Pieniądze leżą na ziemi, trzeba się tylko chcieć po nie schylić.

Tankuj korzyści do pełna jeszcze przez rok.

O rok. O tyle została przedłużona akcja promocyjna Toyota Banku Tankuj korzyści do pełna. Trwać będzie do końca następnego roku. Dotychczasowi jej uczestnicy nie muszą się drugi raz rejestrować. Podstawowym warunkiem jest posiadanie lub otwarcie Konta Jedynego w tym banku wraz z kartą debetową, która jest niezbędnym narzędziem do wykorzystania w tej akcji. W każdym miesiącu można otrzymać do 50zł premii na konto bankowe. Nie każdy może jednak liczyć na taką kwotę. Premia jest wypłacana jako procent od wykonanych w danym miesiącu transakcji kartą (od 5% do 10%). To, w jakiej wysokości premia zostanie naliczona zależy od tego, w jakiej wysokości dokonamy transakcji kartą i jakie saldo będziemy utrzymywać na koncie.

Deklaracja przystąpienia do promocji

Aby korzystać z przywilejów promocji, oprócz posiadania konta i karty należy wypełnić deklarację przystąpienia do promocji, w której oprócz danych osobowych podajemy dane samochodu i wyrażamy zgody marketingowe.

3 kroki do otrzymania premii

Deklaracja przystąpienia, to tylko formalność. Aby otrzymywać premię winniśmy spełnić w danym miesiącu 3 warunki: wykonać transakcje Petrol (płatność kartą za paliwo), dowolne transakcje kartą na określoną kwotę i utrzymywać na odpowiednim poziomie saldo konta i saldo oszczędności. Dla ułatwienia warunki, które musimy spełnić przedstawiam w poniższej tabeli.

wysokość zwrotu średnie miesięczne saldo na rachunku średnie miesięczne saldo depozytów minimalna miesięczna kwota transakcji dowolnych kartą
5% 1 000 zł 10 000 zł 500 zł
6% 2 000 zł 30 000 zł 800 zł
8% 2 500 zł 40 000 zł 800 zł
10% 3 000 zł 50 000 zł 1 000 zł

Premia naliczana jest od kwoty transakcji kartą za zakup paliwa. W promocji transakcje te nazywane są transakcjami Petrol. Te transakcje nie wliczają się do transakcji z ostatniej kolumny tabeli. Te transakcje muszą być wykonane poza stacją paliw.

Miesięcznie maksymalnie możemy otrzymać 50zł zwrotu. Oznacza to, że przy minimalnej wysokości zwrotu 5%, aby otrzymać kwotę 50zł musimy wydać 1.000zł na paliwo, przy najwyższej wysokości zwrotu 10% – 500zł na paliwo. Nie zapominając oczywiście o spełnianiu pozostałych warunków. Premia wypłacana będzie do 15 dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnimy wszystkie warunki.

Podobno “akcja Tankuj korzyści do pełna okazała się dużym sukcesem”. Podobno “w ramach promocji, aktywni klienci zyskują podwójnie”. Tak twierdzi przedstawiciel banku i nie mam powodów, by nie wierzyć w te słowa. Prawda jednak jest też taka, że bank uzależnia nas od siebie. Wystarczy spojrzeć na tabelę, by stwierdzić, że większości z nas wcale nie łatwo będzie premię zyskać.

Jeżeli jednak znajdzie się chętny na tę promocję lub też ktoś ma trochę wolnych środków, to do końca listopada trwa promocja jednej z lokat w Toyota Banku.
Konto Jedyne

Premia, premią. A konto? Kto Konto Jedyne już ma, wie za co i ile płaci. Kto Konta Jedynego jeszcze nie ma, a myśli o jego otworzeniu, informacje o kosztach obsługi konta na pewno się przydadzą.

Konto Jedyne kosztuje 2,49zł miesięcznie. Opłata jest pobierana z góry, pierwszego dnia danego miesiąca. Opłata może zostać zwrócona pod warunkiem wykonania kartą transakcji na kwotę co najmniej 400zł miesięcznie. Jeśli warunek zostanie spełnionybank zwróci tę opłatę do 10 dni miesiąca następnego.

Darmowa jest natomiast karta debetowa bez konieczności spełniania dodatkowych warunków.

Nie zapłacimy też za przelewy internetowe, za wyjątkiem przelewów do US i ZUS. Te kosztują odpowiednio 3 zł i 1zł za każdą składkę.

Zapłacimy natomiast za wypłatę gotówki. Od pierwszych 3 wypłat w miesiącu bank pobierze prowizję w wysokości 1% nie mniej niż 10zł. Od każdej następnej wypłaty pobierana jest opłata 4,50zł. Wypłata za granicą to koszt 3% minimum 10zł + 4%od kwoty wypłaty za przewalutowanie transakcji. Jeśli przyjdzie nam do głowy sprawdzić stan dostępnych środków w bankomacie, to jego środki uszczuplą się o 2zł.

Być może nie każdy wie, ale Toyota Bank jest bankiem internetowym.

“Toyota Bank nie prowadzi obsługi kasowej, jednak we współpracującym z Toyota Bank oddziale mBanku przy ul. Cybernetyki 7a, 02-677 Warszawa, można dokonać wpłaty lub wypłaty gotówkowej.
W celu wpłaty gotówki należy udać się do oddziału i dokonać wpłaty na rachunek Toyota Bank Polska S.A. 76 1140 1977 0000 1007 0300 1001, w tytule przelewu wpisując swój numer klienta.
W celu wypłaty gotówki należy zgłosić taki fakt poprzez Infolinię. Następnie należy udać się do siedziby Toyota Bank w celu odebrania czeku, na podstawie którego oddział mBanku dokona wypłaty gotówki.” /źródło Toyota Bank/

Konto Jedyne otwierane jest wraz w pakiecie z kontem oszczędnościowym i bezpłatnymi serwisami Moto i Medycznym.

źródło informacji Toyota Bank

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *