poniedziałek, 15 lipcaPieniądze leżą na ziemi, trzeba się tylko chcieć po nie schylić.
Shadow

Nowe konto bankowe Eurobanku dla aktywnych klientów.

Eurobank ostatnimi czasy zmodyfikował nieco swoją ofertę rachunków osobistych. Klienci nadal mogą otwierać konto Active i Prestige. Trzecie konto Classic bank zastąpił rachunkiem Konto na co dzień. Rachunek ten w przeciwieństwie do konta Classic jak i do dwóch pozostałych jest rachunkiem płatnym bez możliwości zniesienia opłaty. W zamian za stałą opłatę otrzymamy m.in. darmową kartę debetową i wypłatę ze wszystkich bankomatów w Polsce. Dodatkowo osoby, które otworzą Konto na co dzień do końca tego roku za aktywność na koncie (i nie tylko) zyskają dodatkowe pieniądze.

Konto na co dzień

Z oferty powinny ucieszyć się osoby, które wolą zapłacić stałą opłatę za którą podstawowe operacje zlecane nie tylko przez Internet ale też w placówce będą mieć za darmo. W zależności od wieku posiadacza konta opłata za jego prowadzenie będzie wynosić 7zł dla osób do 65 roku życia lub 5zł jeśli posiadacz ukończył 65 lat. Co otrzymujemy w zamian za stałą opłatę?

Za 0zł między innymi za:

Kartę debetową bez konieczności spełniania dodatkowych warunków.

Wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Wpłatę i wypłatę gotówki w kasie, wpłatę gotówki we wpłatomacie.

Przelew zlecony w placówce, zarówno na konto w Euro Banku jak i do innego banku.

Zlecenia stałe – ustanowienie, usunięcie i zlecenie w placówce i w Internecie.

Miesięczny wyciąg z konta pocztą.

Za co zapłacimy?

3% min.9,95zł za wypłaty z bankomatów za granicą.

5zł bez względu na kanał zlecenia przelewu za przelew do ZUS i US.

5zł za zamknięcie konta w ciągu 90 dni od otwarcia.

6zł za wydanie zbiorczej informacji o rachunkach.

1zł za sprawdzenie dostępnych środków w bankomacie.
Konto na co dzień z premią za aktywność

Wraz z kontem pojawiała się promocja „Konto z Bonusem nawet 500 zł”, która obowiązywać będzie do 31 grudnia 2016r. Diabeł jak zwykle tkwi w szczegółach. Na reklamowane „nawet 500zł” dobrze jest spojrzeć przez lupę. Zresztą jak przy każdej promocji, w której bank oferuje nam premię 😉

W tej promocji do dyspozycji klienta są 2 rodzaje premii: premia jednorazowa wypłacana raz za daną aktywność i premia miesięczna wypłacana co miesiąc.

Premia miesięczna

Euro Bank przewidział w promocji 2 premie miesięczne. Obydwie związane z kartą, jedna z kartą debetową a druga z kartą kredytową. Maksymalnie można w nich zyskać 210zł.

6 razy po 25 zł można otrzymać za wpływ na konto dochodu minimum 500zł i wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą debetową wydaną do konta na minimalną kwotę 300zł. Maksymalny Bonus miesięczny dla Aktywnych to 150zł.

6 razy po 10 zł klient otrzyma za dokonanie płatności kartą kredytową na kwotę minimum 300zł plus spełnienie warunków uprawniających do otrzymania bonusu dla Aktywnych. To oznacza, że oprócz płatności kartą kredytową muszą być wykonane płatności kartą debetową (łącznie to będzie na kwotę co najmniej 600zł) i wpływ dochodu na rachunek bankowy. Maksymalny bonus to 60zł.

Premia jednorazowa

Przewidzianych jest 5 premii za różne aktywności.

Pierwsza premia 10zł to Bonus dla Mobilnych. Otrzyma ja klient, który aktywuje aplikację mobilną i zaloguje się w niej w sekcji „Moje finanse” w okresie 10 dni od podpisania umowy o Konto na co dzień.

Druga premia, Bonus za Limit w Koncie w wysokości 30zł wypłacona zostanie za zawarcie umowy limitu w koncie do końca trzeciego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy o Konto na co dzień oraz za spełnienie warunków dla Bonusu dla Aktywnych (dochód na konto 500zł+płatności kartą debetową 300zł) w miesiącu następnym po zawarciu umowy o limit kredytowy w koncie.

Trzecia premia jednorazowa przewidziana jest za założenie lokaty bankowej. Nie może być to jednak lokata z oferty promocyjnej, np. obecnie promowana lokata Extra Zysk. Musi to być lokata standardowa założona na co najmniej 6 miesięcy i zasilona kwotą minimum 10tys.zł. I to nie wszystko. Lokata musi zostać założona, podobnie jak limit w koncie do końca trzeciego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy o Konto na co dzień. I jeszcze dodatkowo w ciągu pierwszych 6 miesięcy trwania lokaty przynajmniej raz muszą zostać spełnione warunki Bonusu dla Aktywnych (dochód 500zł). Bonus za Lokatę jest wart 50zł.

2 ostatnie Bonusu są takim bonusem bonusów. Pierwszy bonus 50zł (Bonus dla Aktywnych 2) jest dla osób, które przez kolejnych 12 miesięcy będą spełniać warunki dla Bonusu dla Aktywnych (dochód na konto 500zł+płatności kartą debetową 300zł). Drugi bonus 150zł (Ekstra Bonus) zostanie wypłacony osobom, które spełnią warunki wszystkich wcześniejszych bonusów. Jak się nietrudno domyślić, na te bonusy trzeba będzie trochę poczekać – ponad rok od otwarcia konta 😉

Dokładne zasady przyznawania bonusów opisane są w regulaminie promocji [KLIK]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *