poniedziałek, 15 lipcaPieniądze leżą na ziemi, trzeba się tylko chcieć po nie schylić.
Shadow

Kuszenie klientów firmowych premią 600zł.

Kolejny już raz mBank kusi przedsiębiorców niemałą premią, bo aż 600zł. To, czego oczekuje od przyszłego klienta, to otwarcie rachunku firmowego, płacenie na ZUS z tego rachunku i używanie do płacenia karty debetowej. W zamian bank będzie nam płacić przez 12 miesięcy po 50zł. Na tym tle ostatnia akcja Toyota Banku wypada słabiutko.

Promocja trwać będzie do 10 listopada 2016 roku.

Dla kogo jest promocja, a dla kogo nie?

Mogą wziąć w niej udział osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, spółki cywilne, jawne, partnerskie, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, fundacje, stowarzyszenia rejestrowe, spółdzielni, które oczywiście muszą spełnić warunki regulaminu promocji.

Z promocji wykluczeni są przedsiębiorcy, którzy do dnia 30 sierpnia 2016r. posiadali rachunek firmowy w mBanku dla danego numeru NIP.
  •   Przejdź na stronę promocji ⇒

Darmowe konto firmowe z premią 600zł?

Zacznijmy od przyjemniejszych informacji. Premia rzeczywiście wynosi 600zł, jednak …
Jest to maksymalna premia jaką można zyskać w tej promocji.
Będzie ona wypłacana przez 12 miesięcy po 50zł.
A te gorsze informacje?
Nic nie ma za darmo. Do spełnienia są są 2 warunki. Aby premia była wypłacona za dany miesiąc przedsiębiorca musi wykonać płatność do ZUS na kwotę co najmniej 250zł z otwartego rachunku i kartą debetową wydaną do tego konta dokonać przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową w punkcie handlowo-usługowym. Transakcja kartą musi zostać rozliczona w miesiącu, w którym została wykonana.
mBiznes konto firmowe z premią
źródło strona promocji

mBiznes konto Start

to konto, które do 10 października dostępne jest tylko dla firm działających nie dłużej niż 12 miesięcy. Od 11 października konto to będzie mógł otworzyć każdy przedsiębiorca pod warunkiem, że będzie to jego pierwsze konto firmowe w mBanku. Po 12 miesiącach jest ono automatycznie przekształcane w mBiznes Komfort (stała opłata za prowadzenie konta to 25zł).
Wróćmy jednak do konta firmowego mBiznes Start.
Konto to jest prowadzone za darmo bez konieczności spełniania dodatkowych warunków. Pamiętajmy tylko, że po roku konto się przekształca w konto płatne. W ramach pakietu dostępnych jest 5 przelewów internetowych gratis.Poza pakietem przelewy internetowe kosztują: w ramach mBanku, do ZUS i US – 0zł, przelew poza mBank – 1,50zł.
Karta debetowa może również być bezpłatna pod warunkiem wykonania nią transakcji bezgotówkowych na kwotę minimum 200zł w miesiącu (transakcje muszą być w tym samym miesiącu rozliczone). Jeżeli warunek ten nie będzie spełniony za kartę zapłacimy 5zł.
Za przelewy za granicę bank liczy sobie – 5zł za przelew europejski (w EUR) SEPA i 0,35% min 20zł max 200zł za przelew SWIFT. [o przelewach Sepa i Swift].
Prowizja za wypłaty z bankomatów mBanku, sieci Planet Cash, Euronet i BZ WBK wynosi 0zł. W pozostałych bankomatach krajowych 3% min 5zł. Zapłacimy za to za wpłatę i wypłatę gotówki w kasie – 0,50% min. 9zł.
Sprawdzenie salda w bankomacie też niestety kosztuje – 5zł.
 Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *