skorzystać z tej promocji, będę wdzięczna za udostępnienie tego wpisu.

* * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *