sobota, 20 lipcaPieniądze leżą na ziemi, trzeba się tylko chcieć po nie schylić.
Shadow

100 zł za przelew do ZUS na PKO Konto Firmowe

Dla przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, w tym wykonujących wolne zawody i rolników indywidualnych ruszyła promocja rachunku firmowego w PKO Banku Polskim. Zyskać można 100 zł premii.

Promocja trwa do 14 lipca 2017 roku.

Promocja w pigułce

Bonus – 100 zł w gotówce na konto.

Warunki do spełnienia – wykonanie przelewu do ZUS w ciągu miesiąca od otwarcia konta.

Promocja dla młodego przedsiębiorcy

Skorzystać na tej promocji mogą Ci, którzy swoja działalność prowadzą nie dłużej niż 12 miesięcy, w tym Ci, którzy dla danego numeru NIP posiadali już w tym banku rachunek bieżący.

Bonus 100 zł za jeden przelew do ZUS

Warunek jeden z najprostszych występujących w promocjach. Aby odebrać 100 zł należy w ciągu 30 dni kalendarzowych od otwarcia rachunku PKO Konto Firmowe dokonać z niego przynajmniej jednego przelewu składki do ZUS na kwotę co najmniej 250 zł.

Bonus 100 zł bank wypłaci do 30 dnia miesiąca kalendarzowego po miesiącu, w którym zostanie dokonany przelew. Dla przykładu, jeśli przelew do ZUS został dokonany w czerwcu, to 100 zł bank wypłaci do końca lipca.

Ponieważ jest to promocja skierowana do prowadzących działalność gospodarczą, premią będzie dochodem i należy uwzględnić ją przy obliczaniu podatku.

Przejdź na stronę promocji 


PKO Konto Firmowe – koszty obsługi

Rachunek może być prowadzony za darmo. Wystarczy wykonać przelew do ZUS i zapłacić kartą debetową na kwotę minimum 500 zł w miesiącu. Jeśli obydwa warunki nie zostaną spełnione opłata za konto wyniesie 25 zł. Jeżeli firma jest na rynku krócej niż 12 miesięcy (a to warunek tej promocji), przez 6 miesięcy konto będzie prowadzone za darmo bez żadnych warunków.  Jeśli posiadacz jest rolnikiem korzysta ze specjalnych warunków. Nie zapłaci za konto, jeśli zasili konto kwotą co najmniej 1 000 zł w miesiącu.

Za kartę debetową do rachunku jest pobierana opłata roczna – 30 zł za rok (2,50 zł miesięcznie). Przy czym w pierwszym roku opłata za kartę nie jest pobierana.

Przelewy do ZUS przez internet są za darmo. W przypadku pozostałych przelewów krajowych zleconych przez internet za darmo jest pierwszych 30 przelewów, każdy kolejny kosztuje 1 zł. Za darmo bez limitu są natomiast przelewy zlecone przez aplikację mobilną IKO.

Bez prowizji gotówkę można wypłacić z bankomatu PKO Banku Polskiego, w pozostałych bankomatach 3,5%, ale nie mniej niż 5 zł. Wpłata gotówki w kasie banku (w formie otwartej), to koszt 10 zł jeśli wpłata jest niższa niż 2 000 zł lub 0,5% jeśli wpłata jest wyższa niż 2 000 zł. Przedsiębiorca nie zapłaci również za wpłatę we wpłatomacie do kwoty 50 tysięcy złotych w miesiącu.

źródło zdjęcia tytułowego PKO Bank Polski i smartmockups

 

Dokumenty związane z promocją:

Regulamin promocji 100 zł dla Twojej firmy od PKO Banku Polskiego

Tabela opłat i prowizji ⇒

 

* * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *