sobota, 20 lipcaPieniądze leżą na ziemi, trzeba się tylko chcieć po nie schylić.
Shadow

Telefon LG K4 z dwiema kartami sim bonusem do darmowej karty kredytowej.

Dobre wieści dla chętnych zdobycia smartfonu i wypróbowania darmowej karty kredytowej. Citibank poluzowuje warunki promocji, w której do odebrania jest telefon LG K4 dual sim. Wystarczy jedno logowanie na konto karty i po 5 transakcji kartą przez 3 miesiące.

Promocja trwa do 30 listopada 2017 roku.   

Jeśli nie bardzo się orientujesz w promocjach bankowych, kilka słów ode mnie o promocjach kart kredytowych. Obecnie nie znajdziesz lepszych promocji, w których oprócz dobrej (czytaj: darmowej) karty kredytowej otrzymasz coś jeszcze, niż promocje karty kredytowej Simplicity z oferty Citibanku. Tak wiem, ten bank kojarzy się z wysokimi prowizjami, więc widząc nazwę banku nie zerkasz pewnie na jego ofertę. To błąd, bo ten bank właśnie oferuje nie dość, że kartę kredytową, za którą nic nie zapłacisz (pod warunkiem oczywiście, że rozsądnie będziesz z niej korzystać), to jeszcze możesz odebrać bonus. Tych do wyboru jest kilka. Najciekawsze moim zdaniem są te, które oferują bony o wartości 400 zł, które wykorzystać można w popularnych miejscach, jak: Allegro, Douglas, Morele.net, OleOle, czy Biedronka.

Inne promocje karty kredytowej Citibanku:
Karta kredytowa Citibank z voucherem na 400 zł do Douglas
Karta kredytowa Citibank z voucherem na 400 zł do Biedronki ⇒
Karta kredytowa Citibank z rocznym abonamentem na Storytel ⇒
Karta kredytowa Citibank z bonem na 400 zł do Allegro ⇒
Karta kredytowa Citibank z voucherem na 400 zł do Morele.net
Karta kredytowa Citibank z bonem na 400 zł do OleOle.pl ⇒

Promocja w pigułce 

Bonustelefon LG K4 dual sim (wartość nagrody 499 zł) – 2 karty SIM.

Warunki do spełnienia – jedno logowanie do bankowości elektronicznej + po 5 transakcji kartą w każdym z kolejnych 3 miesięcy.

strona promocji ⇒

Kto może wziąć udział w promocji? 

Czy może to być osoba, która była już kiedyś klientem banku? TAK

Warunek – z promocji nie może skorzystać osoba, która od 1 stycznia 2015 roku była lub jest obecnie posiadaczem głównej karty kredytowej Citibanku.

Jaki jest bonus w promocji? 

Telefon LG K4 dual sim (2 karty SIM) o wartości 499 zł.

* dual SIM to funkcja w smartfonach, dzięki której możemy używać dwóch numerów jednocześnie *

Nagroda objęta zostanie 2-letnią gwarancją producenta. Telefon zostanie przesłany na adres korespondencyjny kurierem.

 

Co należy zrobić, żeby odebrać bonus? 

Jak wspomniałam we wstępie, Citibank poluzował znacznie warunki, które my powinniśmy spełnić, jeżeli chcemy otrzymać nagrodę. W poprzednim edycjach tej akcji promocyjnej jednym z warunków było, aby wydać minimum 3.000 zł. Teraz jest dużo prościej. Po kolei jednak …

Aby z promocji skorzystać, należy najpierw stać się posiadaczem tej karty. Więc …

.1. W tym celu wypełniamy formularz kontaktowy na stronie promocji [KLIK]. Na podany numer telefonu zadzwoni doradca z banku, aby potwierdzić chęć posiadania karty. W trakcie tej rozmowy, jeśli się zdecydujemy, zostanie za pośrednictwem konsultanta wypełniony wniosek o kartę kredytową i na jego podstawie zostanie zawarta umowa z bankiem. Doradca poinformuje nas też w jaki sposób (można online) będziemy mogli dostarczyć dokument potwierdzający nasz dochód. Często wystarczy wyciąg bankowy z wpływami dochodów (pełna lista dokumentów znajduje się w załączniku do regulaminu promocji).

.2. Po zawarciu umowy,

.a. najpóźniej do końca trzeciego miesiąca następującego po m-cu po zawarciu umowy (umowa zawarta w październiku = warunki spełnione do końca stycznia) jeden raz zalogować się na w bankowości internetowej bądź poprzez aplikację mobilną na konto swojej karty kredytowej.

.b. przez 3 kolejne m-ce, ale nie później niż do końca trzeciego miesiąca następującego po m-cu po zawarciu umowy (umowa zawarta w październiku = warunki spełnione do końca stycznia, mogą to być m-ce: październik, listopad i grudzień lub listopad, grudzień i styczeń) wykonać przynajmniej po 5 transakcji bezgotówkowych (zapłacić kartą). Kwota nie ma tu znaczenia. Podając skrajny przykład, można kupić 5 bułek i za każdą z osobna zapłacić kartą. Warunek zostanie spełniony ;).  Jeżeli ktoś posiada kartę dodatkową, to płatności nią dokonane też zostaną wliczone do tej kwoty, podobnie nośnikiem zbliżeniowym. Do kwoty tej nie zostaną natomiast wliczone przelewy z rachunku karty kredytowej, wypłaty z bankomatów (transakcja gotówkowa), transakcje zwrócone (np. gdy rzecz, za którą zapłaciliśmy kartą kredytową zwrócimy do sklepu, a pieniądze sprzedawca zwróci na kartę kredytową) oraz transakcje, które nie zostaną do tego czasu zaksięgowane w systemie banku. Poza tym, muszą zostać zaksięgowane w systemie banku w miesiącu, w którym zostały dokonane. Warto więc nie czekać do końca miesiąca na wykonanie tych transakcji. Tak dla informacji – w zależności od transakcji, od momentu zapłaty kartą do momentu zaksięgowania/rozliczenia tej kwoty przez bank może minąć nawet kilka dni.

karta kredytowa z telefonem

O przyznaniu nagrody (telefonu) bank poinformuje do końca miesiąca po miesiącu, w którym spełnimy warunki tej promocji (warunek spełniony do końca stycznia = informacja do końca lutego). Informacja ta będzie widoczna w zakładce wiadomości po zalogowaniu się do bankowości elektronicznej na konto naszej karty kredytowej. Telefon zostanie wysłany do nas w ciągu 30 dni od daty otrzymania tej wiadomości.

Kto jest organizatorem promocji? 

Bank Handlowy w Warszawie S.A.

Nazwa promocji Zostań posiadaczem karty kredytowej Citibank i odbierz telefon LG K4 dual sim (2017) – edycja IV. Pobierz regulamin promocji  ⇒

Jaki jest koszt obsługi karty kredytowej?

Citibank w swojej ofercie posiada kilka kart kredytowych. Najtańszą w obsłudze (przy rozsądnym użytkowaniu darmową) jest karta kredytowa Simplicity. Bank za jej obsługę nie pobiera żadnej prowizji. A ponieważ przy karcie kredytowej spłata całego zadłużenia w wyznaczonym terminie nie powoduje naliczenia odsetek przez bank, to korzystając z niej mądrze można pożyczyć pieniądze bez żadnych kosztów. Mądrze, oznacza też nie wypłacanie tą kartą gotówki z bankomatu – z dwóch powodów: prowizja za wypłatę jest wysoka i przy wypłacie z bankomatu nie obowiązuje okres bezodsetkowy.

Poniżej najważniejsze opłaty dla karty kredytowej Simplicity, a jeszcze niżej tabela opłat do pobrania:

0 zł za obsługę karty.

8% min. 10 zł za wypłatę gotówki z bankomatów.

8% min. 10 zł za przelew z rachunku karty.

10 zł za spłatę zadłużenia w bankomacie, 20 zł w Oddziale.

6 zł za dostęp do obsługi telefonicznej CitiPhone. Ta usługa nie jest obowiązkowa ale jest ona automatycznie podłączana do karty i najlepiej z niej od razu zrezygnować. Dla zwykłego użytkownika karty nie jest ona potrzebna.

Przejdź na stronę promocji

 

 

Dokumenty związane z wpisem:

Regulamin promocji Zostań posiadaczem karty kredytowej … ⇒

Tabela opłat i prowizji ⇒

* * * * * * * * * * * * * * * * * *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *