sobota, 20 lipcaPieniądze leżą na ziemi, trzeba się tylko chcieć po nie schylić.
Shadow

Premia 200 zł za przeniesienie swojego obecnego konta do Credit Agricole

Do końca września br. została przedłużona promocja, w której zarobić można 200 zł premii w gotówce na konto. To w zamian za przeniesienie obecnego swojego rachunku z jednego banku do drugiego, a konkretnie do Credit Agricole. Dodatkowo można polecać konta tego banku innym osobom i zyskać po 50 zł za każde skutecznie polecone konto.

Do odwołania aktywna jest też podobna promocja z bonusem 100 zł i niższymi wymaganiami.

Promocja trwa do 30 września 2017 roku.

Promocja w pigułce

Bonus – 200 zł lub 100 zł.

Warunki do spełnienia:
Bonus 200 zł – zapewnienie wpływów na konto przez 3 miesiące po minimum 3.000zł.
Bonus 100 zł – zapewnienie wpływów na konto przez 3 miesiące po minimum 1.500zł.

strona promocji 

Program poleceń – 50 zł bank wypłaci za polecenie konta, pod warunkiem, że osoba polecona otworzy to konto w ciągu 30 dni od złożenia wniosku o konto i nie zamknie go ani nie wypowie do dnia wypłaty premii za polecenie.

Można zarobić 200 zł za zmianę banku

Bank Credit Agricole zapłaci 200 zł osobie, która przeniesie swoje obecne konto osobiste z innego banku do Credit Agricole. Pod pewnymi warunkami oczywiście.

Po pierwsze, do 30 września 2017 roku osoba ta powinna podpisać umowę o konto osobiste (4 do wyboru, ich opis poniżej) wraz z kartą debetową i dostępem do bankowości elektronicznej oraz wyciągami elektronicznymi.

Po drugie, w tym samym czasie złoży w Credit Agricole wniosek z pełnomocnictwem. We wniosku tym wyrazi zgodę, by to Credit Agricole dokonał wszelkich formalności związanych z przeniesieniem konta. We wniosku poda dane swojego konta, które chce przenieść i co bardzo ważne – podpis we wniosku będzie taki sam jak podpis w karcie wzoru podpisu w dotychczasowym banku (tak jak podpisuje się m.in. przy wpłacie gotówki w kasie czy zlecaniu przelewu). Pełnomocnictwo winno być złożone maksymalnie w ciągu 7 dni od zawarcia umowy o konto.

Po trzecie, gdy już rachunek przeniesie, przez 3 kolejne miesiące zapewnić powinna minimum 3.000zł wpływu na konto. Wpływem tym będzie wynagrodzenie – posiadacz konta musi zadeklarować stałe wpływy na konto (wypełnia ku temu formularz Zlecenia przekazywania środków).  Zadeklarować wprawdzie można kwotę niższą, ale jeśli ktoś chce otrzymać bonus 200zł musi zadeklarować minimum 3.000zł (mniejsze wymagane wpływu są przy drugiej promocji Przenieś konto ⇒). Trzeba tylko pamiętać, aby pierwszy wpływ nie był później niż do końca następnego miesiąca po otwarciu konta. Jeśli więc konto zostało otwarte w lipcu, to pierwszy wpływ musi być do końca sierpnia.

Wynagrodzenie – środki pieniężne z tytułu wynagrodzenia za pracę, świadczeń emerytalnych, rentowych lub
zasiłków i stypendiów.

Premię bank przekaże w gotówce na konto najpóźniej do końca miesiąca po spełnieniu wszystkich warunków. Powołując się na powyższy przykład – umowa podpisana w lipcu, pierwszy wpływ w sierpniu, 2 kolejne we wrześniu i w październiku, to premia będzie wypłacona do końca listopada br. Do tego też momentu konto nie może zostać zostać zamknięte (z karty też nie można zrezygnować), bo na to konto bank wypłaci bonus 200 zł.

I jeszcze jedna ważna kwestia. Z promocji nie może skorzystać osoba, która w ciągu jednego roku przed dniem zawarcia umowy o konto miała już konto w Credit Agricole bądź była jego współposiadaczem.

Prowizja za polecenie konta

Przy okazji będąc już właścicielem konta w Credit Agricole można polecać innym osobom konta oferowane przez ten bank. Za każde takie -polecenie można otrzymać 50 zł na konto. Również osoba, która otworzy konto z polecenia otrzyma 50 zł.

Bank zastrzega sobie jednak, że polecać można dowolnej liczbie osób, ale bank maksymalnie może zapłacić za 10 skutecznie poleconych kont. O polecaniu kont w Credit Agricole i o tym, co znaczy skuteczne polecenie konta pisałam we wpisie Zarabiaj na polecaniu kont bankowych. Po 50 zł dla Polecającego i Poleconego w Credit Agricole.

Cztery konta do wyboru

Kto zechce skorzystać z promocji w Credit Agricole ma do wyboru 4 rodzaje kont.

1 Konto – To konto dedykowane jest dla osób w  wieku od 18 do 27 lat. Darmowe jest m.in.: prowadzenie konta, przelewy internetowe, karta debetowa jeśli wykonana się nią zakupu na 1zł (jeden złoty), wypłaty z bankomatów Credit Agricole, BZ WBK i Euronet oraz korzystając z cash back (wypłata gotówki przy kasie).

Konto PROSTOoszczędzające. Stałe opłaty bez możliwości ich zniesienia – konto 4,90zł, karta debetowa 3,90zł. W zamian darmowe są wpłaty i wypłaty gotówki w kasie, przelewy internetowe, wypłaty z bankomatów Credit Agricole i w ramach usługi cash back. Za wypłaty z pozostałych bankomatów w kraju pobierana jest prowizja 5 zł za każdą wypłatę (lub za 6zł miesięcznie klient ma darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce). [więcej o koncie ...]

Konto PROSTOoszczędzające PLUS. Wydaje się najbardziej optymalne spośród 3 PROSTOoszczędzających. Przy wpływie 1.500zł i płatnościach kartą debetową minimum 500zł miesięcznie można mieć konto i kartę debetową za darmo. Bez spełnionych warunków kosztują odpowiednio 9,90zł i 7,90zł miesięcznie. Co bank daje w zamian za darmo? Podobnie jak przy poprzednich dwóch kontach wpłaty i wypłaty gotówki w kasie, przelewy internetowe. Dodatkowo wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju są za darmo.

Konto PROSTOoszczędzające PREMIUM. Konto jest darmowe jeśli na konto wpłynie co najmniej 10 tys. zł. W zamian do obsługi konta przypisany jest Doradca. Karta debetowa bez żadnych warunków jest obsługiwana bezpłatnie. Darmowe są też przelewy Elixir bez względu na kanał zlecenia przelewu oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów na świecie.

źródło zdjęcia tytułowego strona promocji Przenieś konto do Credit Agricole

 

Dokumenty związane z opisanymi promocjami:

Regulamin promocji z premią 200 zł ⇒

Regulamin promocji z premią 100 zł ⇒

Regulamin polecania kont bankowych ⇒

Tabela opłat i prowizji ⇒

 
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *