Pieniądze leżą na ziemi, trzeba się tylko chcieć po nie schylić.

100 zł na zakupy sportowe za założenie Konta dla Młodych w PKO Banku Polskim.

Tym razem promocja dla młodszych klientów PKO Banku Polskiego, którzy ukończyli 18 lat, ale są przed 26-tymi urodzinami. Za założenie konta i dokonanie 1 płatności kartą debetową zgarną 100 zł na zakupy w sklepie sportowym Intersport (do wyboru sklepy stacjonarne lub sklep internetowy). A wszystko to w promocji

Sport za 0 zł

W promocji tej nie może wziąć udziału osoba, która posiadała rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego (ROR-u) w PKO Banku Polskim, również Inteligo pomiędzy 1 grudnia 2016r. a 20 marca 2017r.

2 kroki do nagrody

Wystarczy wykonać 2 czynności, by otrzymać bon na zakupy.

Krok 1. Do 21 kwietnia 2017 roku otwieramy Konto dla Młodych z kartą debetową Mastercard. Możemy wypełnić elektroniczny wniosek o konto, wtedy na podpisanie umowy mamy czas do 5 maja br.

Krok 2. Do 5 maja 2017 roku wykonujemy czynności:

1.Przynajmniej jeden raz płacimy kartą debetową Mastercard za dowolne zakupy.

2. Wyrażamy zgody marketingowe (zgodę można wyrazić już po założeniu konta w swojej bankowości internetowej, ale żeby nie zapomnieć najlepiej zrobić to przy wypełnianiu wniosku lub podpisywaniu umowy).

3. Zgłaszamy chęć udziału w promocji. W tym celu rejestrujemy się na stronie pkobp.pl/sportza0

 

Przejdź do oferty Konta dla Młodych ⇒

100 zł na zakupy dla sklepu Intersport

W nagrodę za założenie Konta dla Młodych, dokonanie jednej płatności kartą debetową i wyrażenie zgody marketingowej otrzymamy 2 razy po 50 zł w postaci kodu elektronicznego. Można go będzie zrealizować w dowolnym sklepie stacjonarnym z sieci Intersport na terenie Polski lub też w internetowym sklepie esklep.intersport.pl. Mamy na to czas do 31 grudnia 2017 roku.

Kody będą wydawane w 2 turach w zależności od kolejności spełniania przez uczestników warunków promocji.

Do 18 kwietnia 2017r. otrzymają je Ci, którzy spełnią warunki do 7 kwietnia.

Do 15 maja 2017r. nagrody otrzymają osoby, które spełnią warunki do 5 maja 2017r. Chyba, że wcześniej wyczerpie się limit nagród. Bank bowiem przygotował ich 4 500 sztuk.

Nagrodę (kod elektroniczny) otrzymamy na skrzynkę pocztową w swoim iPKO.

Jak wydać 100 zł w Intersport?

Jak wspomniałam, otrzymamy 2 kody, każdy po 50 zł. Zrealizować je możemy albo w sklepie stacjonarnym, albo internetowym. Niestety, nie można przy jednych zakupach zrealizować obydwu bonów. A że Polak potrafi, a nie ma zakazu w regulaminie przy jednej wizycie w sklepie można kupić na 2 paragony 😉

Jeśli zdecydujemy się na sklep internetowy, pamiętajmy, że zakupy muszą być na kwotę wyższą niż 50 zł, a koszty dostawy nie wliczają się do kwoty nagrody. Są po naszej stronie.

Przy zakupach w sklepach stacjonarnych zakup może być niższy niż 50 zł, ale reszty w gotówce i tak nie dostaniemy 😉 Przy wyższej kwocie zakupów, różnicę oczywiście dopłacamy.

 

PKO Konto dla Młodych

Konto, które zakładamy w tej promocji dostępne jest dla osób, które ukończyły 18 lat ale nie mają jeszcze 26 lat.

Konto dla Młodych jest prowadzone za darmo. Za darmo wypłacić można też gotówkę ze wszystkich bankomatów w kraju i za granicą oraz zlecić przelew internetowy i mobilny, również na numer telefonu. Za kartę debetową bank nie pobierze prowizji jeżeli w ciągu cyklu rozliczeniowego* zostanie rozliczonych przynajmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą debetową. Jeśli nie uda nam się dokonać tych 5 transakcji, albo dokonamy ich mniej, zapłacimy:

1 zł jeśli dokonamy minimum 4 transakcje;

2 zł jeśli dokonamy minimum 3 transakcje;

3 zł jeśli dokonamy minimum 2 transakcje;

4 zł jeśli dokonamy minimum 1 transakcje;

5 zł jeśli nie dokonamy żadnej transakcji.

*Okres, za który jest pobierana opłata miesięczna za kartę uzależniony jest od daty wydania karty. Kwota operacji z tytułu zwrotu towaru zakupionego kartą lub anulowania operacji dokonanej kartą zmniejsza sumę wartości i liczbę operacji bezgotówkowych.

 

Info od autora

Opisując każdą promocję opieram się na dostępnych dokumentach i staram się to czynić jak najbardziej rzetelnie. Jeśli jednak zauważysz nieścisłość lub błąd, Daj proszę znać w komentarzu lub napisz na adres alicja@bankowo.info. 

Nie jest to wpis sponsorowany. Nikt mi za niego nie zapłacił. Niemniej jednak jeśli zdecydujesz się skorzystać z tej oferty i założysz konto korzystając z linku na tej stronie (z góry Ci za to pięknie dziękuję :)) i spełnisz warunki tej promocji, ja otrzymam wynagrodzenie. Ciebie to nic kosztować nie będzie.

Jeśli znasz kogoś, kto mógłby skorzystać z tej promocji, będę wdzięczna za udostępnienie tego wpisu. 

źródło zdjęcia tytułowego strona promocji PKO Banku Polskiego

 

Dokumenty do opisanej promocji:

Regulamin promocji Sport za 0 zł ⇒

Tabela opłat i prowizji ⇒

 

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *