sobota, 20 lipcaPieniądze leżą na ziemi, trzeba się tylko chcieć po nie schylić.
Shadow

Promocja przedłużona – rachunek bankowy z premią 100zł w ING Banku Śląskim.

3 proste warunki do spełnienia i możliwość dodatkowego zarobku. To wszystko w przedłużonej promocji konta bankowego z Lwem. Otwierając konto osobiste ING Banku Śląskiego (do wyboru są 2) i płacąc kartą debetową można zyskać 100zł.

(Nie)Tylko Nowy Klient

Jak to bywa w promocjach bankowych najchętniej promowani są przyszli klienci, którzy jeszcze nimi nie byli albo byli nimi dawno temu. W tej promocji obowiązuje drugi przypadek. Promocja skierowana nie tylko do zupełnie nowych klientów, ale też do osób, które już kiedyś były klientami banku. Zgodnie z regulaminem promocji może w niej wziąć udział osoba, która:

od 1 lipca 2015 r. do 30 listopada 2016 r. nie posiadała lub nie współposiadała w Banku któregokolwiek z następujących kont osobistych Konto z Lwem: Direct, Komfort, Premium, Klasyczne, Student

 

Rachunek bankowy z premią 100 zł

Klient, który chciałby skorzystać z promocji, ma do wyboru 2 konta: Konto z Lwem Direct lub Konto z Lwem Komfort (niżej po kilka słów o każdym rachunku).

Oprócz konta osobistego musi też otworzyć konto oszczędnościowe (prowadzone za darmo) i wyrobić kartę debetową do konta osobistego (tu mała uwaga – w momencie zawierania umowy można już posiadać konto oszczędnościowe). Klient musi również wyrazić zgody marketingowe.

Promocje nieodzownie wiążą się z terminami. I tak, w promocji „100zł za otwarcie konta” …

Do 28 lutego 2017 roku należy zawrzeć umowę o konto osobiste wraz z kartą debetową i kontem oszczędnościowym (jeśli w momencie podpisywania umowy takowego nie posiada klient) i wypełnić formularz rejestracji do promocji na dedykowanej stronie www.ingbank.pl/100-formularz.

Do 30 czerwca 2017 roku na koncie osobistym muszą zostać wykonane przez klienta i zaksięgowane przez bank transakcje dokonane kartą debetową na kwotę co najmniej 1.000zł. Bank nie zalicza do nich wypłat gotówkowych oraz transakcji anulowanych lub wycofanych.

Do 31 lipca 2017 roku, jeżeli klient spełni powyższe warunki, na konto otwarte w tej promocji zostanie wypłacona premia 100zł. Do tego dnia konto wraz z kartą debetową i kontem osobistym muszą być aktywne.

 
 

 

Które konto wybrać?

Jak wspomniałam na początku wpisu, klient ma do wyboru jedno z dwóch kont osobistych: Konto z Lwem Direct albo Konto z Lwem Komfort. Na wybór konta powinna mieć wpływ tabela opłat. Jasno z niej wynika, że wersja Direct jest idealna dla klientów obsługujących konto głównie online, a wersja Komfort dla tych, którzy wolą bezpośredni kontakt z bankiem.

Konto z Lwem Direct, to konto obsługiwane za darmo bez żadnych warunków. Za darmo można mieć też kartę debetową, wystarczy dokonać nią transakcje na kwotę minimum 300zł. (Uwaga! W ING Banku Śląskim okres rozliczeniowy trwa od 29 dnia danego miesiąca do 28 dnia miesiąca następnego). W przeciwnym razie kosztuje ona 7zł za miesiąc. Jak na konto „internetowe” przystało bez prowizji są też przelewy wykonane przez Internet i zlecenia stałe. Darmowe są też wypłaty z bankomatów, ale tylko ING Banku Śląskiego i sieci Planet Cash. Za wypłaty z pozostałych bankomatów w kraju bank pobiera 2,50zł prowizji (tylko pierwsza wypłata w okresie rozliczeniowym jest bezpłatna). Posiadacz tego konta musi liczyć się z opłatami za operacje wykonywane w oddziale. Za przelew zlecony w banku, wpłatę i wypłatę gotówki w kasie, bank nalicza prowizję po 9zł.

Konto z Lwem Komfort kosztuje miesięcznie 12zł*. Jednak w ramach tej opłaty za darmo są wpłaty i wypłaty gotówki w kasie banku, przelewy zlecone w oddziale (internetowe również) i wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Koszt obsługi karty debetowej jest taki sam jak przy wariancie Direct – 7zł za miesiąc albo transakcje na co najmniej 300zł i wtedy obsługa karty nic nie kosztuje.

*W miesiącu otwarcia konta i przez 3 kolejne miesiące opłata jest obniżona o 50%.

* * * * * * * * * * * * *

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *