sobota, 20 lipcaPieniądze leżą na ziemi, trzeba się tylko chcieć po nie schylić.
Shadow

200 zł na wakacje?

Wakacje z kontem, bankowym oczywiście. Czy to możliwe? Otworzyć konto wprawdzie należy do końca sierpnia, czyli jeszcze w wakacje, ale premia oferowana w promocji stanie się nasza już po wakacjach. Mowa o promocji Konta Optymalnego z oferty banky BGŻ BNP Paribas, w której zyskać można 500 zł premii.

To promocja limitowana. Trwa do 31 sierpnia 2017 roku lub do osiągnięcia pierwszego 1000 rejestracji do promocji.

Promocja w pigułce

Bonus – 500 zł, w tym 200 zł w postaci bonów + 300 zł moneyback.

strona promocji 

Warunki do spełnienia:

Bony na 200 złotych
do 31.08.2017r. – rejestracja do promocji i złożenie wniosku o konto.
do 17.09.2017r. – podpisanie umowy z bankiem o konto i kartę debetową (przez kuriera).
od 1 do 30.09.2017r. – wpływ min. 1.000zł + płatności kartą min. 300zł.

Moneyback 300 zł – brak dodatkowych warunków do spełnienia.

Dla kogo jest promocja?

Z promocji mogą skorzystać osoby, które w ciągu 6 miesięcy od dnia przystąpienia do promocji (wypełnienia formularza na stronie promocji) NIE posiadały rachunku osobistego w banku BGŻ BNP Paribas. Opisywana promocja Konto Optymalne Podwójna zdobycz, to tak naprawdę dwie promocje w jednej i dwóch organizatorów. Bank jest organizatorem promocji z moneyback (premia 300 zł), zaś promocji Wakacje z kontem z bonami na 200 zł firma zewnętrzna.

Za co otrzymamy 200 zł?

Zacznijmy od tego, że owe 200 zł zostanie nam „wypłacone” w postaci 4 bonów, które wykorzystać będziemy mogli na portalu wakacje.pl. Mamy na to czas do 30 czerwca 2018 roku. Bony będzie można wykorzystać na stronie internetowej bądź w punktach stacjonarnych wakacje.pl.

Pierwszy bon na 50 zł otrzymamy, jeśli:

.> do 31 sierpnia 2017 roku zarejestrujemy się do promocji [KLIK]. Należy zaznaczyć wszystkie 3 opcje zgód – zgodę na przetwarzanie danych w związku z uczestnictwem w tej promocji, zgodę na przekazanie przez bank organizatorowi informacji objętych tajemnicą bankową (organizator promocji nie ma dostępu do naszego konta, więc aby wydać bony chce się dowiedzieć, czy rzeczywiście otworzyliśmy konto i czy spełniliśmy warunki tej promocji). Potwierdzenie o przystąpieniu do promocji wyświetli nam się na ekranie monitora i dodatkowo przesłane zostanie mailem na podany adres. Będzie też tam link promocyjny przekierowujący nas na stronę banku, gdzie będziemy mogli złożyć wniosek o konto. Jeśli do promocji zarejestruje się 1000 osób wcześniej niż przed końcem promocji, to zakończenie nastąpi właśnie z tą chwilą.

.> do 17 września 2017 roku podpiszemy z bankiem umowę o konto osobiste (Konto Optymalne) wraz z kartą debetową. Umowę do podpisania dostarczy nam kurier.

Kolejne 3 bony po 50 zł (łącznie 150 zł) otrzymamy, jeśli oprócz powyższych warunków:

.> we wrześniu wpłynie na konto łącznie minimum 1.000zł. Może to być dowolny wpływ oprócz: wpłaty gotówkowej, przelewu z innego naszego rachunku w BGŻ BNP Paribas, z rachunku w BGŻ Optima i  z rachunku służącego do obsługi naszych kredytów lub pożyczek.

.> we wrześniu zapłacimy kartą debetową na kwotę co najmniej 300zł.

 

O przyznaniu bonów zostaniemy poinformowani, a same bony otrzymamy SMS-em:

1 bon na 50 zł – informacja do 28 września – SMS do 3 października 2017r.

3 bony po 50 zł – informacja do 13 października – SMS do 18 października 2017r.

 

Za co bank wypłaci 300 zł?

Bonus gotówkowy na konto, to zwykły moneyback, czyli częściowy zwrot od tego, co zapłacimy kartą debetową. Bank zwracać będzie 2% od naszych płatności kartą. Nie więcej jednak niż 25 złotych miesięcznie i nie dłużej niż przez rok.

Warunków dodatkowych spełniać nie trzeba, aby zyskać zwrot. Są jednak warunki „ukryte” ;). Aby otrzymać zwrot należy wcześniej konto zasilić, a później płacić tymi środkami kartą debetową za zakupy.

Dokładnie promocję opisałam jeszcze w maju, kiedy ta promocja ruszyła. [KLIK]

źródło zdjęcia tytułowego strona promocji Konto Optymalne Podwójna zdobycz

 

Dokumenty związane z promocjami:

Regulamin promocji Wakacje z kontem (bony 200 zł) ⇒

Regulamin promocji Konto z Money Back (moneyback do 300 zł) ⇒

Tabela opłat i prowizji ⇒

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *