poniedziałek, 24 czerwcaPieniądze leżą na ziemi, trzeba się tylko chcieć po nie schylić.
Shadow

PKO Bank Polski – Konto za Zero

Rachunek bankowy Konto za Zero nie do końca jest „za zero”. Aby być zwolnionym z 2 podstawowych opłat – za prowadzenie konta i obsługę karty debetowej klient musi wykonać transakcje bezgotówkowe na kwotę co najmniej 300 zł. Tu mała uwaga. Kwota ta ma być wydana w cyklu rozliczeniowym, który trwa od danego dnia miesiąca, w którym została podpisana umowa do dnia poprzedniego następnego miesiąca, np. od 15 lutego do 14 marca.

Posiadacz rachunku bankowego w PKO Banku Polskim może polecać rachunek innym osobom za wynagrodzenie. Premię otrzyma zarówno osoba polecająca (50 zł), jak i nowy klient, który otworzy konto z polecenia i w ciągu 30 dni kalendarzowych od otwarcia konta wykona transakcje bezgotówkowe kartą wydana do konta na kwotę minimum 200 zł oraz transakcje Blik przez aplikację IKO na kwotę co najmniej 10 zł. Obecnie trwa VI edycja programu poleceń Mam PKO i potrwa ona do 1 maja 2017r. Ponadto dla 3 osób, które polecą najwięcej rachunków bank przewidział dodatkowe premie: 5 000 zł, 3 000 zł i 1 000 zł.

 

 

pko konto za zero
źródło PKO Bank Polski

 

Promocje do Konto za Zero
Preferencyjne warunki dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny. Konto za Zero otwarte do 31 sierpnia 2020 roku jest zwolnione z opłaty za prowadzenie rachunku i obsługę karty debetowej pod warunkiem posiadania przez jedno z dzieci rachunku osobistego w PKO BP.

 

Prowadzenie konta
0 zł otwarcie i prowadzenie Konta za Zero pod warunkiem posiadania karty debetowej.

 

Obsługa karty debetowej

0 zł wydanie karty debetowej, 14,99 zł wydanie karty z wizerunkiem z galerii.

0 zł obsługa karty debetowej pod warunkiem dokonania płatności na kwotę przynajmniej 300 zł. W przeciwnym razie 6,90 zł.

0 zł wypłata w bankomatach PKO Bank Polski.

3% min. 5 zł wypłata z bankomatów pozostałych w kraju.

1 zł wypłata gotówki usługą cash back (przy okazji płacenia kartą w sklepie za zakupy).

3% min. 10 zł wypłaty z bankomatów za granicą.

0 zł sprawdzenie salda w bankomacie PKO Banku Polskiego.

3,50% przewalutowanie transakcji.

0 zł zmiana PIN w bankomacie, 10 zł w formie papierowej.

 

Inne opłaty związane z obsługą konta

0 zł przelew internetowy i mobilny, 2,99 zł przelew przez serwis telefoniczny i 5,99 zł w Oddziale.

0 zł przelew internetowy do ZUS i US, 4 zł przez serwis telefoniczny i 6,99 zł w Oddziale.

0 zł przelew „na numer telefonu” internetowo i mobilnie na rachunek w PKO Banku Polskim i 0,99 zł w kanale mobilnym na rachunek w innym banku.

8 zł przelew SEPA internetowy i telefoniczny, 15 zł w Oddziale (przelew europejski w EUR).

0,25% zł min. 50 zł max 190 zł przelew walutowy.

0 zł realizacja zlecenia stałego, ustanowienie zlecenia stałego 0 zł przez Internet, 2 zł telefonicznie, 2,99 zł w Oddziale, modyfikacja zlecenia stałego 0 zł przez Internet, 1 zł telefonicznie, 4 zł w Oddziale.

0 zł polecenie zapłaty na rachunek w PKO Banku Polskim i 1 zł na rachunek poza bank.

0 zł wpłata gotówki w kasie.

0 zł wypłatę gotówki w kasie.

0 zł wyciąg.

 

Wybrane produkty i usługi do Konta za Zero

OSZCZĘDZANIE

Autooszczędzanie to możliwość automatycznego odkładania niewielkich kwot. Klient sam wybiera formę oszczędzania, do wyboru są 3: stała kwota, procentowa wartość transakcji i zaokrąglenie. Płacąc kartą bądź wykonując przelew ustalona kwota lub wartość automatycznie zasila konto oszczędnościowe powiązane z rachunkiem Konto za Zero.

KREDYTY

Debet na rachunku. Możliwość skorzystania z dodatkowych pieniędzy do 1 000 zł bez odsetek do 30 zł. Opłata 5 zł tylko za miesiąc, w którym klient skorzysta z debetu pod warunkiem, że przekroczy on kwotę 10 zł.

Mini ratka. Od 1 000 do 24 000 zł na PIT, bez przedstawiania zaświadczenia o zarobkach. Okres kredytowania do 96 miesięcy (do 120 jeśli kredyt przeznaczony jest na spłatę innych kredytów). Możliwość zawieszenia spłaty na 3 miesiące.

 

Jak otworzyć Konto za Zero?

Składając wniosek przez Internet na stronie Banku PKO Banku PolskiegoUmowę do podpisu dostarcza kurier.

W dowolnym oddziale Banku.

 

złóż wniosek o Konto za Zero

Poleć Bank PKO Bank Polski za prowizję
Obecna, już VI edycja programu Mam PKO trwa do 1 maja 2017 roku. Za polecenie osoba, która poleca otrzymuje 50 zł, zaś osoba, która konto otworzy i spełni warunki promocji otrzyma 100 zł. Przewidziane są też dodatkowe nagrody za największą liczbę poleceń w wysokości 5 000 zł za I miejsce, 3 000 zł za II miejsce i 1 000 zł za III miejsce.
Dokumenty związane z rachunkiem Konto za Zero:

Tabela opłat i prowizji ⇒


Inne rachunki osobiste Banku PKO Banku Polskim
Konto bez Granic. Za jedną miesięczną opłatę brak opłat za podstawowe operacje na koncie, w tym: za kartę debetową, wszystkie standardowe przelewy, wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju i za granicą.