sobota, 20 lipcaPieniądze leżą na ziemi, trzeba się tylko chcieć po nie schylić.
Shadow

Money Mania 8 – zmiany od 18 sierpnia 2016r.

Od dziś zostały wprowadzone zmiany w akcji promocyjnej Money Mania 8. Zmniejsza się kwota premii, jaką możemy zyskać, z 600 na 400 zł. Niestety, nie będzie już tak łatwo.

To, co się nie zmieni to warunki otrzymania premii od Organizatora tej promocji, czyli Money.pl i kwota premii – 100zł.

Przegląd promocji Money Mania 8 mBank -u w formie graficznej

Money Mania 8

Warunkiem otrzymania premii 100 zł jest wykonanie minimum 5 transakcji na dowolną kwotę. Transakcją może być płatność kartą, przelew na konto w innym banku bądź płatność internetowa (mTransfer). Nie będzie brana pod uwagę wypłata z bankomatu, płatność anulowana (np. zwrot zakupionego towaru) oraz przelew na rachunek prowadzony w mBanku.

Transakcje te muszą zostać zaksięgowane na koncie do 2 października 2016r.

300 zł dodatkowej premii od mBanku

Money Mania 8 mBank

W poprzedniej wersji promocji do zyskania było nawet 500 zł bonusu. Tym razem jest o 200 zł mniej. Tym razem też zmieniła się nazwa promocji na „Konto podwójnie zarabiające”. O ile poprzednio 250 zł można było otrzymać właściwie bez żadnego wysiłku, o tyle teraz będzie trudno zarobić te 300 zł.

Tak naprawdę, to z poprzedniej promocji została zabrana ta część premii, która była łatwa do zyskania, a została ta trudniejsza część i dołożony 1 miesiąc ;). Ale do rzeczy …

W nowej odsłonie do zgarnięcia jest premia 300 zł.
Aby ją otrzymać należy wykonać transakcje kartą debetową lub Blikiem na kwotę min. 250 zł miesięcznie, zapewnić jednorazowy wpływ na konto nie niższy niż 1 000 zł w danym miesiącu i przynajmniej 1 raz zalogować się aplikacji mobilnej mBanku. Wpływ na konto nie może pochodzić z rachunku, którego posiadaczem jest osoba biorąca udział w promocji.

Jeżeli spełniać będziemy powyższe warunki bank wypłaci nam na otwarte w tej promocji konto do 50 zł miesięcznie. Do 50 zł, bo to maksymalna kwota, jaką można otrzymać w miesiącu. Otrzymamy na konto zwrot w wysokości 2% od płatności kartą debetową i/lub Blikiem (jeśli pamiętacie, to poprzednio od Blika był zwrot 4% 😉 ). Łatwo więc obliczyć, że aby odzyskać maksymalny zwrot musimy wydać 2 500 zł.

Premia będzie wypłacana przez 6 miesięcy, za każdy miesiąc maksymalnie 50 zł. Premia będzie wypłacana poczynając od drugiego miesiąca następującego po miesiącu, w którym zawarto umowę. Tłumacząc na polski 😉 sierpień – zawarta umowa, październik – wypłata pierwszej premii.

Na szczęście premia nie podlega opodatkowaniu 😉

  • Chcesz otworzyć konto bez Money Mania? kliknij →

3% odsetek

Wiadomo już, dlaczego mBank nazwał tę promocję podwójnie zarabiającą. Oprócz premii 300 zł przewidziany jest bowiem dodatkowy bonus w postaci odsetek od średniego salda zgromadzonego na koncie, maksymalnie do kwoty 3 000 zł. Ta premia będzie wypłacana o 1 miesiąc dłużej niż poprzednia, przez 7 miesięcy. Jednak w odróżnieniu od poprzedniej już od miesiąca, w którym umowa została zawarta. Za ten miesiąc odsetki będą naliczone za ilość dni, która pozostanie do końca tego miesiąca. Od tej premii nie unikniemy podatku, naliczona premia zostanie pomniejszona o 19%.

Już nie(tylko) nowy klient

To, co na plus zmieniło się w stosunku do poprzedniej promocji, to to, że może wziąć w niej udział osoba, która już kiedyś posiadała konto w mBanku. Musi jednak mieć przerwę „od bycia klientem” od 1 stycznia 2015r. Wykluczona jest zatem z promocji osoba, która posiadała konto po tym dniu.

Promocja mBanku trwać będzie do 31 października 2016r.,  a więc nawet już po zakończeniu Money Mania w ósmej edycji.

źródło skanów strona promocji

 

Regulamin Money Mania 8

Regulamin promocji Konto podwójnie zarabiające

Tabela opłat i prowizji


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *