sobota, 20 lipcaPieniądze leżą na ziemi, trzeba się tylko chcieć po nie schylić.
Shadow

Przesiądź się na rower i zyskaj 400 zł.

Przesiądź się na rower wraz z Kartą Kredytową Citibank, to nowa promocja tego banku. Nagrodą w niej jest 400 zł za użytkowanie karty kredytowej. Warto dodać, że bank ten ma w swojej ofercie darmową kartę kredytową. Korzystasz – nie płacisz, nie korzystasz – też nie płacisz.

Promocja trwa do 30 listopada 2017 roku.

Promocja w pigułce

Bonus – 400 zł.

Warunki do spełnienia – jedno logowanie do aplikacji mobilnej + transakcje bezgotówkowe na minimum 1.000 zł.

Promocja nie dla każdego

Nie będzie mogła skorzystać z promocji osoba, która posiadała główną kartę kredytową Citibanku od dnia 1 stycznia 2015 roku.

Inne promocje karty kredytowej Citibanku:
Karta kredytowa Citibank ze smartfonem ⇒
Karta kredytowa Citibank z bonem na Allegro ⇒
Karta kredytowa Citibank z bonem do Morele.net ⇒
Karta kredytowa Citibank z bonami do Frisco.pl ⇒
Karta kredytowa Citibank z bonem do OleOle.pl ⇒

400 zł za 1 logowanie i płatności kartą na 1 000 zł

Aby z promocji skorzystać, wypełniamy online wniosek o kartę kredytową na stronie Citibanku. W ostatnim kroku będzie można przesłać, również online dokument potwierdzający nasz dochód. Może to być np. skan z wyciągu z konta albo PIT za ostatni rok podatkowy. Pełna lista wymaganych dokumentów dochodowych w zależności od rodzaju dochodu znajduje się w załączniku Regulaminu tej promocji (do pobrania na dole wpisu).

Po zawarciu umowy o kartę pozostanie nam spełnienie 2 warunków nie później niż do końca drugiego miesiąca kalendarzowego po miesiącu zawarcia umowy o kartę kredytową. Jeśli więc umowa zostanie zawarta w czerwcu na wykonanie tych czynności mamy czas do końca sierpnia br.

.1. Logujemy się na swoje konto do bankowości internetowej lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej Citibanku.

.2. Płacimy kartą kredytową (jeśli jest może też być karta dodatkowa lub nośnik zbliżeniowy) na kwotę łączną minimum 1 000 zł. Przy czym mają to być transakcje bezgotówkowe* i nie mogą to być przelewy z rachunku karty kredytowej. Poza tym nie będą się wliczały transakcje zwrócone (np. przy zwrocie towaru do sklepu, gdy zwrot pieniędzy nastąpi na rachunek kart) i transakcje dokonane, ale niezaksięgowane na rachunku karty.

*Transakcja bezgotówkowa – płatność za nabywane towary i usługi dokonana w punktach handlowych lub usługowych, jak również płatność dokonana bez fizycznego użycia Karty, w szczególności zamówienia składane pisemnie, telefonicznie lub przez Internet.

Premia 400 zł zostanie przekazana na rachunek karty kredytowej najpóźniej do końca miesiąca po miesiącu, w którym spełnimy warunki promocji (np. warunki spełnione w lipcu = premia przekazana do końca sierpnia).


Polecaj karty kredytowe Citibanku

Do końca sierpnia trwa też inna promocja związana z kartami kredytowymi tego banku. Warunkiem jest posiadanie karty kredytowej Citibanku. Nagrodą za skuteczne polecenie jest 150 zł, które zasili rachunek karty kredytowej. Aby polecenie było skuteczne wystarczy, że osoba, której kartę polecimy, po jej otrzymaniu zaloguje się na swoje konto w bankowości internetowej Citibanku. Dla osób, którym karty polecimy i którzy skorzystają z polecenia bank przewidział nagrody rzeczowe. Zainteresowanym polecam zapoznanie się z Regulaminem oferty [KLIK].

 

 

Dokumenty związane z promocją:

Regulamin promocji Przesiądź się na rower wraz z Kartą Kredytową Citibank ⇒

Tabela opłat i prowizji ⇒

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 


2 Comments

  • Anonim

    Ciekawe czy naprawdę ludzie dają się skusić na karty kredytowe w ten sposób. Niby voucher fajnie dostać, ale jeszcze trzeba założyć konto, a to chyba do tanich nie należy…

  • Z tego co się orientuję, konta zakładać nie trzeba, a za kartę kredytową, o ile oczywiście używa się jej rozsądnie, płacić nie trzeba 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *