sobota, 20 lipcaPieniądze leżą na ziemi, trzeba się tylko chcieć po nie schylić.
Shadow

Czy ktoś planuje zakupy RTV albo AGD? Można je zrobić o 400 zł taniej. Oto przepis …

Puk, puk … To znowu ja, karta kredytowa z Citibanku. Tym razem wraz ze mną otrzymasz bon podarunkowy na 400 złotych do internetowego sklepu ze sprzętem AGD i RTV, OleOle.pl. Wystartowała kolejna akcja promocyjna z karta kredytową Citibanku w roli głównej. Warunki bardzo proste, takie same jak przy innych promocjach z bonami na 400 zł – jedno logowanie do bankowości internetowej i transakcje na 1.000 zł. A na ich spełnienie mamy ponad 2 miesiące..

Promocja trwa do 31 października 2017 roku. 

Promocja w pigułce 

Bonus – 400 zł na zakupy do internetowego sklepu AGD RTV OleOle.pl.

Warunki do spełnienia – jedno logowanie do bankowości elektronicznej + transakcje na łączną kwotą min. 1.000 zł.

strona promocji ⇒

Kto może wziąć udział w promocji? 

Czy może to być osoba, która była już kiedyś klientem banku? TAK

Warunek – z promocji może skorzystać osoba, która od 1 stycznia 2015 roku nie była lub nie jest obecnie posiadaczem głównej karty kredytowej Citibanku.

Karta kredytowa Citibank – minimalne wymagania do jej otrzymania:
osoba fizyczna – wiek 21 lat, dochód 1.200 zł netto, zatrudnienie w obecnej firmie 3 m-ce.

działalność gospodarcza – wiek 21 lat, działalność gospodarcza 2 lata.

Jaki jest bonus w promocji? 

Voucher na kwotę 400 zł do zrealizowania w internetowym sklepie RTV AGD OleOle.pl

Jeśli spełnimy warunki tej promocji, czyli raz zalogujemy się do bankowości internetowej i zrobimy zakupy na minimum 1.000 zł w przeciągu ponad 2 miesięcy, otrzymamy jeden bon podarunkowy zasilony kwotą 400 zł. Zrealizować go będziemy mogli do 30 czerwca 2018 roku na stronie sklepu internetowego OleOle.pl. Przy czym możemy go użyć raz przy jednych zakupach i tylko wtedy, jeśli kwota towarów w koszyku będzie nie niższa niż wartość bonu, czyli 400 zł. Przyglądając się jednak asortymentowi sklepu nie powinno z tym być problemu. Pozostałe koszty, jak koszt dostawy czy koszt wynikający z wybranej opcji płatności są po naszej stronie. Oczywistym też jest, że jeśli zrobimy zakupy na więcej niż 400 zł, różnicę my pokrywamy. 😉

A kiedy otrzymamy kod? Bank wyśle do nas wiadomość na wewnętrzną skrzynkę w bankowości online (widoczna po zalogowaniu) do końca następnego miesiąca po spełnieniu warunków. Jeśli więc uda nam się raz zalogować do bankowości internetowej i zrobić zakupy na 1.000 zł za które zapłacimy kartą kredytową w październiku, to bon otrzymamy do końca listopada. W sam raz na zakupy świąteczne.
A jeśli wolisz bon na 400 zł do Allegro, zerknij na drugą, podobną promocję 

Inne promocje karty kredytowej Citibanku:
Karta kredytowa Citibank z voucherem na 400 zł do Biedronki ⇒
Karta kredytowa Citibank z voucherem na 400 zł do Douglas ⇒
Karta kredytowa Citibank ze smartfonem ⇒
Karta kredytowa Citibank z rocznym abonamentem na Storytel ⇒
Karta kredytowa Citibank z bonem na 400 zł do Allegro ⇒
Karta kredytowa Citibank z voucherem na 400 zł do Morele.net
Karta kredytowa Citibank z bonem na 400 zł do Oleole.pl ⇒

Co należy zrobić, aby odebrać bonus? 

Jak każda promocja i ta rządzi się swoimi prawami. Coś otrzymujemy my (bon na zakupy) więc coś musimy dać od siebie. Jak na promocję z kartą kredytową, niewiele. Dla osób, które nie lubią czytać – poniżej streszczająca tabela 🙂

Krok 1.

Zaczynamy od wypełnienia formularza kontaktowego na stronie promocji. Podajemy w nim swoje imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail i Pesel. Na podany numer telefonu zadzwoni Doradca by potwierdzić nasze dane i chęć skorzystania z promocji i zada kilka pytań, aby zbadać naszą zdolność kredytową (pamiętajmy, że gdy płacimy kartą kredytową, pożyczamy od banku pieniądze). Za pośrednictwem konsultanta wypełniamy wniosek o kartę kredytową i na jego podstawie zostanie zawarta umowa z bankiem (umowę do podpisania może dostarczyć kurier). Będziemy musieli potwierdzić jeszcze nasze dochody. Dokumenty należy dostarczyć do końca drugiego m-ca po m-cu zawarcia umowy*, czyli mamy na to ponad 2 m-ce. Dokumenty dochodowy przesłać będzie można online (Doradca powie w jaki sposób). W większości przypadków wystarczy wyciąg z konta. Pełna listę dokumentów, jakie bank wymaga w zależności od rodzaju dochodu, znajduje się w załączniku do regulaminu promocji (do pobrania na końcu wpisu).
*data zawarcia umowy widoczna będzie na umowie.

Krok 2.

Po zawarciu umowy, najpóźniej do końca drugiego miesiąca kalendarzowego po jej zawarciu (np. umowa zawarta we wrześniu = warunki spełnione do końca listopada) powinniśmy wykonać 2 czynności:

  1. Przynajmniej raz zalogować się do bankowości internetowej bądź przez aplikację mobilną na konto swojej karty kredytowej. Logować się oczywiście można częściej, ale bank wymaga tylko jednego logowania.
  2. Dokonać transakcji bezgotówkowych* (zapłacić kartą) na łączną kwotę co najmniej 1.000 złotych. Jeśli ktoś posiada kartę dodatkową, to płatności nią dokonane też zostaną wliczone, również dokonane nośnikiem zbliżeniowym. Do kwoty tych transakcji bank nie zaliczy natomiast przelewów z rachunku karty kredytowej i wypłat z bankomatów (to transakcje gotówkowe ;)). Nie zostaną też uwzględnione transakcje zwrócone (np. gdy towar opłacony kartą kredytową zwrócimy do sklepu, a pieniądze sprzedawca  zwróci na kartę kredytową) oraz transakcje, które nie zostaną do tego czasu zaksięgowane w systemie banku (w zależności od transakcji od momentu zapłaty kartą do momentu zaksięgowania/rozliczenia tej kwoty przez bank może minąć nawet kilka dni).

*Transakcja bezgotówkowa – płatność za nabywane towary i usługi dokonana w punktach handlowych lub usługowych, jak również płatność dokonana bez fizycznego użycia Karty, w szczególności zamówienia składane pisemnie, telefonicznie, lub przez internet elektronicznie lub w Citibank Online przelewem wypełnionym automatycznie. /Regulamin kart kredytowych

Tabela streszczająca 😉

1. Wypełnienie formularza na stronie dedykowanej tej promocji [KLIK] i telefoniczna rozmowa z konsultantem (na jej podstawie przygotowywana jest umowa).
2. Jedno logowanie do bankowości internetowej lub przez aplikację mobilną + transakcje kartą na łączną kwotę minimum 1.000 zł. Mamy na to czas do końca drugiego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy – np. umowa zawarta we wrześniu = warunki spełnione do końca listopada.
 3. Voucher na kwotę 400 zł w postaci kodu elektronicznego przesłany w wiadomości wewnętrznej (widoczna po zalogowaniu z zakładce Wiadomości) najpóźniej do końca następnego miesiąca po spełnieniu warunków – np. warunki spełnione w listopadzie = bon otrzymamy do końca grudnia. Dobra rada! Postaraj się spełnić warunki wcześniej, bon otrzymasz w listopadzie i zdążysz zrobić zakupy na święta.

Kto jest organizatorem promocji? 

Bank Handlowy w Warszawie S.A.
Nazwa promocji Zostań posiadaczem karty kredytowej Citibank i zdobądź kod rabatowy do oleole.pl.

Czy od nagrody zapłacimy podatek dochodowy? 

Zgodnie z Ustawą z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych (art. 21 ust. 1 pkt 68 ustawy) podatku nie zapłacimy – jednorazowa wartość tej nagrody nie przekracza kwoty 760 zł.

  

Jaki jest koszt obsługi karty kredytowej?

W promocji możemy zamówić dowolną kartę kredytową z oferty Citibanku. Polecam jednak kartę kredytową Simplicity. Jest to karta, za której obsługę bank nie pobiera opłaty bez względu na to czy jej używamy czy nie. Dodatkowo jeżeli zadłużenie na karcie spłacać będziemy terminowo nie zapłacimy ani za obsługę karty, ani odsetek od pożyczonych pieniędzy. Dla przypomnienia – nie polecam wypłacać gotówki z bankomatu kartą kredytową, bo po pierwsze jest za to wysoka prowizja (min. 10 zł), a po drugie nie obowiązuje tu okres bezodsetkowy (bank będzie naliczał odsetki od tej wypłaty bez względu na to, czy spłacimy ją we wskazanym na wyciągu terminie). Do wypłat z bankomatów najkorzystniej używać karty debetowej. 😉

Podstawowe opłaty dla karty kredytowej Simplicity, to:

0 zł za obsługę karty.

8% min. 10 zł za wypłatę gotówki z bankomatów.

8% min. 10 zł za przelew z rachunku karty.

10 zł za spłatę zadłużenia w bankomacie, 20 zł w Oddziale.

6 zł za dostęp do obsługi telefonicznej CitiPhone. Ta usługa nie jest obowiązkowa ale jest ona automatycznie podłączana do karty i najlepiej z niej od razu zrezygnować. Dla zwykłego użytkownika karty nie jest ona potrzebna.

źródło zdjęcia tytułowego strona promocji Citibank

Przejdź na stronę promocji

Dokumenty związane z wpisem:

Regulamin promocji Zostań posiadaczem karty kredytowej … ⇒

Tabela opłat i prowizji ⇒

* * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

I jeszcze mała kwestia do wyjaśnienia … Nie jest to wpis sponsorowany. Nie otrzymam za niego wynagrodzenia. Mogę je otrzymać, ale pod warunkiem, że przy wykorzystaniu linków prowadzących na stronę promocji zostanie otwarte konto i spełniony warunek 5 płatności. Jeśli więc Masz ochotę na tę promocję będzie mi bardzo miło jeśli skorzystać z linka na tej stronie. 
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *