Pieniądze leżą na ziemi, trzeba się tylko chcieć po nie schylić.

50 zł na bonie Sodexo za korzystanie z aplikacji mobilnej BZ WBK

Tym razem promocja dla obecnych klientów banku. Bank Zachodni WBK za korzystanie z jego aplikacji mobilnej i spełnieniu łatwych warunków zapłaci 50 złotych bonem Sodexo. 

 

W jaki sposób zyskać 50 złotych?

50 złotych udostępnione zostanie na bonie Sodexo, który wykorzystać będzie można w różnych sieciach marketów, sklepach internetowych i stacjonarnych. Informacje na temat bonów można znaleźć na stronie internetowej sodexo.pl.

Aby zyskać wspomniane 50 złotych należy być klientem banku BZ WBK lub się nim stać otwierając konto osobiste, np. Konto Godne Polecenia lub Konto 1│2│3.

Poza tym należy jeszcze spełnić pewne, proste warunki:

. Do końca maja należy wypełnić formularz zgłoszeniowy do promocji ⇒

. W każdym z 3 kolejnych miesięcy (w maju, czerwcu i lipcu) wykonać po 2 transakcje za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Do wyboru ma:

Przelew na telefon,

Wypłata BLIK,

Zakupy mobilne,

Przelew mobilny,

Doładowanie GSM,

Płatność BLIK ⇒.

To, czy warunki będą spełnione bank zweryfikuje do 18 sierpnia 2017 roku, a dla osób które spełnią warunki do końca sierpnia br. zostanie wysłany bon listem poleconym na dres podany w formularzu zgłoszeniowym.

Pomimo, że łatwe do zyskania jest te 50 złotych, to kto ma na nie ochotę, powinien postarać się jak najszybciej spełnić warunki promocji. Bank bonem nagrodzi bowiem pierwsze 2 000 (dwa tysiące) osób, które spełnią warunki. Przy czym jeśli rachunek bankowy jest wspólny, każdy ze współposiadaczy może otrzymać nagrodę osobno.


W tym samym banku trwają jeszcze inne promocje.

150 złotych za otwarcie Konto Godne Polecenia lub Konto 1│2│3 można zyskać premię w wysokości 150 złotych. Aby wziąć w niej udział nie można było w ciągu ostatnich 12 miesięcy posiadać konta osobistego w BZ WBK. Promocja aktywna jest do końca czerwca 2017 roku. Więcej o promocji 

Bilet do Multikina. To właściwie nie jest promocja banku, ale Polskiego Standardu Płatności, twórca Blika. Za zapłatę za bilet (bilety) do Multikina do końca maja br. klient otrzyma kod uprawniający do wymiany na bilet na seans 2D. Ilość kodów do rozdania – 10 000 sztuk. Ważność kodów do końca czerwca br.

Mobilny maj. Pierwsze 7500 osób, którzy jako pierwsi wykonają 4 transakcje telefonem na łączną kwotę minimum 40 złotych mogą otrzymać bonus 20 zł. Czas na wykonanie transakcji – do 31 maja 2017 roku. Zaliczamy są transakcje, wykonane przy wykorzystaniu HCE (mobilna karta debetowa lub kredytowa), BLIK (łącznie z przelewami na telefon) i … Android Pay!™ ]

źródło BZ WBK

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *